Zapal mocovych ciest

nikola_88

vsetkym odporucam vyskusat na bolesti pri moceni cesnakovy caj - zabera okamzite a je to urcite lepsie riesenie ako antibiotika.

osupany cesnak pretlacte do pohara, zalejte vriacou vodou a nechajte vyluhovat par minut. potom vypite. mne to naozaj zabralo hned.

odpoveď

Ahoj Klarikax,zápal močových ciest sa prejavuje najmä častým nutkaním na močenie, rezavými bolesťami, niekedy aj krvou v moči. Celkovou slabosťou. Viem to z vlastných skúseností veľmi presne.Ja som na odporúčanie urologičky nasadila systémovú enzýmoterapiu Wobenzynom. Poinformuj sa u lekárky ohľadom užívania. Verím, že i tebe pomôže tak ako mne.

klarikax

ahojte, ja by som sa chcela spytat ci je normalne pri zapale mocovych ciest nocne pomocovanie, teda chcem zistit ci je to prajav zapalu mocovych ciest alebo inkontinencia, dakujem

odpovedam

pravdepodobne z choroby...
asi sa liecis antibiotikami, ze?
V tom priapde su gynekologicke problemy, hlavne vytok, bezne... aj to treba liecit.

sssisa

mam zapal uz skoro tyzden teraz mam pocit ako keby som mala candidu a k tomu mi prisli kramy o tyzden skor co to moze byt?

butsa

aHOH,,Mozete mi prosim poradit.Momentalne som v zahranici a chcela by som si objednat bioptron,ako a kde si ho mozem objednat?

bajkush

ja by som sa chcela spytat kolko u vas asi trvala liecba, ja som dnes zacala mat priznaky prvy den, teda mala som aj bolesti v podbrusku ale pripisovala som to vysadeniu antikoncepcie a ze je to ovulacia, dnes som citila zvlastnu bolest alebo zvalsty pocit pri konci mocenia, a hned potom sa citim akoby som mala mechur uplne plny, ale potom uz vyjde len par kvapiek...zajtra sa chystam k lekarke, no len sa chcem spytat co mam cakak este

maxima

DOBRY DEN,MAM PROBLEM TAKEHO RAZU,NA SVIATKY MA VELMY PALIL PENIS.NASADIL SOM SI LIECBU UROL.CAJOM A TABLETKAMI.PRI SAMOTNOM MOCENI MA NEPALI.AZ RAZ ASI PO 2DNOH PRI MOCENI SOM VYLUCIL CHNIS,PO TOM PALENIE USTUPILO.AZ TERAZ CO JE TOMU MESIAC SA PALENIE VRACIA,CO TO MOZE BIT.DAKUJEM