Ryšavé vlasy

Kaprík

..ja si konecne nechavam rast dlhe vlasy a mojim snom je mat ich rysave..je to crazy,ale chcem to...citim sa ina :)))

Cashia

nevšímaj si ich a vydrž !!! ja mám čierne a už taaaaaaaaaak dlho snívam, že jedného dňa si dám prefarbiť na ryšavo..kaderníčka schválila, vraj mi to pôjde k pleti, navyše mám zelené očká..už sa len odhodlať :)
ale aj tak to budú vždy len prefarbené..ty máš prirodzené ryšavé vlasy a určite sú krásne..
v dobrom ti závidím..:)

00Silvika000

Aj ja som od prírody ryšavá. V detstve som sa za to veľmi hanbila a stávalo sa mi, že sa mi ostatné decká smiali. Pamätám sa, ako som sa mamini pýtala, prečo práve ja musím byť ryšavá :D Až v dospelosti som si uvedomila aké sú takého vlásky krásne. Môj priateľ ich na mne doslova zbožňuje a tvrdí, že mu závidia všetci chlapi:D Čo by za ryšavé žienky dali v Číne. Už som videla viacero filmov v ktorom sa obchodovalo práve s takýmito ženami, v Číne sa totiž žiadna prirodzene ryšavá nenarodí. Okrem červených vláskov mám aj pehy, ale len také mierne. Veľmi pehavá tvár sa mi nepáči, neviem prečo. Vždy si preto na tvár dávam opaľovací krém s faktorom 50 a nové pehy sa mi nevytvárajú a tie jemné čo mám sa mi zdajú pekné :D Ryšavý ľudia by nemali mať zo seba komplexi, ale mali by si uvedomiť že sú výnimoční, krásny a neobyčajní.

lea12345

..no risavi ludia su tak inak pekni...nie je to taka \"klasicka\" krasa alebo ako by som to povedala...ale taka hmmm... zaujimava krasa na druhy pohlad podla mojho nazoru... a ako risave baby budis, ale risavi muzi nic moc..

gerta

ja som bola blondava a dala som sa na rysavo lebo som velmi chcela byt ryšaňa:Duz rok si farbim vlasy a som spokojna..a vzdy ked vidim rysaveho cloveka velmi mu zavidim:)