Zapal mocovych ciest

evicka 123

dakujem za rady RNG, citala som tvoje prispevky o candide, som na protikvasinkovej diete (bez cukru a muky) a uzivam oreganovy olej aj citricidal uz 3. mesiac. Myslim ze kvasinky to nie su, ani bakterie, pretoze na to by zaberali ATB, momentalne skusam tie velke davky D-Manosy a lichorerisnice s propolilsom (cca 3. den), pravidelne uz pol roka uzivam brusnku a aloe vera. snazim sa vyhnut dalsim dalsim ATB, lebo ten Nitrofurantoin vypada ako pekne svinstvo. Ale zatial bez efektu. Zajtra idem na cinsku medicinu do TCM Bohemia ...

RNG

Inac dovodov na zapal je hromada, moze to byt ciste alergia, ci uz na latex, bielkoviny, rozne mikroby atd.
Silne protizapalove su curcumin, quercitim boswelin v davkach niekolko gramov, tiez rozne enzymi a vitamin C(3 gramy), E(400IU) a D-3(2 az 5 tisic IU)

RNG

Brusnice(vlastne cramberries) su ucinne najma na splachnutie streptokokovych bakterii, aj to len v pomerne velkych davkach. D-manoza je ovela ucinnejsia v davkach pol lyzicky kazde 3 hodiny. Zialbohu to neplati na infekcie ako candida, tam musis pouzivat citricidal a oreganovy olej, a najlepcie je vybit candidu albicans v celom tele, tj najma v crevach, inac sa jej nezbavis.
Na protikandidovu dietu a doplnky pozri na Googe.sk pod candida, rng
Nemozem sa stale opakovat.

evicka 123

Ahojte, tak ja bojujem so zapalmi posledny rok... opakovalo sa to stale castejsie a teraz mi uz bolest ani neustupuje. Je to strasne ako je clovek bezmocny. Je mi z toho stale do placu. Mne ATB nepomahaju skor priznaky zhorsuju... vobec nechapem preco. Vybrala som ich 7 za posledny pol rok. Ani nehovorim o bylinkach , doplnkoch a pod. Mavam vsak take zvlastne zapaly bez palenia pri moceni, iba bolesti a krcne v mocovom mechuri. Vysledky zatial vsetky neg, cakam na cytoskopiu tak drzte palce... inak doktor mi napisal dlhodobo Nitrofurantoin...3 mesiace po 1 tablete. Nemate s tym skuksenosti? Vypada to na pekny humac podla pribaloveho letaku, tak sa mi to velmi nechce brat....

goccia

ako som uz v jednej podobnej teme pisala - po opakujucich sa dlhodobych zapaloch mocoveho mechura kazdy mesiac to prestalo zo dna na den. s pouzitim kanadskych brusnic. odporucania na tento postup som nasla tiez niekde na internete. ide o postup, ze po kazdom sex.styku treba sa ist vymocit, hned na to si dat jednu tabletku tych brusnic a zapit to pol litrom vody. odvtedy ziadny zapal.

je rozdiel, ci uzijete kanadske brusnice alebo ine tabletky, ktore obsahuju vytazok z brusnic. lebo kanadske brusnice obsahuju mnohonasobne vacsiu koncentraciu toho vytazku.

su to tieto
-odkaz odstránený-

Ve

treba určite vysadiť kávu...nejesť a nepiť nič pálivé, má to spojitosť so srdcom...ak je priveľa ohňa v srdci - stres na príklad, vylučuje sa mechurom, preto je nevyhnutný kľud
to hovorí ajurveda

Innkia

Ahojte,
ja som si tiež prešla utrpením zvaným zápal močových ciest:( Fakt to bolo obdobie, ktoré by som si už nechcela zopakovať.
Viem poradiť metódy, ktoré zabrali mne (innka@hotmail.sk). Lekári - konkrétne urológ mi pomohol tak na čas. Ale keď sa to o krátky čas zopakovalo, po lekároch som už veru netúžila. Ľudský organizmus je zložitý a zároveň jednoduchý systém, v ktorom je všetko poprepájané a všetko so všetkźm súvisí. A nikdy sa nič nedeje bez príčiny. Ani v našom tele.