Kam podať sťažnosť na lekára?

Príspevok v téme: Kam podať sťažnosť na lekára?
petrisko

Ahojte. Mam syna ktory ma hnisavy zapal mozgovich blan a nejake komplikacie. Po prijati na oddelenie podla mna zanedbal lekar starostlivost (myslim ze su aj padne dôkazy) a pravdepodobne zostanu malemu vazne trvale nasledky. Kde sa da podat podnet na presetrenie aby to niekto nezmietol pod stôl a skutocne to presetril??

tpch

Urad pre dohlad nad zdravotnou starostlivostou.
Netusim, na co konkretne sa chces stazovat, ak ide o pochybenie v liecbe, tak na tento urad. Ak sa ti len nepaci lekarovo spravanie, potom vylucne na lamparni.

fida1

Laurina22. Mozete ma kontaktovat na patrik.cerny@gmail.com ak teda ,ozem poprosit.

Nieco musim urobit, ale media do toho sa asi postat nebudem.

Laurina22

Ano do zdravotnej poistovne treba napisat podpisanu staznost s konkretnym menom lekara.revizny pravnik sa spoji s Uradom pre dohlad a budu to musiet riesit...A Ak by s tym nakoniec nic neurobili,pekne mub nachvilu osladia zivot.

Plus,treba to dat aj na Lamparen,toho by som sa vobec nebala.Som zvedava ako sa pan doktor zatvari ked mu telka zaklope na ordinaciu.

blondula

my sme v rodine zazili nieco podobne,zomrel mi otec :-((( uz mal ist domov a zrazu necakane komplikacie,operacia-smrt :-(((( dodnes nechapem co sa stalo.viem,ze moj krsny chodil kade-tade a pytal sa na to.verdikt bol taky,ze su to len tahanice ,lekari drzia spolu a nic by z toho nebolo a este aj sudne trovy by sme platili :-( ..... nakoniec to dopadlo tak,ze neboli sme sami,vela ludi sa na tohto "pana" doktora stazovalo ,nieco posral a uz je v "prdeli" ... hovori sa,ze bozie mlyny melu pomaly,ale iste !!! v tomto pripade to plati na 100% !!! dufam,ze uz si nikdy ziadnu robotu nenajde :-(((

fida1

Ale do akej poistovne, zdravotnej?
Mali je vo vseobecnej.

Hej zasluzil by si to!!!!
Ale potom este mna zatvoria za ublizenie.
A jemu sa nic nestane..moze sa nadalej hrat na lekara...

Laurina22

Do poistovne,i ked,neviem ako to chodi v inych poistovniach ako v tej,v ktorej pracujem ja.

A no a co,ze by si mu dal na...Nezasluzi si to???

fida1

Za nim ist nemozem, bo by som mu musel dat asi jednu po .....
Aj ked ja niesom ten typ cloveka....

Ale kam podat tu staznost? Ked ako tu citam tak Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou to asi len zmetie pod stol..