Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Porod doma

mmnn

uz len tvoja reakcia svedci o tom,ze si este dieta :)..nerozculuj sa..uskodis decko..tak ako ty aj ja mozem povedat svoj nazor..a uz som ho povedala na teba..som urpimny clovek,ides mi na nervy,tak ti to poviem..ak ak si myslis ze ovplyvnis 30-tnicky,tak si este aj naivna..tiez mam po 30-ke a nazor nejakej mladej zaby ma nezaujima

lenulik:)

mmnn:ty si tupa ako cetuzka ako tu jedna holka raz napisala a lepsie sa to neda vystihnut asi!vies preco pisem ze mam 19 a som vydata a stastne?!aby sa niektore spametali co t pisu ze uz maju po 30 a ich priatel chce dieta ale oni nie a aby si uvedomili nie vsetko je kariera.neviem ci tu je este nejaka holka taka mlada vydata a tehotna mozno ano ak ano nech nam napise ja si rada vypocujem nejake rady.ja to pisem preto aby mi tie starsie nejako poradili TY KRAVA!moja mamina ma len mna a odkedy ma porodila sa vela veci zmenila.a ja soms tastna ze je tu plno zien ktore mi poradia a neodsudia ma hned preto ze som mlada.radsej hend poviem aka som mlada aby vedeli preco sa tak bojim alebo si neveim poradit.a ja rada poradim aj inym aj keby som mala radit 40tnicke kazda rada je dobra bezohladu nato kto ma kolko rokou.a ja som trpezliva a napisem do kazdej temy kde sa aj mlade holky boja ze su tehotne.ja som do ziadnej temy nenapisala nic nelsusne ani som nikoho neodsudila.ja napisem adminovi skor ako ty lebo tu narusas prijemnu atmosferu nas zien ktore bo babu tuzime a tesime sa ako blchy jedna z druhej a nezavidime si ked jedna je tehotna druha nemoze.pomozeme jej.toto tu je o pomahani.
a k mojmu manzelovi neotieraj si onho hubu si asi dost stara nato aby si to vedela kedze omne hovoris ze som decko.mozno som a vzdy budem decko mojich rodicou ale ja som nieco dosiahla.samy sme si vydreli firmu no mozem ja zato ze ty si chudera?no nemozem.

no a vam baby dakujem som rada ze vy nemate namna taky nazor ako ona.ja som nikdy tu nenapisal an niekoho nieco zle snazims a pomoct preto mozno pisem do viacerych tem ked tam ZENY ZIADAJU O POMOC AK AM NIEKTO SKUSENOSTI S ICH PROBLEMOM. :) :)

sedmikraska

mmnn nejak nemozes prekusnut to, ze v 19. moze byt niekto uspesne samostatny?
Lenulik :) ja si nahodou velmi rada citam tvoje prispevky, citim z nich vyrovnanost a stastie. Len tak dalej

pre mmnn

zavidis jej?? alebo o co ti ide?? kazdy si tu napise co chce a ty aj ked sa na hlavu postavis tak to nezmenis... preco sa pri kazdej teme musi najst niekto kto len rype??? nechaj ich nech si tu pokecaju a hotovo, nemusis to citat a ani odsudzovat druhych... pochval sa aj ty a ulavi sa ti

mirka 23

mmmm, keď ti to vadí, tak tu nepíš a nečítaj túto tému. Si strašne arogantná a závistlivá a protivná. To ti robí dobre ak druhých urážaš?
Lenulik, držím palce :)

lenulik:)

