Porod doma

watermelon

hej je to legalne rodit doma na Slovensku. Ja som tiez rodila doma ale v zahranici - uzasny zazitok. Odporucam

jajka001

nástrih je to najmenej nebudes to ani cítiť a robí sa preto aby si sa neroztrhla to sa tažko hojí. Na Slovensku to robia tuším všade automaticky okrem súkromných kliník, v zahraničí nie. Niektoré ženy to nepotrebuju ked dostatočne cvicia atd. Ja som sa toho tiez bála ale ani neviem kedy mi to spravili. Mala som ine problemy - porodne bolesti :)

wivienn

Viete co ma dost trapi a zacinam z toho mat poriadny strach, pri ostatnych temach som citala ako sa zeny obavaju nastrihu, je to fakt nevyhnutne a ked uz ano je to taka katastrofa???:-(

wivienn

Ahojte ludkovia. Pekny podvecer vam vsetkym prajem aj moje babatko z bruuuska:-)Jaj som uz asi otravna s tym babom ale ked ja sa ho uz neviem dooockat:-) Ach som uz ako mala, toto keby manzel cital:-)
A baby, kvoli mne sa naozaj nehadajte, nechcem aby ste sa kvoli mojej nerozhodnosti skriepili:-(

nashira

A co som Sandy mala pochopit to co si nenapisala? Az teraz si napisala preco si myslis to co si myslis. No na konecnej veci to nic nemeni na tom , ze podla mna mas este detsky pohlad na vec. Ak sa nenahnevas Sandy tak uz nediskutujme spolu , lebo ja mam pocit , ze by to nikam neviedlo. Tak isto ako ty mozem tvrdit , ze poriadne necitas co pisem a silou mocou si tvrdis svoje . Pri takomto pristupe diskusia uz nema zmysel. Ty mas svoj nazor ja svoj a to je cele.

sandy21

vies, ja som teraz v zahranici a tu sa rodi bez klistiru, takze este jeden esteticky bonus naviac. kolegyna priam prinutila svojho muza, vyznanim moslima, aby bol pri porode, ten to neviem z akych dovodov nezvladal, chcel pred finalnou fazou odist do prace, ze sa ponahla, ona silou mocou vytlacila syna co najrychlejsie, aby to stihla, kym on tam je, drzala ho za ruku aby neodchadzal - velmi tazko si viem predstavit nieco pre zenu ponizujucejsie..

sandy21

prepac nashira, ale ty ked reagujes na prispevky, tak by si si ich mala najprv dobre precitat a pochopit. vsak ty si vyberas len to, co tebe vyhovuje, a potom zosmiesnis tvojho partnera v diskusii. ja som nepisala, ze tie kamosky manzel opustil kvoli neestetickemu zazitku z porodu, ale ze ich aj tak opustil, ze ani toto ich nespojilo. vsetci ti neverni muzikovia si neskor nasli mlade stihle pipky, takze darmo videli svoju zenu v bolestiach a pochybujem, ze jej to v ich ociach pridalo na pritazlivosti. a su skratka veci, ktore muzi nemusia vidiet.

nashira

Sandy porod nieje o tom , aby si u niekoho stupla , alebo klesla. Ak sa dvaja miluju a maju na to povahu moze to vztah umocnit. Moj manzel je dodnes spokojny s tam , ze bol pri porode.Vela veci ludia tvrdili , ze v minulosti boli a neboli. To sa neda obhajit tvrdenim , ze kedysi to tak nebolo. Ty by si to zrejme nechcela a ak tvoja polovicka tiez nie tak nic nestratite. Ale ine je ked Wivienin partner chce a ona vaha.Ja aj Marek piseme z pozitivnej skusenosti.A to , ze mas kamosky , ktorym bol muz pri porode a potom ich opustil ....no ja si myslim , ze to nebolo vdaka ich ucasti na porode:))).A ja zas poznam partnerstva co muz nebol pri porode a rozisli .....myslis , ze to bolo pre to , ze muz nebol pri porode? A ja som vobec nepocitila rozdiel v nasom sex. zivote pred a po porode a dodnes nepocitujem. Myslim si , ze skoro ziadny muz si pri sexe nespomina na manzelkin porod. ak ju miluje tak sa s nou miluje preto , ze ju miluje .

sandy21

ahoj nashira, nemam este deti a budem musiet v buducnosti rodit cisarskym,zo zdravotnych dovodov, ale to ma celkom tesi. ja viem, ze asi je to s manzelom lepsie, co sa tyka pristupu personalu v slovenskych nemocniciach, ale to je dost chaby dovod. ked sa pozries na veci z biolog. hladiska - je to nieco neobvykle v prirode a ani v minulosti sa muzi porodu nezucastnovali - asi to ma nejake dovody. viem iste ze moj partner by sa na mna uz nikdy nepozeral tak ako predtym, co sa sexualneho zaujmu tyka. a ze si muz zenu bude viac vazit? neviem. mam viacero kamosiek co mali manzela pri porode a ten ich aj tak skor ci neskor opustil, tak neviem, ci mu dako stupli v ociach.

nashira

Wivienn poziadat mozes na Forum pripomienky. Len tuto temu si nezakladala ty tak neviem ci sa to bude dat. Ale mozes si zalozit aj novu temu. Pripadne ak chces aj ine rady pozyvam ta na temu "mam aids":))).Sme tam zamknute. A su tam mamicky aj zasluzile sestricky z gynekol. Tema mam aids sa nachadza v sektore choroby vseobecne. A uz sa tam o aids nebavime, ale sme tam stala zostava . Sandy neodpovedala si mi na otazku ci si uz rodila.A mozes mat iny nazor, ale ja by som ocakavala nieco z vlastnej skusenosti. Myslim si , ze pravo radit v takejto oblasti ma len ten kto uz zazil porod. A pravo radit moze na zaklade vlastnej skusenosti. A mne sa zda , ze u teba to tak nieje . Ak sa mylim tak prepac.