Ryšavé vlasy

margarita

Ja som bola celý život blondínka,nakoniec som sa odhodlala aspoň na šampón.Kúpila som si čokoládovohnedý,Palette.
Chytilo mi to na ryšavo a bola som tak prekvapená že mi to pasuje (aj moje okolie) že odvtedy si farbím vlasy už len na ryšavo :-)
Čo by som dala za to keby som mohla mať aj svoje prirodzené vlásky ryšavé :-/

žužuleta

mam 18 a som hrda nato že som sa s takymito vlasmi narodila:D moje vlasy su zvláštne mam takú fénixovo-ohnivú farbu vlasy mam rovne..uces ..neviem ako sa to našim podarilo...ale je to najkrajšia farba na svete moj chalan..povedal že mu kamosi závidia..nechapu ako ma ulovil..lebo sak hovori sa ze sme sexualne velmi naruzive a je to pravda..zavidia mu...co viac si priat:D sme vzacny druh:D

nathália09

ja som mala hnede,a chcela som blond-a kupila som si blond hennu,a chytilo mi do ryšava,bola to krásna farba.Ale v tej dobe túto farbu mala asi jedna žena z 1000.Strašne som sa hanbila.Dnes túto farbu milujem:)

monciciak

Ahojte, mam prirozdene rysave vlasy a som na ne hrda :) ale s vekom mi trosku tmavnu, neviete poradit nieco na ozivenie kedze na tento typ vlasov malo ktora farba dobre chyti...dakujeeem :)

tinnka

nechapem tomu.. ja osobne ked vidim človeka s ryšavymi vlasmi tak sa na ňho nemôžem prestať pozerať :) je to magnet pre moje oči a pačia sa mi všetci prirodzene ryšavy ľudia :) su mi sympaticky a rovnako je to u mňa aj s ľudmi s veľkymi nosmi :)

Chloe444

Ja mam tiež rysave vlasyy... a fabim si ich uz strasne dlhoo a skusila som aj tmvau aj blond (tu mam teraz)... ale nefabrim ich preto ze by som sa za ne hambila alebo čo ..nikdy mi nikto nenadaval zato ani am nepomizoval (neviem preco:D)... ale mam pocit ze farby na vlasy chytaju omnoho horšie na rysave vlasy ako na hnede :(

dominička

som ryšavá a som na to hrdá!..nikdy by som svoje vlasy nemenila..chalani ma považujú za dračicu, baby závidia..čo viac možem chcieť?:))))