Nadmerné potenie

kicak

mam 27r potenie je premna slabe slovo prosim pomoztemi ak je daky sposom potim sa po celom tele nehovorim o dakej kvapke potu na tele a o neskutocnom poteni napr. idem zo psom von pomalinky si kracam asi za 15 min mam mokru hlavu ,kruhy potu pod pazuchami,chrbte a bruchu...Nemozem kvoli tomu nikam chodit je to trapne ...viete si predstavit ked sa idem ostrihat asi za 2min.som celi spoteni vlasi mam po celej spotenej tvari krku a pod.TOTO NENI NORMALNE AK JE SPOSOM PROSIM POMOZTEMI

asti

botulotoxin je fajn,ale je len na cca 3-6 mesiacov a hradis si ho sama...a nie je to lacne..tak ak nato mas, tak preco nie? :o)) ja by prijala nieco ucinne za rozumnu cenu...

kataka

JA som sa strasne potila iba v podpazusi,potom som si dala antiperspirant a zabral,ale potim sa vsade okrem podpazusia a sprchujem sa 2 razy do dna no napriek tomu to nestaci a po celom tele mam flaky ,ktore su cervene a strasne svrbia a nemozem to vydrzat ,co mam robit som uplne zufala???

roman.b

dobry den... cez vikend som bol na chate na 4 dni... odvtedy co som sa vratil som sa zacal nenormalne potit na tvari ... tecie to zo mna ako z vedra.. nechapem co to moze byt,,v zivote som sa tak nepotil ako teraz .. trva to u mna uz asi 3 dni .. fakt neviem co s tym mam robit....
na chate sme boli sice aj dost pod vplyvom alkoholu ...pilo sa asi 3 dni ale to bolo v miere

miky

Chcela by som sa niekoho spytat, kto si dal chirurgicky odstranit potenie ci ked sa poti na inom mieste tak ci stale,alebo iba pri zatazi a teple.

asti

ja tiez trpim nadmernym potenim,v podpazusi to zatial riesi Driclor, ruky uz ani neviem, kaslem na to..trapia ma najma nohy..nicia sa mi topanky, nemozem mat nic dlho na nohach..ako to pisem, mam mokre ruky, urcite je to dane psychikou..co pouzivate vy na nohy? ten driclor mi tam zabera len ciastocne...na tu operaciu by som sla, kebyze je to aj na nohy...a neviem o tej operacii vela, ale nepozdava sa mi, ze by som sa mala potit zase inde :o))

no

ja mam tiez problom,ze sa strasne potim v podpazusi a hlavne v tomto case je to hrozne,hned vidno pod pazuchou prepotene.ziadne deo ani antiperspiranty nepomahaju.Je to strasne,nemozem potom ani ruku zdvihnut ani nic aby to nebolo vidno..

dzanes

Ja som tiez bola na op. cca pred siedmimi rokmi v presove.Po prebrati z narkozi som myslela ze sa to nepodarilo. Totizto zoperovali mi iba pravu stranu. Lavu nechceli, ze je to predsa riziko - srdce. Takze mam jednu potiacu a jednu nepotiacu sa ruku. Chcem sa preto opytat, ci ma niekto zoperovanu aj lavu ruku a ci nema nejake komplikacie. Co sa tyka potenia na inej casti tela, tak si myslim ze je to posunute. Prava strana sa nepoti ani ked mi je zima tak nemam husiu kozu, co o lavej strane sa povedat neda. Je tam všetko a hlavne sa mi poti krk, hlava, chrbat a zadok. Pre mna sa to vydrzat da. Ten kto to nezazil nepochopi ako sa s takouto neprijemnostou zije.

miso

ahoooojte...mam 16 rokov a mam ties taky problemik s potenim v podpazusi......strasne ma to stve.nemozem s tym poriadne zit..neporadi mi niekto?