Ryšavé vlasy

Bíb

Ahojte chcela by som sa spýtať na nejaký ryšavý šamon dobrý šampon ktorý prefarbí hnede vlasy na ryšave :)vopred dakujem

Sue..

rysave vlasy sami o sebe celkom fajn,nepacia sa mi nejak extra ale da sa ..
kombinacia bleda pokozka,blede obocie,pehy rysave vlasy...pre mna osobne dost odpudzujuce...ale tak samozrejme je to otazka vkusu

Cadaverica

este si pamatam ako mi mamina vravela, ze ked ma ako malu v kociku priviezla prvykrat do roboty vsetky kolegyne sa hned zhrkli, ze ake mam vlasy pretoze mame v rodine vela rysavych vlasov , aj mamka ma hnedo rysave tak hned mi davali dole ciapku, ake sklamane ked zistili ze som bola blond.Niekedy sa rysave vlasy brali ako nieco neskutocne cudne:) Teraz mam 20 a hennujem na medeno:) Ohlasy su velmi pozitivne.

Sirqa

Aj mne sa ako malej posmievali... ale teraz mi ich obdivujú všetky spolužiačky a chalani v triede horlivo vyzvedajú ako je to s tými "poverami" okolo našej farby :) je to originálne a vždy bude človek s takýmito vlasmi iný :) to je na tom to skvelé :)

Lea3333

..jjjjaaaj, uz prestante s tymi chvalami a pochlebovanim sa..je to uz trapne... keby sa tu tolko pisalo o blondinach alebo ciernych tak sa polovica ludi do nich pusti..ale vas radsej nechaju tak, lebo to nie je az taka vyhra...