Kto sa pridá?

pet

;-) ani ja som nejedla predsnidavku roky, ale znova som sa na to dala.
Ide o to ze to je zdrave, chutne. Ja rada papam jedlo ktore je uz `predzute` ;-) heh teda rozdrvene aby som nemusela vela zut, a tiez zaludok to lahsie stravy..

lilliana

Máš podobnú výšku ako ja. S tým nič nenarobíme Len nechudnime na úkor zdravia. Dôležitý je aj pohyb. Aj tak sa dá postava zdokonaliť.

lilliana

Pet, predsnídavku som nejedla ani nepamatám. Dam si ju v rámci desiaty zatra, + kávu bez cukru.
Dnes si ešte zgustnem na krfiole so zemiakama. Ak máte vzorový jedálniček sem s ním. Zásada č.1 CHUDNIME ZDRAVO A POMALY.

pet

Liliana, pod ideme na to spolu.A aj `usmev` sa prida.
zaciname nie zajtra, ale uz dnes...
Su 3hod este do 6pm si mozes dat nejaky salat a potom NIC..ok? to zvladneme...
A zajtra rano ovocna stava, pripadne detska predsnidavka (jablckova)... a na obed sa tu stretneme a pokecame co budeme papat dalej, oki? zladnes?
A ziaden chlieb, maslo, cestoviny, rozky, pizza ;-), .... iba ocovie, zeleninka (tu si mozes robit na rozne sposoby), jogurty, mlieko(nizkotucne), tvaroh, vajicka...atd.. oki?
dokazeme to?
ja to uz takto papam 2tyzden a 5kg dole a pokracujem v tom tak sa pridaj, pod!!!

zaja

lilinka, mozno,keby si trosku zabudovala do svojich stravovacích navykov zasady oddelenej stravy? neskusala si to?moja kamaratka schudla az mi oci skoro vypadli.takze ak chlieb (co ho budes papkat menej ako citam) tak bez mlieka.sacharidy alebo skroby osobitne,nie v kombinacii s bielkovinami.hmm?