Studene ruky a nohy

Príspevok v téme: Studene ruky a nohy
bez mena:)

ahojte:) ma prosim niekto tento problem? mam vecne studene ruky a nohy.az ladove.. cim to je?a je mi aj dost casto zima.ale preco mam stale studene ruky a aj nohy?? nejake zle prekrvenie ,al.preco?na nohy skusam striedat studenu a teplu sprchu,ale aj tak to velmi nepomaha, su ako lad.v noci spavam v ponozkacha a aj tak mi je zima.

neviete mi prosim niekto povedat,cim to je?al.co robit? dakujem:)

Marianka

mam presne ten isty problem. dokonca aj teraz, ked pisem, tak mi je zima. neviem, mozno to moze byt v zlom prekrveni koncatin alebo co.

juli4

ahojte.... ja mám presne taký istý problém.... ete aj teraz mám úplne zmrznuté nôžky aj ruky....... brrrrrrr.... he... už sa teším na zimu... :-(

ivette

Hehe... na stale studene ruky a nohy doporucujem skusit Ginko bilboa na prekrvenie koncatin, pomaha. A ak sedis pri PC a mas studene ruky, tak sa nemusis nicomu cudovat. Jednak zrejme sedis blizko okna a jednak mas ruky stale vystrcene vonku, tak su chladne. Tak ako miliony dalsich pouzivatelov PC-hlavne zien.

miksi

ahoj,aj ja mam ten problem,aj teraz ked pisem na pocitaci,mam normalne zmrznute ruky,tak cakajme,az nam niekto poradi:-)))Nebud smutna,nie si sama!!!