Studene ruky a nohy

Príspevok v téme: Studene ruky a nohy
bez mena:)

ahojte:) ma prosim niekto tento problem? mam vecne studene ruky a nohy.az ladove.. cim to je?a je mi aj dost casto zima.ale preco mam stale studene ruky a aj nohy?? nejake zle prekrvenie ,al.preco?na nohy skusam striedat studenu a teplu sprchu,ale aj tak to velmi nepomaha, su ako lad.v noci spavam v ponozkacha a aj tak mi je zima.

neviete mi prosim niekto povedat,cim to je?al.co robit? dakujem:)

milli11

Ja mam tiez nizky tlak, niekedy mam aj studene konce ruk a noh. Sranda vsak je, ze ked sa ma niekto dotkne napriklad za pazu, boky alebo inu cast tela, vravi, ze hrejem ako ohen.
Ale tu malatnost a problemy pri prudkom vstani dobre poznam.
Mne na studene ruky pomaha (nie vzdy sa da uvarit caj), ked si s nimi klopkam po stole alebo ich zovieram do paste, uvolnim a zas zovriem. Na nejaky ten cas to pomoze, ak vam treba nieco robit.

cup-cup

ja mam aj ruky, aj nohy, zadok, kríže a niekedy aj kozy. niekedy mam pocit, že som už mrtva :D neviem, čo s tým a v podstate to nejak ani neriešim...Ale vraj to je nedostatočné prekrvenie

simka111

Ja zimne ruky a nohy ani neriešim,u mna je to na dennom poriadku, najviac ma trapi to čo mi robi s rukami zima...ak idem napr.do mesta a je zima tak mi uplne na lavej ruke zbeleju prsty a mam ich aj strpnute,potom ked prejdem do tepla tak mi do nich postupne tečie krv ale tak nerovnomerne sa zlieva z roznych stran,potom zmodreju a tak ich mam velmi červene a je mi ich horuco... uz som to niekde pisala,... ma s tim niekto skusenosti????????????? :(

Jojko511

Ahojte,
Studene nohy a ruky su priznakom ze v tele chybaju vitaminy
Na to je najlepsie HOMEOPATIKUM..verte ci nie mne to pomohlo a je to fajn..
ak mate otazky pytajte sa na
jjoozzeeff10@gmail.com
rad Vam pomozem...Jozef

rada s jogou

Ahoj, nečítala som celú tému, ale aj ja som mávala tento problém, ale náhodou som sa dostala k dvičeniu jogy a predstav si, nohy a ruky mám zrazu teplé. Keď som chodila na prvý diel-joga v dennom živote, išla som so studenými nohami a rukami a odtiaľ s krásne teplými a aj som akokeby z nich vyžarovala nejaké teplo, až do večera a zaspala som úplne kľudná a vyrovnaná. Ten prvý diel je zameraný hlavne na správne dýchanie bránicou, ktoré sa zapája aj do cvičenia. Ak ťa nelákajú hodiny jogy, tak si skús niečo vygoogliť a nájdi tie dviky a skús. Je to super

rada s jogou

Ahoj, nečítala som celú tému, ale aj ja som mávala tento problém, ale náhodou som sa dostala k dvičeniu jogy a predstav si, nohy a ruky mám zrazu teplé. Keď som chodila na prvý diel-joga v dennom živote, išla som so studenými nohami a rukami a odtiaľ s krásne teplými a aj som akokeby z nich vyžarovala nejaké teplo, až do večera a zaspala som úplne kľudná a vyrovnaná. Ten prvý diel je zameraný hlavne na správne dýchanie bránicou, ktoré sa zapája aj do cvičenia. Ak ťa nelákajú hodiny jogy, tak si skús niečo vygoogliť a nájdi tie dviky a skús. Je to super

rada s jogou

Ahoj, nečítala som celú tému, ale aj ja som mávala tento problém, ale náhodou som sa dostala k dvičeniu jogy a predstav si, nohy a ruky mám zrazu teplé. Keď som chodila na prvý diel-joga v dennom živote, išla som so studenými nohami a rukami a odtiaľ s krásne teplými a aj som akokeby z nich vyžarovala nejaké teplo, až do večera a zaspala som úplne kľudná a vyrovnaná. Ten prvý diel je zameraný hlavne na správne dýchanie bránicou, ktoré sa zapája aj do cvičenia. Ak ťa nelákajú hodiny jogy, tak si skús niečo vygoogliť a nájdi tie dviky a skús. Je to super

s menom

to je nejaky zly kolobeh energie v tele. skus alternativnu medicinu, ti vedia ako na taketo problemy. s tym sa klasicka medicina nezaobera. napriklad sa obrat na centrum alternativnej mediciny alterna medica v bratislave. mozno sa tvoj problem rychlo vyriesi. studene ruky a nohy nie je asinic prijemne a mozno to ma aj nejake zdravotne dosledky. viac ti k tomu nepoviem.