aj aj ti svetlana zelam aby sa to aj vam podarilo.vies logickejsie by mi prislo keby mi tu niekto vycital dieta ktore som ani nechcela a prislo nahodne.ja som sa ale vydavala lebo som chcela a chcel to predovsetkym manzel a o babo sme sa pokusali od zaciatku lebo uz po tyzdni nam nieco chybaloa citili sme ze niesme kompletni.my sme si uz uzili aj zurky aj party aj vylety a stanovacky a chatovanie a taketo veci.a stacilo mi.nebudem sa pedsa hrat na mladu vecne.na vylety a na chatu mozme s priatelmi chodit aj ked sa male narodi.vsetci okolo nas sa na malu tesia.aj kamarati ktori sa nevedia dockat ako budu malu bavit a pojdeme na chatu vsetci spolu.posunuli sme sa niekam dalej a nikomu to neprekaza.a mas pravdu cestovat sa da aj s dietatkom a je to ovela zabavnejsia dovolenka ako vo dvojici.na svadobnej ceste sme si uzili slobody a na buduci tyzden odchadzame do egypta aj s malou v brusku.premna dieta nikdy nebude znamenat stratu slobody a pokazenie mladosti ale ukaze mi ze svojmu dietatku mam co dat a dokazem byt aj mlada mamicka.

svetlana6

lenulik aj ja vam drzim vsetky prsteky. a taketo rozne reci si nevsimaj. ja som s priatelom od 16tich (tiez asi podla niekoho pubertiacka laska)a sme spolu uz 8 rokov a este to vyzera na veeela spolocne stravenych rokov plnych lasky, takze tak... a take reci, ze dieta ti pokazi cely zivot??? to si snad mmnn robis srandu. podla mna dieta nemoze pokazit zivot nikomu a za ziadnych okolnosti!!! vies teraz sa casto stava, ze ludia s tym cakaju napr. do 30tky, robia karieru, stale v praci, kopec stresu a potom sa rozhodnu, ze toho bolo dost, za uz maju dom, auta, kazdy rok exoticke dovolenky, na ucte kopec prachov, zacnu sa snazit o babo a zrazu zistia, ze to nejak nejde :( ja sa tiez trosku tohoto bojim ale snad to bude v poriadku :) keby to ale potom neslo, tak by som si to asi dlho vycitala, ze som nemala dietatko skor. ved zivot predsa nekonci s dietatom, naopak- zacina!! tiez si nemyslim, ze si prisla o mladost, to je hlupost. ved teraz mozes robit vsetko co len chces, cestovat, atd. ... aj spolu s dietatkom :)staci sa pozriet na letiska- su plne krasnych stastnych mamiciek, ktore by mohli sutazit v skladani kocikov pri kontrole batoziny :) niektore to zvladaju za par sekund, vidno ze v tom maju prax, proste cestuju, su spokojne, uzivaju si zivota,a to vsetko spolu s babatkom. no nejak som sa rozpisala :) ja len tolko, ze vam prajem vsetko najlepsie, k babatku gratulujem, nech sa vasej rodinke dari a nech sa krasne rozrasta :)

lenulik:)

igua dakujem.vidim ze este sa tu najdu nejake mudre baby.mam ten isty nazor ako ty.niekto sa citi na dieta v 30 a niekto v 19 a niekto sa neciti vobec.radsej budem ako 20 rocna tlacit kociarik ako potom ked uz nebudem pomaly ani vladat.kazdy ma ine pocity kedy chce manzelstvo a babo.ja som vzdy povazovala za svoj hlavny cie v zivote dostudovat mat krasnu rodinu.dieta bolo premna prvorade.zvladla som rpijjimacky a studujem a mala sa uci somnou.nemam tazkosti a ak budem potrebovat cas na ucenie viem ze babicky sa o malu postaraju :)

lenulik:)

dakujem barbinka.myslim si ze taketo predsudky maju len ludia ktorym to velmi nevyslo a doplatili na svoju hlupost.kazdy je v nejakom momente zivota stastny.a ja som stastna teraz ak niekto zavidi tak smola.kazdy je strojcom vsojho stastia.a ci budem stastna aj o 20 rokou to neviem ale ani neriesim naco.ja zijem pritomnoustou a mojou poritomnostou je moja mala princezna manzel rodicia a moja rodinka.
barbinka aj ja tebe zelam stastie :)