Kam podať sťažnosť na lekára?

Príspevok v téme: Kam podať sťažnosť na lekára?
petrisko

Ahojte. Mam syna ktory ma hnisavy zapal mozgovich blan a nejake komplikacie. Po prijati na oddelenie podla mna zanedbal lekar starostlivost (myslim ze su aj padne dôkazy) a pravdepodobne zostanu malemu vazne trvale nasledky. Kde sa da podat podnet na presetrenie aby to niekto nezmietol pod stôl a skutocne to presetril??

fida1

laurinka22 : Dakujem, Tak vyzerá lepsia, včera sa na mňa aj usmieval a aj sa rozprával somnou. Ale všetko rozhodne operácia.
A to všetko koliva ze vraj lekááár. Mali koliva nemu príde o casť plúc.
Č si mam teraz o tom lekárovi myslieť? Žeby to bolo tým že som mu nedal do vačku? Preto ho neliečil ako mal a neposlal ho na odborne vyšetrenie?

lost

tak ak uz date niekomu uplatok a neurobi to co ma, tak si ten uplatok zoberte spat :D

ved reklamacia :)

odporucam si zobrat spat 200% :D

ved bolestne..

hviezda01

lauri...vidis..sama si asi zistila na vlastnej kozi,ze je to v podstate jedno,ci uplatok dame,alebo nedame...seru na nas tak ci tak...

hviezda01

laurinka22:tiez som toho nazoru,ze lekarov si na uplatky naucili ludia,a este ked pocujem,ked mi niekto povie,ze...ved musis dat...ide ma roztrhnut od jedu...raz,ked som bola v nemocnici hospitalizovana,tak mi jedna pani povedala peknu vetu,citujem:vies,ono ked das uplatok,tak neni o teba lepsie postarane,len sa pri tebe lekar trosku dlhsie zdrzi,koniec citatu,a myslim,ze mala pravdu...tiez som nikdy uplatok nedala,ani to vlastne neviem..

fida1

Čo sa stalo? Malý býval často chorý. Ale asi tak za posledne tri mesiace dosť často kašla. A asi pred 12-13 dňama dostal vysokú
teplutu. Ta pretrvávala dosť dlho. A jeho lekár stále, už sa to zlepšuje. Ani na ziadne vyšetrenie ho neposlal. Až potom ja som poslal ženu nech ide s ním na rentgen. V stredu ho ukazala tomu lek. a ten videl zase zlepšenie. A ani v krvi mu nenašiel vysoké zápalové hodnoty. A až v piatok, keď malí už sotva dýchal ho poslal do nemocnice. Tam jed lekarka zbadala snímok z RTG sa chytila za hlavu a okamžite ho poslala záchrankou na Kramáre. Tam mu zistili zápal plúc a pohrudnice. Na plúcach mal skoro 1,5 tekutiny. Ze vraj ho priviezli na posl. chvilu.