Prvy sex - ako nato ked to boli?

Príspevok v téme: Prvy sex - ako nato ked to boli?
tina

cauko,
s priatelom sme nedavno skusali prvy sex, pouzili sme samozrejme ochranu (durex extra safe - s lubrigantom), aj predohru sme mali dost dlhu, ale nemohol sa do mna dostat ...bolelo ma to, tak sme to sklamani po dlhom snazeni odlozili na inokedy.. mate s tym niekto skusenosti? co robit ? mam proste len tu bolest vydrzat?

niekto

Nemenovanaaa ked budes mat strach ze ze ta to bude boliet a nebudes sa vediet uvolnit boliet ta to bude nezavisle od toho ci a aku hrubu blanu mas

Nemenovanaaa

Ujebavam sa tu s prepacenim na vasich tupých otazkach typu :,, predohra musí byt ?\" , ako velmi to bolí ? bolí to velmi ??

Ja som panna , mam 15 , este nikdy ma chalan neprstoval a nehanbím sa za to ! nenavidím prstovanie , tym padom ma bude velmi velmi bolet sex !!! a kazda ju ma inu , niektora mensi otvor niektora vacsi tak nechapem naco si tje vase sproste otasky !! pokial si v sebe nikdy nic nemala , moj nazor je bude ta to bolet , ja sa na to prave psychicky pripravujem takze tak !!

lool_bejby

z toho si nic nerob aj mna to bolelo prvy krat ked sme to skusali tiez sme to prvy krat odlozili...potom sme to castejsie skusali tak nech ide do mna stale hlbsie ale po malich kuskoch...stale jak sme to skusali sa dostal hlbsie a na koniec cely...boli to ale prvy krat musis vydrzat ak to chceš...a neboj sa nic sa ti nemoze stat...boli to len ked ti ju roztahuje ked uz ho da von je to uplne pohode ...

Ladynka12345

mna to prvykrat nebolelo vobec :) aj ja som sa straaasne bala toho ze to bude boliet ale naopak ... a najlepsie bolo ze to nebolo len moje poprvykrat ale aj frajerove :) bolo to naozaj krasne :)

martinka1111

tak ja mam podobny problem,s priatelom sme pred nedavnom ja nvm...asi tyzden dozadu skusali prvykrat...neviem v com bol problem,obaja sme to ozaj chceli uvolnena som bola,ale nevedel sa domna dostat,ani trafit alebo co vobec to neslo.nechapem.chudacik bol z toho dost mimo:(nevie niekto poradit co s tym?

lucinka12345

MOZEM SI PANESKKU BLANU ROZSTRIHNUT NOZNICAMI ? ?:: DAKUJEM ZA RADY..ALE JE TO SURNE ..NO BOJIM SA INFEKCIE..MOZEM JU DOSTAT ??? ...DAKUEJMMM