Zapal mocovych ciest

Mati

No este jednu vec, ktoru som spozorovala - ked sa zapal zacina, stracam vag. vlhkost. To je znak Z, ze rano budem plakat.. no :-(

Mati

No cavte. Ja mam tiez taky isty problem, a uz mi je do placu. Dokonca mavam bolesti brucha - take neurcite a kolikove, raz mi je pri tom teplo raz zima - horor. S priatelom sme uz tri krat bezali v noci na pohotovost - bakterie v moci. Dali mi antibiotika, take praskove, co su iba na dva dni. No jasne, ze po par tyzdnom je to naspat. Urolog vravi, ze treba nasadit kompletnu dlhodobu antibioticku liecbu, aby sa predislo vaznejsim komplikaciam. No.. tie moje problemy trvaju uz skoro tri roky.. viete ako sa bojim, ze mozem stratit plodnost alebo nieco take... joj, co na to okrem vitaminov a tekutin? Brusnice su sice fajn, ale to je prevencia, nie liecba...

Minnie4

Deee: Viem presne co prezivas a clovek po takychto skusenostiach vnima vela veci uplne inak. Ak chces napis mi na mail a mozeme pokecat:-) Budem rada :-)) Dnes je tomu treti den a stale sa nic nedeje, tak dufam, ze to nie je len nahoda...

Deee

Dakujem Minnie, ja mam priatela v sucasnosti pracovne v zahranici este na nejake dva mesiace, takze cas vyuzivam na liecbu a prevenciu, ja som teraz uplne fit, v moci nemam ani e coli ani nic ine som preliecena, ale po milovani dostanem ihned zapal, preto teraz skusam vsetko mozne aj nemozne, aby sa mi to neopakovala, na jesen som prekonala tri zapaly za dva mesiace a celkovo ich za rok bolo 6 takze ja si uz dalsi nemozem dovolit. Skusala som aj vela pit aj cikat pred a po aj sa osprchovat pred aj po seba aj priatela, ale stale len zapaly a obaja mame vsetky testy tip top...takze som taka viac menej bezradna...

Minnie4

Deee: Vola sa to Uroval-Manosa a normalne to kupis v lekarni ako 30 alebo 60 tabletkove balenie. Ja som najskor vyuzivala 30 tabletkove balenie a teraz mam druhe. Ale ked som to zacala uzivat, tak som e-coli v moci nemala. Davam si 2 tabletky denne a milovanie som vyskusala tak, ze som si dala dve tabletky Uroval-Manosa naraz a zapila to pol litrom vody.Potom som bola s priatelom a nasledne isla vycikat toho pol litra. Neskor som si dala dalsieho pol litra, aby sa mi cesty este viac precistili....Len som spominala, ze som toho vyskusala viac, ale myslim, ze ten uroval naozaj stoji za skusku :-) Drzim palceky a najskor vyuzivaj jedno balenie bez toho, aby si bola s priatelom, lebo aj na to treba cas. Nie ze to budes uzivat dva dni a vhupnete na to .Drzim palceky a urcite napis, ci pomohlo :-))))pa pa

RNG

Aloe, ucinne latky v brusniciach su kyselina berbericka a galaktoza, Oboje sa mozu zahriat na bod varu a neznicia sa.
V USA pouzivaju zeny brusnicovu stavu(cranberry juice), ktora je tak isto pasterizovana.

Deee

Minnie 4, prosim este raz mi napis co to mam skusit? uroval manosa? kde je moznost to kupit? a drzim palce, aby si bola zdrava, sama to poznam

Minnie4

RNG mne sa v moci nenachadza streptokok,ale e-coli.(tak na to 2krat denne ta manosa staci, ci?Ale len ako preventivne, nie akutne, lebo teraz ju tam nemam)..........V piatok som sa s priatelom po pol roku prvykrat milovala a zatial si musim zaklopat, ale je nedela vecer a este sa nic nedeje. No nerada by som sa predcasne radovala. Za toho pol roka som tiez podstupila vela rad, ktore sa kde komu osvedcili. Momentalne robim asi toto, teda ak by to niekomu malo pomoct. Pred a po som sa urcite isla osprchovat a velmi dolezite je tesne pred tym odskocit do kuchyne vypit pol litra vody, to potom spustite taky prud, ze sa tie bakterie jednoducho musia odplavit!!! :-))) Este aj neskor som si dala opat pol litra, aby som tie cesty este raz precistila. Viem je to otrava, ale take strasne to zas nie je:-)Umyla som sa intimnym antibakterialnym mydlom a aj priatel to urobil a pouzili sme aj lub. gel s tea tree obsahom, lebo ten ma vraj tiez antibakterialne ucinky. Uzivam druhu davku Uroval-Manosa( a ked som pred milovanim pila toho pol litra vody, tak som si vzala dve tabletky uroval-manosa.Myslim, ze je to urcite lepsie, ako si vziat tabletku antibiotika) + mesiac sa nasvedcujem bioptronovou lampou + probiotika + kapsule cesnaku. Toto je zatial moja kombinacia, ktoru dodrziavam, akurat, ze momentalne neviem co mi najviac pomohlo, pred cim ma aj mamina vystrihala, ze ked to budem kombinovat, tak uz ani nebudem vediet, ze co mi vlastne pomohlo.:-)))Ale myslim, ze ten Uroval. Inak jedla som aj tri mesiace Urowaxom, tak mozno pomohlo aj to. Tak velmi rada by som Vam poradila, ale dolezite je mat trpezlivos, ktora mne uz pomaly dochadzala.Inokedy sa mi ten zapal zatial neobjavil, len po styku. Mozno ani ja nemam este zdaleka vyhrate a zajtra Vam napisem, ze to je vsetko zas na ..., ale zatial sa citim dobre. Dufam, ze to nakoniec vsetko dobre dopadne, lebo si neviem predstavit, ze by to malo takto fungovat cely moj zivot. A prave pri takychto zivotnych skuskach zistujeme, ze ci ten kto Vam hovori, ze Vas lubi, tak ze to mysli naozaj vazne. Mam priatela tri roky, ale nikdy si nikoho nebudem vazit viac ako jeho, lebo na mna nikdy netlacil a vzdy som bola ja ta slabsia, ktora sa podcenovala a mozno aj uvazovala, ze to vzda, no on vzdy stal pri mne aj ked sme sa o tom vela nerozpravali, lebo vedel, ze mi to je neprijemne. No ale to som uz asi prilis odbocila. Vsetkym nam strasne drzim palceky a budeme bojovat.

aloe

brusnicový lekvár alebo kompót nepomôžu, mám to odskúšané, ešte keby boli v čerstvom stave, snáď.Pripomínam, to čo doporučila Ivka 1,je vynikajúce. Neváhaj,napíš na meil, ktorý je v mojom predchádzajúcom príspevku.