Ryšavé vlasy

kiki na

po mne takisto vykrikujú hociaký výrastkovia z okien ryčavka alebo si hovoria "tá určite fetuje, pozri aká je bledá" :D už sa nad tým nepozastavujem, veď si ma aspoň všimli:D niesom typická ryšavka, mám oči modré, vlasy blondavo rysavé, kostnatá som len na kľúčnej kosti, tá mi úplne trčí,tam to najviac vidno :D ale nevadí mi to, aspoň som originálna a hlavne nie tuctová:) a každý sme vlastne originálny kým sa napríklad nezačneme strihať podľa najnovšej módy alebo tak obliekať.... neviem si predstaviť väčší humus, ako keď vidím všetky dievčatá odfarbene na tú otrastnú platinovú blond, vlasy dokonale vyžehlené, vyškvarené od solárka, a každá ma sebe to isté vyzývave štetkovské oblečenie....bleeeh

tibike

takze ja som 19rocny chalan a mam dlhe risave vlasy,vela ludi mi to kritizuju ale baby nato letia :) takze treba bt nato hrdy co mame

saw

aj ja som rysavka v detstve som si toho vytrpela dost:(idem po ulici a debilny chlapci po mne vykrikovali kedejake uražky........ale teraz som rada ze ich mam a hneva ma ze mi dajak zhnedli takze si farbim na viac rysavo lebo ma do toho nuti priatel:)

Bára305

ahojj...ja mam velmi huste tmave medene vlasy a momentalne mi robi problem to ze su velmi huste a nie farba..v detstve som sa nto hrozne hnevala..ale teraz to neriesim..:) mam aj pehy ale niesom typicka rysavka..ani postavou..ani crtami a ani ocami lebo su zelene..

..:)

ja mam rysave vlasy a co?:) ked som bola mensia dost som si vytrpela bo sa mi smialy a tak ale v puberte je to super a moja farba vlasov je proste ORIGINAL!!! a je mi to uplne jedno co ostatni hovoria nech si mysli kto chce co chce !!!

alo

Som čiernovlaska a už 2 roky sa farbim na ryšavo ,velmi sa mi to pači , každy mi hovori , že mi to pristane . Myslim, že \"ryšavky\" su viac vašnive a teraz to plati aj o mne , myslim , že ako ryšavka som viac vašnia a sebavedomejšia.

aaaaaaa99999

ja si myslim ze je ine, ked si zena na rysavo farbí vlasy, moze to byt fakt take zenske... ale je rozdiel keby mala naozaj prirodzene take mrkvove vlasy.. asi by inac hovorila.. mne sa ani muzi taki nepacia.. mozno niektori mozu byt sexi, to je indi vindi.. baby mi pripadaju take mrchy rysave.. asi preto ze jednu taku poznam :D brr

sweet_lolitta

ja si farbim vlasy uz 7 rokov na rysavo, milujem tu farbu. Mam svetlu plet a PLNE PERY (prispevok nizsie) a ludia mi to chvalia.

sway

Na mna rysavi ludia posobia skoro az neprijemnym dojmom.Vacsinou maju ostre crty tvare,bledu plet a uzke pery a to mi velmi sexi nepripada.U chlapov tam nevidim ziadny dominantny gen a celkovo mi pripadaju ako slabi jedinci - nemusi to tak byt,je to cisto dojem.Zato u zien moze tato farba vytvorit neznu a nevidanu krasu.Ale aj tak mi viac zmyselne pripada,ked ma clovek tmave vlasy,svetle oci a plne pery:-)