Prvy sex - ako nato ked to boli?

Príspevok v téme: Prvy sex - ako nato ked to boli?
tina

cauko,
s priatelom sme nedavno skusali prvy sex, pouzili sme samozrejme ochranu (durex extra safe - s lubrigantom), aj predohru sme mali dost dlhu, ale nemohol sa do mna dostat ...bolelo ma to, tak sme to sklamani po dlhom snazeni odlozili na inokedy.. mate s tym niekto skusenosti? co robit ? mam proste len tu bolest vydrzat?

AngelikaTe

uff..no pekne..aj ja mám ten pocit teda že som uzka abo čo :D..no mna to strašne bolelo :-// a nakonec sa dnu ani nedostal...takže...možno nabuduce...teraz mám akurát tak dobrú svalovicu :D

lejla444

vobec to nemusi ist lahko...mna to bolelo jak ...radsej sa nevyjadrujem...kym sa tam dostal asi pol hodky to trvalo...skus na konika a postupne si urcuj kolko pojde dnu...ja som citila strasny tlak...ale an dalsie razy to islo lahko, aj ked stale to trochu bolelo.asi som bola prilis uzka...neviem...

AngelikaTe

Ahojte..prosím vás..chcela by som sa pridať k \"Tine\" mám rovnaký problém..tiež to strašne bolí...mám pocit,že sa dnu ani dostať nedá...tiež sme to odložili na inokedy...a teraz sa bojím čo bude nabudúce...prosím HELP ME

barbie ;)

No tak takyto problem si nemala sama.Ja som to mala tak neijak podobne pretoze ja som bola tam dolu dost uzka a on zase naopak velmi velky :)ale tak dost vam pomoze ta predohra a ak budes dost vlhka tak by to malo ist lahko:))

mrs.x

určite nerieš pred sexom nič ako alhohol..skús si mrknúť v " ženských problémoch" článok incizia hymenu...tuším sa to tak volá...možno budeš nemilo prekvapená ale čo už..alebo sem daj nejaký kontakt a napíšem ti pár rád ;)

sia 123

dobry den velby by som potrebovala radu od dakej baby co sa tyka prveho sexu vlastne aj som este panna a velmi by sme sa s priatelom chceli spolu milovat len ja sa toho bojim ze to dako pokazim neivem co mam robit poradimi dakto?

janekMY33

alkohol tomu da smrnc a viem ze vela zien od toho prveho sexu ocakava bohvie co ale pravy sex a rozkos zazijem ovela ale ovela neskor