Zapal mocovych ciest

sarin

Mna cievkovali 5 rokov do zadu alebo 6... tiez bolo vsetko ok.. Len som sa zabudla spytat co vsetko,... Trebars sa neviem dopatrat ci mi boli niekedy urobene testy na chlamydie a ureaplazmy, aj ked ich teoreticky vylucujeme pretoze sme si s manzelom boli a sme jediny sexualni partneri.. Ale, ale,... bola by som spokojnejsia keby som drzala v ruke vysledky s negativnymi hodnotami pri tychto mikroorganizmoch. ju aa k tomu cievkovaniu,.. mna to nebolo o nic viac ako ten zapal co som mala pocas ktoreho mi tam vrtali, takze keby mi to robili za zdrava asi by to bol iny pocit,..

atika

babky, vas uz niekedy cievkovali? mne to robili pred 2 rokmi,strasne to bolelo,a nic tym aj tak nezistil a vcera mi to chcel robit doktor znovu, som odmietla a isla za inym, kt. mi predpisal antibiotika a povedal ze cievkovanie je nebezpecne, a robi sa len v tazkych pripadoch-vacsinou u starsich zien..

evik18

Mozte mi niekto prosim napisat co je pricinou zapalu mocovych ciest??vyzera to ze mam na to nabeh..uz len cakam na vysledky testov :-(...bojim sa ze sa toho uz nezbavim...je to vobec mozne?Dakujem za odpovede :-)

zuzkabluzka

ahojte,
to o com hovorite je tzv. Honeymoon cystitida,nazov vznikol z toho ze najcajsie ho mali zeny po svadbe, je to preto ze pocas styku je mocova rura drazdena...mna to trapi uz 5 rokov.
vysledky: urowaxom nepomaha po trojmesacnej liecbe hned, ja ho davam aj 6-9 mesiacov v kuse,sice je drahy ale oplati sa.
tak isko jedna tabletka antibiotika po styku,ak je bolestivy,samozrejme vycikat sa pred aj po, niekedy aj pocas styku ak treba umyt sa hned potom...
pomahaju brusinky,v kazde forme, CANDILAC,co je kombinacia brusiniek a laktobacilov,samozrejme tekutiny, Mineralka SULINKA, je na nej navod, inak nic bublinkove a kysle.
bavlnene nohavicky, tangace vobec, tielka,klasika
tymto vsetkym som sa dopracovala uspesne k tomu ze mam zapat uz iba raz-dvakrat do roka. predtym to bolo aj kazdy mesiac

jaja

Zarka, keďže neviem Váš e-mail, napíšte mi, ponukla by som možnosť obrátiť sa na detskú lekárku, ktorá by možno vedela pomôcť prírodnými produktami. Ale najlepšie by bolo do štvrtku 28.02.2008. Je to na internete.Nechcem sa tu rozpisovať.