Ryšavé vlasy

mnamka257

niekomu tto pristane, niekomu zase nie.pokial by mi to ale pristalo, urcite by som sa neprefarbila kvoli nejakym hlupakom ktori za mi smeju iba zo zavisti

denisqaaaa

taaak ja som sa prefarbila na rysawo presne pred troma dnami...nelutujem...a aj ked maaam len uuubohych a kraaasnych 14 rokooov viem ze rysawaaa budem ece welmi welmi dlhooo

mnamka257

rysave vlasy su pekne a vzacne-malo ludi ma rysave vlasy.mevyhodou je ze ludia s rysavymi vlasmi maju vacsinou pehy-ale tie sa daju predsa v pohode prekryt make upom.nechaj si ich tak a neopovaz sa ich prefarbovat.smeju s ati lebo aj oni by take chceli.tak sa nestresuj a bud na svoje vlasy pysna

damaxy

Radko, ryšavé vlasy sú krásne a ja si ich farbím, aby som bola ryška. A smejú sa lebo nevedia inak a smejú sa aby Ti ublížili. Ale ak chceš Tvoj komplex vyriešiť inak poraď sa s nejakou kaderníčkou, ktorá Ti určite s Tvojim "problémom" pomôže.

kvietok_7

Ja mam originál hnedé vlasy ale farbím si ich na ryšavo lebo sa mi to strašne paci a ryšaví muži ma strašne vzrušujú.Ked som si ich začala tak farbiť tak sa zo mňa najprv smiali ale potom si zvykli.proste je to super farba tak sa za ňu netreba hanbiť.

Odborník

Po väčšine ľudí si myslí, že ryšavá farba je perfektná, no nie je to tak úplne. Tak povediac ryšavá farba vlasom škodí najviac, pretože na jej výrobu sa primiešavajú vstrebateľné a dostatočne ničiace látky pre vlasy. Najlepšie z vnútra a vonku zdravo vyzerajúce sú ekologicky a odborníkmi uvedené hnedé, teda vlasy prezývané u žien tiež ako BRUNETKY.
Phdr.Joseph

rjnb

mne sa rysave vlasy strasne pacia ja som sice blondina a to by som nevymenila zanic pretoze mam aspom dobru vyhovorku ked nieco nechapem ale strasne by som chcela chalana co by mal rysave vlasy mne sa to proste strasne paci...

za8icka

preco sa niektori smeju z rysavych vlasov? lebo su zakomplexovani hlupaci. Je to farba vlasov ako kazda ina. To je ako keby sme sa smiali z hnedych vlasov. Rysave vlasy su fajn, dokonca ja osobne si prefarbujem svoje hnede vlasy na rysave uz 5 rokov

sweet_lolitta

lucia baf, skus hennu, vrelo ti ju odporucam, je to cisto prirodna farba z bylinky, vlasy ti dokonca vyzivi :)

luciabaf

tiez by ma zaujimalo to co nikolu1236,prave som dopozerala magicku posadnutost-a nicol kidman mala naozaj nadherne vlasy!po takej farbe tuzim aj ja!ale farbit si nechcem,tiez ma zaujima ci by to neslo prirodzene...mam normalne strednehnede vlasy,svetlu plet,pehy-cize by sa mi to aj hodilo...
luciabaf@azet.sk ale mozto aj sem hodit,ak viete ako sa to zrysaviet prirodzene:D