Porod doma

katastrofa

dakujem ti,uz som z toho najhorsieho vonku..vlastne teraz je t ouz ok :)..predtym to bolo dost zle, do piateho mesiaca som tajila,ze som tehotna a priatel ma nechal,ked sa dozvedel,ze som tehotna..vies najprv chcel nech idem na potrat a ked som to odmietla,tak sa uplne zmenil,zacal tvrdit,ze mala urcite nie je jeho a proste,je to blbec..aj ked som ho velmi lubila,tak teraz mozem povedat,ze mi je lepsie bez neho

lenulik:)

tak to mas pravdu.je to najlepsia vec.a to je ejdno ci mala bola planovana ci nie.ak si babo chces nechat z lasky nic viac netreba.a ak si ostala sama tak to ti potom zelam vela sily.a malej vela zdravicka a rodicom vela energie a trpezlivosti.a to ta priatel opustil kvoli malej?ja nepochopim chlapov.svine.padavky

katastrofa

no tak to je uz na vasom rozhodnuti,dufam,ze natrafis na dobry personal ci uz to bude v sukromnej alebo nie :)..fuuha,trufla by si si na porod do vody? :)..nie nie som vydata,dokonca nemam ani priatela a ani mi nechyba,rodicia mi pomahaju ako sa da,takze som rada tak ako to je :)..a z toho si mohla usudit,ze mala nebola planovana..ale myslim,ze je to ta najlesia vec,ktora sa mi mohla stat :)

lenulik:)

manzel velmi chce aby som sla do sukromnej a nebudem sa snim natahovat.vsade je dobra starostlivost.uz som rozymslala aj o porode do vody v topolcanoch uvidim ako sa rozhodnem :D takze tak.a ty si vydata?vase male bolo planovane?

katastrofa

na zapade..fuuha,tak to teda nemam ani sajnu :)..ja som nerodila v sukromnej a aj tak som mala fajn starostlivost

lenulik:)

:D paranoja asi alebo co.vies z casu na cas ma to takto chyti a rozymslam otom.uz dlho zahanm nejaku sukromnu nemocnicu kde by sme mali obe dobru starostlivost.zijem na zapade.nevies o nejakej?

katastrofa

lenulik:),podla mna zbytocne stresujes :)..ja som sa tiez velmi bala,ale bolo to v pohode,personal v nemocnici bol velmi ustrestovy a vravim,podla mna sa to zvelicuje,nie je to az take hrozne..a to to mam este v cerstvej pamati :),,upkne ti rozumiem,ozaj je to dobry povznasajuci pocit :)..drzim ti palce a neboj sa tolko :))

jablonkaa

lenulik, teba bude na porode zaujimat hlavne to, kedy sa uz na to male pozries zoci-voci a chytis si do narucia. praveze si dobre zapamatajtie chvile. su nadherne. a potom, ked ta to bezbranne dietatko objime a bude vyzadovat tvoju blizkost, ako ked bolo este v bezpeci tvojho bruska, je to nadherne, nemenila by som s muzmi, nikdy nebudu takto prepojeni s dietatom, ako sme my, matky.

lenulik:)

:)tak dufam ze budem mat tvoje stastie a toiez to nebudem vnimat.najradsej yb soms a dala do umeleho spanku a rodial len tak keby sa dalo :D ale radsej si to chcem aspon pametat aspon cestu do a z prodonice :D obdivujem vsetky mamicky ktore si male nechali z lasky k nemu:)je to usper.a az etraz viem ze je to super pocit povedat ze budem mamicka aj ked v takom mladom veku.

katastrofa

ahojte,preciala som si vsetky prispevky a fuuha,porod doma si neviem ani len predstavit a ani by som to neskusala :)..lepsie v nemocnici,tam sa o teba a malinke pekne postaraju :) a lenulik,nevsimaj si blbe prispevky,nahodou mne si velmi sympaticka :)..ak si chcela babatko,tak tvoj vek nehra ziadnu rolu :)..ja mam tiez len 18 a mam mesacne babatko a nelutujem :)..a bolesti sa neboj,nie je to az take zle..ja som si to skoro ani neuvedomovala :)