Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Porod doma

mirka 23

mmnn, nikoho z tejto témy nezaujíma tvoj názor. Ja si naopak myslím, že tvoje reakcie sú detinské. Ak si taká hrdinka, prečo nie si riadne zaregistrovaná, ale píšeš vždy pod iným nickom, aby ťa nik nespoznal?

mmnn

nevyrovnane ste mozno vy :)..musite mi to prepacit,ale nemozem z toho..s pubertiackami si nemam co povedat..a lenulik,nie som zakomplexovana a uz vobec nie najlepsia..to si povedala ty,tvoje slova mi do ust nevkladaj..a to ze mam po 30-ke je super :)..nechvalim sa tym,ale som spokojna..lenulik,asi vela prace nemas ked cele dni travis na nete :D

igua

ty nemas co robit? nechapem, preco sa zapajas do tejto temy, ked nerespektujes jej poslanie...to je inafantilne. potebujes si nieco dokazovat. ja len tolko. uz na tuto osobu nebudem reagovat, lebo to ona asi presne chce-niekoho vyprovokovat.

lenulik:)

igua...keby mozem tak vam nejako prispejem svojim stastim.ale ja verim ze vsetky ktore si to zelaju tak to raz dosiahnu.a verim ze aj ty budes mat babo mozno skor ako si myslis.a aspon vidim ze neisom sama a som uplne normalna lebo si odomna o ork starsia a mas take iste pocity ako ja...je to dobry pocit :) idem ja uz prec ale zajtra sa stavim som zvedava kto este bude ako reagovat :)

pre mmnn

tym by som sa na tvojom mieste nechvalila ze mas po 30-ke :D, inak aj my sme tu uprimne a ides aj nam riadne na nervy... a co tu potom robis ked ta nazor mladej zaby nezaujima??? sak sem chodia podla teba len "deti", tak si najde portal pre seberovnych (dochodcovia.sk)

lenulik:)

nazor inych ta nezaujima pretoze si zakomplexovana a myslis si ze ty si ta najlepsia.ale vsetci ti ktori vedia prijat kazdeho radu su lepsi od teba..papapa:) a nerozculujem sa...skor sa tu rehocem a snazim sa pochopit oco ti ide.svoj nazor si povedala ok tak nas nechaj sa s babami porozpravat co sme zacali a neplet s atu.najdi si temu do ktorej budes moct pisat svoje nevyrovane prispevky.

igua

no ja mam 20 a neviem, co by som dala za to, aby sme sa s priatelom mohli zobrat a mat dieta...kludne by som to spravila aj zajtra, aj za hodinu..ale nejde to. nemam tolke stastie. hrozne by som chcela dieta...ta predstava ma naplna.
este raz ti lenulik:) zelam vela stastia a lasky! a odvahy pri porode! urcite z teba bude super mamina a budes so svojim dietatkom vychadzat ako kamaratka. nikto to nemoze porovnavat s karierou alebo so skolou...ved vztah k dietatu a k partnerovi je ten najsilnejsi aky len moze byt. podla mna to je ta najdokonalejsia laska, aku moze clovek na tomto svete zazit. je to to najkrajsie na svete.