Nadmerné potenie

Ľudka

Ano driclor je dobra vecicka, asi najlepsie a cenovo najdostupnejsie riesenie, ktore zatial poznam... Nuz pouzivala som ho poctivo 2 tyzdne, bol to skvely pocit - nepotit sa (podpazusie)aj sebavedomie stuplo. No prestala som ho pouzivat, pretoze som ochorela - mala som teploty a musela som sa vypotit, tak aby tomu nic nebranilo, dala som pauzu tyzden a opat som tam kde som bola - mam opat flaky pod pazuchou. Opat ho zacinam pouzivat, pretoze ide leto a nieje to pekny pohlad.
DRICLOR KUPIS V LEKARNI,CENA cca.300Sk.

misiak

mam taku otazku neviete mi poradit? mojej priatelke sa potia dlane a bud ich ma mokre a po chvili ich ma velmi studene. chcel by som poziadat o nejaku radu ako by som jej s tim trapenim mohol pomoct. dakujem

mata

caute... mam len 14 a uz dva roky mam problemi s potenim v podpazusi......fuj je to nechutne... : ( ale nevem ja s mamou nemam taky vztah ze jej tieto problemi vravim a tak nevm ako mam zohnat prachy na to lebo ja nesetrim a hned minam.. : ) prosim ako jej to mam povedaT??? asi ten Driclor bude najlepsi vsetci ho vychvaluju..... prosim poradte....

zuzca

driclor je fajn,citala som ze po case si nan telo navykne a driclor strati svoju ucinnost.Neviem co je na tom pravda.

zuzca

Palko ake vedl.ucinky? Pre mna su hocijake vedlajsie ucinky lepsie ako tie mokre a ladove ruky co som mala pred tym. Alebo ze mam mokry chrbat brucho pripadne zadok ked v lete pripeka?Vsetky tieto negativa su nic proti tomu co bolo pred tym.Pokial ti to vadi,tak asi tie tvoje ruky neboli az take zle a nemal si ist na danu op.
Ja som vedela presne co ma caka,na internete bolo uz aj pred 4mi rokmi neskutocne mnozstvo informacii o tejto op., teraz tam musi byt este viac.

miso

dik iwuska ale ja sa chcem prave toho potenia na tvari zbavit.a dlane a ruky sa mi tiez.a ak je to tym stresom ako sa ho mam zbavit?ja neviem uz som s toho cely na nervy.musim najprv schudnut ale nedari sa mi zatial ale snazim sa.musim lebo v lete sa roztopim.co ved ja sa uz teraz potim ako keby bolo 30`C.ale len v autobuse a niekedy aj v skole.Niekedy sa mi to vidi tak ze ked sa hanbim tak sa potim.odpiste mi a poradte.

iwuska

No misko, moze to byt vahou aj stresom. Ja sa tiez potim ked som nervozna, no nie na tvari, ale na rukach. A tie pripravky, o ktorych sme hovorili, neviem ci sa mozu pouzivat aj tvar, ale asi nie, ale na dlane a podpazusie by ti mohol pomoct driclor, zozenies ho v lekarni. Stoji cca 230 Sk, ale je velmi ucinny a staci ho pouzit raz za cas, vysledok vydrzi niekolko dni.

miso

caute vsetci.ja mam tiez problem s potenim uz od detstva.teraz mam 16 a blizi sa leto a stale je to horsie a horsie.Este som neskusal ziadne pripravky ani som o tych liekoch nevedel ze existuju.No je to tak najviac sa mi poti tvar hlavne nos,potom menej dlane,pazuchy.Neviem ja si myslim ze to je u mna stresom.Ja sa hrozne stresujem zo skoly je to blbe ale je to tak.Kazde rano ked idem do skoly je to pre mna utrpenie-doslova.Hned co nastupim do autobusu sa zacnem potit hlavne na tvary a predovsetkym nos.a ked idem zo skoly tak tiez.Som silnejsej postavy.Prosim vas pomozte mi ci je to stresom alebo nadvahou.odpiste co najskor lebo zajtra idem do skoly a uz viem co ma caka.Vopred dakujem

anjika

Aj ja mam od detstva tento problem a neviem si s nim poradit. Dnes som sa bola opztat na akupunkturu a za vstupne vysetrenie chcu 2100 korun.