Ryšavé vlasy

Lišiak

Som chalan,mám 19.Tiež som severský (alebo ako s obľubou vravím keltský) typ s rovnými ryšavými vlasmi a svetlou pokožkou.Takže so slnkom nie sme veľkí kamaráti.Keď som bol malý,takisto som mal pehy.Nikdy som nemal s vlasmi vážnejší problém.Na svoju adresu som nepočul žiadne posmešky typu hrdzavý,neboli žiadne prezývky.V triede sme dvaja,pričom ten druhý je doslova ryšavý obor.Mne vlasy postupom času stmavli,tak to už nie je také ukričané,ale keď zasvieti slnko,tak vedia pekne zažiariť.Nikdy by som si ich nefarbil,lebo by som to nebol ja.Inak niekde som čítal,že ryšavé vlasy zvyknú byť redšie.Tak to u mňa v najmenšom neplatí,vlasy mám husté.
Verím,že v nich je moja mana.

purblanka

mala som prefarbené blond vlasy,a už som chcela zmenu,no a dopočula som sa o hene,tak som si kúpila hnedú.Po umytí som taký šok dostala,že som myslela že neprežijem.....chytilo mi to na ryšavú.Strašne som plakala a trápila sa,hanbila som sa ísť do roboty.Ale moja kolegyňa ma pochválila,že je to pekná farba,tým som sa s tým začala pomaly vyrovnávať.A potom som si už kupovala ryšavú farbu,tak sa mi strašne páčila.Páči sa mi aj teraz,aj ked mám červené vlasy.Môj manžel nechce aby som si ich už prefarbovala na inú.Ale pravdu povediac,stále ma to láka na tú ryšavú:)Žeby som ho prekvapila šokom???

majama

...ak sa nepacis prietelovi taka aka si,tak to nie je priatel,ja som rysava,som spokojna sama zo sebou,urcite by som sa nefarbila

šrobik

no vies ja ti povem tak ze ja mam rysavu a paci sa mi rysavu ma velmi malokto podla mna je to vzacna farba vlasov je to teke neobvikle kazda baba ma blond alebo hnede alebo cierne najlepsie je rysava sice aj ja mam problem ale tak nejdem to prefarbovat pretoze prirodna je predca prirodana a velmi vzacna

šrobik

prosim vas neviete mi poradit? mam rysavu farbu vlasov a nechcem taku farbu lebo mojmu priatelovi sa taka nepaci a povedal aby som sa dala prefarbit co si myslite? rada by sa zisla a ked by som sa mala dat prefarbit tak neviem aku si mam dat ja mam od prirody take vlasy a nechcem si ich znicit co si myslite?

6dominicka5

Ahoj chcem si dat prefarbit vlasi ale nwm aka farba sa mi hodi mam gastanovo hnede a riadne sa podobaju na rysave vlasi hnede vlasi hnede oci a pehy prosim pomozte mi piste na 6dominicka5@azet.sk dakujem

Satty

Ked som bola malá, tiež som sa bohužial vysmievala rysavemu spolužiakovy. Teraz, ked som skoro dospelá milujem rysave vlasy a rysovlasí chlapi s dlhou rysavou briadkou ma vedia riadne dostat :)
Aj ja si už rok zafarbujem moje bývale cierne vlasy, na rysavo. Ale len polovicku hlavy zo spodku. Chcem mat aj cele, ale rodicia nedovolia....

Rysava je krásna farba, hlavne ked je žena pehata a má modre oci, pledu plet.... jajj, co by som ja zato dala (L)

Rebeka12

mnamka-moja dcera ma krasne rysave vlasy,nema jedinu pehu na tvari.V poslednej dobe vymysla,ma na cierno zafarbenu ofinu a cakame na cierne predlzene pramene na zahustenie.Chcem tym napisat,ze kazdy chce prave to,co nema.Jej vlasy by chcelo mat vela zien,no ona je nespokojna.

Slaninnka

Mna by tiez zaujimalo akoste docielili peknu rysavu pri farbeni,ja som hnedovlasa ale rysavky sa mi pacia,len neviem ako docielit taku farbu

vesper

moc vas vsetkych prosim-neviete mi niekto poradit?
mam tmavohnede vlasy, hnede oci a chcela by som sa prefarbit na rysavo-ale skor by som brala taku tmavsiu rysavu, gastanovorysavu alebo tak...chapete...no a neviete mi niekto poradit konkretnu farbu, ktoru mam pouzit? ale henu by som nechcela pouzivat, a farebny sampon mi asi na tmave vlasy nechyti..
mne sa rysave vlasy veeelmi pacia, podla mna je to strasne sexi a take nejake zenskejsie