Zapal mocovych ciest

Deee

RNG aj ja mam tento problem, je to uz dost zle, okamzite mam zapal do 8 hodin zakazdym po milovani, obaja sme zdravi, lieky na zapal mi uz prestavaju zaberat, bojim sa dostat dalsi zapal, uro vaxom nepomohol ani tbl po...kde je pricina? aka je mozna prevencia?

RNG

minie4, ako prevencia mozna stacia 2 tabletky ale pri aktivnej streptokokovej infekcii treba 1.5 gramu kazde 3 hodinyD-Manozy, to dve tabletky dva krat denne nestacia, to by bolo len 2x800 mg, to je mylna rada firmy Valosun, zialbohu dost typicka na nich.
Preto sa zda mnohym ludom aj lekarom, ze prirodne prostriedky su len mierne ucinne-samozrejme, ked nezoberies klinicky ucinnu davku!

Minnie4

Ahoj RNG :-) Dakujem za odpoved. Ja ako D-manosu teraz beriem pripravok s nazvom Uroval-Manosa, ale neviem v akych davkach by som to mala brat, kedze tam pisu, ze preventivne 1-2 tabletky denne a pri akutnych zapaloch 2 tab. 2 krat denne. Myslis, ze ako prevencia tie dve tablety denne stacia?

aloe

pozor na časté zápaly močových ciest, pretože prejdú do chronického štádia. Ja som to riešila nasvecovaním bioptronom AG a prírodnou prirodzenou doplnkovou liečbou.Je pravda, že brusnice obsahovali, ale len čaje piť, tie neodstránia problém,možno na chvíľu.Ja mám aspoň takú skúsenosť a už 3 roky mám s tým pokoj. duratnakatka@zoznam.sk

aloe

022012222: skúsim ťa nakontaktovať na človeka, ktorý je odborník a vie Ti poradiť,prípadne si môžeš vypočuť cez internet vo virtuálnej posluch.lekára a opýtať sa ho, ak máš mikrofón ,na Tvoj problém.Je to lekár, ktorý má skúsenosti s prírodnými produktami.Ozvi sa mi na meil:duratnakatka@zoznam.sk

RNG

Minie, pol lyzicky su asi 1.5 gramu, na tom nezalezi, ci je to prasok, ci tabletky. D-manoza nie je tekuta ale pevna, vyzera a chuti dost podobne ako praskovy cukor, trochu menej sladka.

Mati

Pre Ruperta - ja s partnerom mame z casu na cas podobny problem. Lekar sa vyjadril, ze ide pravdepodobne o nie dobre prelieceny predchadzajuci zapal a nasadil lokalne antibiotika. Myslim, ze by ste mali zmenit lekara, lebo ak sa citi neprijemne, predsa tam nieco nie je v poriadku, len terajsi lekar na to mozno neprisiel. Skuste ist na urologicke vysetrenie obaja. Inak len pit vela tekutina cajikov a vraj je dobre pouzivat lubrikant pri milovani /hoci ho mozno nepotrebujete/, lebo nedochadza k zbytocnemu drazdeniu sliznice u partnerky...

Ivka 1

Aloe s prídavkom brusníc a jablka robí zázraky pri všetkých zdravotných ťažkostiach v oblasti pánvy. Či už sú to urologické alebo gynekologické ťažkosti.

Minnie4

RNG ja poznam D-manosu len v tabletkach a nepocula som o tom, ze by bola aj v tekutom stave. Kde by som to mohla zohnat?

RNG

Znova pripominam D-manozu, 1/2 lyzicky kazde 3 hodiny, ak to bol streptokok, za 3 dni je "splachnuty" zo sliznic, doslova.