Prvy sex - ako nato ked to boli?

Príspevok v téme: Prvy sex - ako nato ked to boli?
tina

cauko,
s priatelom sme nedavno skusali prvy sex, pouzili sme samozrejme ochranu (durex extra safe - s lubrigantom), aj predohru sme mali dost dlhu, ale nemohol sa do mna dostat ...bolelo ma to, tak sme to sklamani po dlhom snazeni odlozili na inokedy.. mate s tym niekto skusenosti? co robit ? mam proste len tu bolest vydrzat?

matamata

naty a ako ti mame pomoct?tak ked sa bojis tak to nerob...neboj sa neumres od bolesti-..a to s tym pokazenim...co by si aj cakala od prveho sexu?snad nie to ako to ukazuju v americkych filmoch...

Naty3

Ahojte, ja sa velmi bojím prvého sexu, bojím sa hlavne toho že ma to bude bolieť a niečo pokazím...pomože mi niekto?

werhon

prvy krat som sa milovala v 16-17 tich,zamilovana po usi,nadrzana ako vevericka,a hlavne odhodlana ze to bude ten pravy.. vnutorne stotoznena,ze je to to co chcem..predohra bol spanok :) zaujimave ze?zaspali sme v naruci,potom sme sa prebudili,zacali sme sa vasnivo bozkavat,vyzliekat,zadychaní,vyzlecení sme zistili ze nemame ochranu,tak odbehol do obchodu :) haha :) po prerusenej predohre sme teda znova zacali,zacal ma prstami roztahovat zo zaciatku som bola uzucka ved to oje normalne z hanby,ale bol velmi nezny a rozpraval mi do uska krasne veci,tak som sa uvolnila,strcil mii dva prsty, a povedala som ze uz som prirpavena..tak som sa zhlboka nadychla,a citila som ako ma drazdi na klitorise,a potom zaciatkom penisu vnikol..zabolelo to asi na sekundu zakricala som au,a uz potom som citila len krasny tlak,a ani som si neuvedomila a uz sa krasne vo mne hybal..ako som vtedy vzdychala a ako sa mi to velmi pacilo,ja osobne mam velmi dobru prvu skusenost..ziadne krvacanie,ziadna bolest..podla mna treba byt dusevne uz na to pripraveny,a predtym som robila gymnastiku takze zrejme panenska blana uz bola natrhnuta...(lebo celkom mi to prislo divne ze som nekrvacala a este som si to uzivala..hm)

tens

neni to nic hrozne ale naozaj potrebujes odviazat a alkohol je fajn riesenie ale opatrne s mnozstvom nie ze ta zoberu na výplach :)D

matamata

bubusik ved ty ani nevies co je to sex...a sex s osobou do 15 rokov je trestny cin..to znamena ze tvojho priatela mozu za to zavriet..takze hor sa do toho ty krpate decko

bibusik512

prosíím vás pomozte mi bab y!! o dva mesiace budem mat 14 rokov a moji kamosvi mi vravie ze nak už mám 14 a je mi koniec ja jedneho strasne lubim a verim mu lenže sa strasne bojim tej boelsti ako tov elmi bolí ??? a ta predohra to musíí byt ? !! ? dakujem ..