Kam podať sťažnosť na lekára?

Príspevok v téme: Kam podať sťažnosť na lekára?
petrisko

Ahojte. Mam syna ktory ma hnisavy zapal mozgovich blan a nejake komplikacie. Po prijati na oddelenie podla mna zanedbal lekar starostlivost (myslim ze su aj padne dôkazy) a pravdepodobne zostanu malemu vazne trvale nasledky. Kde sa da podat podnet na presetrenie aby to niekto nezmietol pod stôl a skutocne to presetril??

POMOOC PROSí

LAURINKA - ty robíš v poisťovni? čo mám robiť, prosím ťa porad, lebo mi už fakt zúfalí, a nervy tečú..

POMOOC PROSí

A ZABUDLA SOM DODAť žE MU Už 2.KRáT BRALI VZORKU NáDORU, LEN SI SE.ú DO HUBY DOKTORI NAšI..NA KERú P...HO NAHáNAJú Z BA DO TT, KED SA VYHOVARAJU JEDEN NA DRUHéHO? KTO MU Dá NA CESTU DO BA ALEBO TT PENIAZE, MARÓDKA JE 130E, 100 IDE NA NáJOM...PORADí NIEKTO. A KTO JE ZODPOVEDNý? NIKTO, TAK ZA čO CHCú DOKTORI VAčšIE PLATY.. NASR.T IM DO RúK A NEPUSTIť K VODE....

POMOOC PROSí

Pa 44 lina !!!!!!!!!!MÓžEš SI TY SKúSIť TO čO ZAžIVAM JA, POTOM HOVOR V DOBROM O LEKáROCH...oDVTEDY čO SOM PíSALA 1.čLáNOK SI HO POHODILI ZAS 3 LEKáRI V NáRODNOM ONKOLOGICKOM úSTAVE V BA, NAJPRV žE HO OPEROVAť NEBUDú, žE CHEMOTERAPIA, O TYžDEN Už ANI CHEMO, žE MU MUSIA KUS NáDORU PRESKúMAť,LEBO NEVEDIA AKý NáDOR,AKá CHEMO..TOTO JE NA NERVY, NEVIEM čO ROBIť. Už ZRELý OBAJA NA PSYCHO..TAK TERAZ BUD MúDRA...............

POMOOC PROSí

PROSIM O POMOC,RADU. SOM ZÚFALÁ.PRIATEľOVI / 26 ROKOV/ PRED PáR MESIACMI ZISTILI NáDOR.Už 8MESIACOV JE PN.CHODIL NA RôZNE VYšETRENIA,OD JEDNEHO LEKáRA K INéMU,STáLE DOKOLA.NAKONIEC SA ZISTIL SPOMINANý NáDOR.DNES SA DOZVEDEL žE MU HO CELý NEMôžU VYOPEROVAť.VRAJ BUDE CHODIť NA OžAROVANIE čI SA TO NEZMENší,A POTOM VYREžú čO SA Dá.žE TO SAMY EšTE NEVEDIA AKO TO BUDE.VERTE MI žE TOTO POčúVAME POL ROKA DOOKOLA..SME BEZ PEňAZí,ON Má MARODKU LEDVA 130EUR.JA NEZAMESTNANá.PSYCHYCKY SME NA DNE. NEMáME KDE BýVAť JA U RODIčOV ON U MATKY. NáDOR JE VAčší AKO KOKOS.ORECH,RASTIE OD CHRBTICE NIEKDE OKOLO MIECHY SMEROM DO BRUCHA.TO Už JE NAPOHľAD VIDIEť AKé VEľKé TO JE KED SI ľAHNE.NEMôžE SA Už ANI PORIADNE NAJESť,LEBO HO TO Už V BRUCHU TLAčí!!!!!NEVLáDZEM SA NA TO NEčINNE POZERAť.vEĎ SME EšTE TAKí MLADí,CHCEME DETI,VLASTNé BYVANIE..A LEKáRI SI TO LEN PREHADZUJú,NEPONáHľAJú S NIčíM,BEZ HAMBY A ZáUJMU Sú. TAKTO SA žIť NEDá, PROSíM PORADťE MI. Už SME NA TOM PSYCHYCKY VEľMI ZLE.ON SA Už AJ ZABIť CHCEL.PENIAZE NIE Sú A TAK HO TO BOLí žE SPAť NEMôžE,Už Má AJ PALICU OD DOKTOROV,Tá BOLESť MU VYSTREľOVALA DO NOHY,TAK NEMOHOL CHODIť.POMôžTE PROSíM PROSíM.zUZANA A MICHAL

Laurina22

Nepotrebujem sa ja o nic stavit.

Ja tvrdim,ze staznost moze podat,je to nekonecna hufa presetrovani a papierov,ale ak pochybila,bude sankciovana.

txjq

O co sa stavime? :-D
Ja tvrdim, ze ak aj akoze nieco presetria, vysledok bude ten, ze daju za pravdu lekarovi.
Ty tvrdis, ze so staznostou uspeje a dostane nejaku satisfakciu za to, ze uprednostnila lekarka inych pacinetov.
Je to tak? Takze o co?

Laurina22

TXJQ:Tak s tou garanciou velmi neuspejes. Ja robim v poistovni a viem velmi dobre,ake mame pripady staznosti a viem aj,ze sa riesia.

Takze Monika,mozte kludne podat staznost aj na Urad pre dohlad nad zdravotnou starostlivostou aj do Vasej poistovne.

Presetria to.

txjq

Nech sa paci, napis aj vsetkym poistovniam, garantujem vsak vysledok celej tejto stazovacej akcie :-D
Poradie pacientov urcuje lekar, lebo iba on pozna ich zdravotny stav a okolnosti. Vot vsjo.

Laurina22

TXJQ:Nezavadzaj!Staznost an lekara mozes podat priamo vo svojej poistovni,adresuj to reviznym lekarom,posli list riadne podpisany,oni to do 30 dni musia presetrit!