Zapal mocovych ciest

dvojbotka

najhorsie je ze nemozem ist lebo mam menstruaciu,pijem len urologicky caj ale myslim ze moc nepomaha...a najhorsie je ze ani neviem ku komu mam ist k prvemu...ci gynekologovi,urologovi alebo dermatovenerologovi :((

bianka

ahoj bianka.aj som mala podobne problemy,no sama neviem s cim suvisia.takisto po styku s priatelom som sa bala ist na wc,ze zase to palenie,ale pijem cajiky,tak dufam,ze to prejde,viem ze mas strach.....a bola si uz pri gynekologicke?lebo ja nie...papa

jannika

Ahojte,potrebovala by som radu od skusenejsich :( po styku s priatelom som zacala pocitovat palenie pri moceni.nemam ani teplotu ani mi neni zle takze naozaj neviem co by to mohlo byt.mavam caste aj gynekologicke problemy a aj tie mozu byt sprevadzane palenim pri moceni,takze teraz neviem ci je to nieco s mocovou sustavou alebo zas nejaka vaginalna infekcia.a dalsi problem je ze som mala aj kondylomata a akurat pred stykom som sa ich zbavila a teraz sa mi znova objavili,tak neviejm ci to tiez moze s tym suvisiet.boze ani netusim na akeho lekara sa mam obratit najprv, tolko toho je :((( prosim vas poradte mi daco :(( dakujem

RNG

Male deti ci dospeli ludia, streptokokov je na okoli plno, ked nemas dostatocnu imunitu chytis ho a potom je na organizme a liekoch, aby si ho vykantril.
Koncentracia citricidalu na streptokoky musi byt nad 60 ppm, cize musite nejak prepasovat dietatu 30 kvapiek GSE za den. Cim viac rozriedeny, tym lepsie.
Preto si myslim, ze ta metoda pouzitia d-manozy je pohodlna a elegantna.
Vyrobok Firmy Meda obsahuje D-manozu a propolis, treba ale pouzit dvojnasobne davky pre klinicku ucinnost, ako odporuca firma Meda.
Vyrobok je prijemny, nie horky ako GSE.
Dietatu treba davat probiotika, aby sa v tele vytvarali protilatky =imunita. Tak isto by sa jej zisiel zinok a selen(zinok 25 mg, selen 100 mcg=pol tabletky.

anka

boze to ozaj aj take male dieta?mozno by ste mali skusit nejake bylinky od niekoho kto sa tomu rozumie a aj bylinkove sedacie kupele a asi skor sa zamerat na posilnenie imunity.co na to hovoria lekari?

esičko

moja dcera má stále už 4roky zápaly moč.ciest sme z toho zúfalý,a to má len 6rokov,trochu jej pomáha aloe vera,a brusinky,má niekdo skúsenosti,že to majú aj takéto malé deti

mortii

Zacitala som sa do vasich prispevkov pretoze som hladala nieco o zapale mocovych ciest,po 3mesiacoch sa mi asi zas vratil zapal-neprijemne nutkanie na wc,bolesti pri moceni atd.som teplo oblecena,pijem vela tekutin,dala som si uroval tak dufam ze sa to zlepsi...uz ma nebavi neustale chodit k lekarom a brat antibiotika.vsimla som si ze velmi casto sa mi objavuju tieto zapaly pocas menstruacie,ale vraj som uplne v poriadku...no neviem...dufam,ze sa mi to zlepsi!

aloe

lajla,mne na zápal močových ciest/chronický /pomohol bioptron, ktorý som si požičala od priateľky.Je to zdravotnícky prístroj, no je finančne nákladný pre toho, kto nemá žiadne vedomosti o ňom.Ale dá sa pomôcť aj prírodnými kvalitnými prípravkami.Aloe Berry nectar piť, včelí propolis v tabletkách, trvá to dlhšie, ako pri liekoch, ale nemá nežiadúce účinky.ˇJa som to mávala polročne pravidelne a teraz už tretí rok nechodím k urológovi.duratnakatka@zoznam.sk, ak chceš.