Studene ruky a nohy

Príspevok v téme: Studene ruky a nohy
bez mena:)

ahojte:) ma prosim niekto tento problem? mam vecne studene ruky a nohy.az ladove.. cim to je?a je mi aj dost casto zima.ale preco mam stale studene ruky a aj nohy?? nejake zle prekrvenie ,al.preco?na nohy skusam striedat studenu a teplu sprchu,ale aj tak to velmi nepomaha, su ako lad.v noci spavam v ponozkacha a aj tak mi je zima.

neviete mi prosim niekto povedat,cim to je?al.co robit? dakujem:)

macckaa

caute mam ten isty problem-vecne studene ruky a nohy.Kamosi si zo mna robi srandu ze mam nedostatok sexu:)) Vela ludi mi uz odporucalo uzivat ginko bilobu (tabletky kupis v lekarni) ale som sa k tomu este nedostala tak skuste ci vam to pomôže:)

vitik:)

...zdravim vsetkych co maju taky problem ako ja-studeny pot na nohach a doslova az fialove ruky...neviem od coho to je, ale stale si ich aspon na pol hodinku namacam do teplej vody, lebo sa to uz neda vydrzat , ze ake su studene, ale vy co tu pisete tak to viete asi tiez, prosim cloveka ktory si to uz prezil a je z toho von, nech sa ozve a poradi mi ako to liecit...vopred dakujem..:)

krcnestavce

nie je pravda, co tvrdi mjanik, ze chiropraktici napravuju chrbtice, ktore boli poskodene silou, akou je uraz, ktory ja som mala, ako dievca,chiropraktici napravuju hlavne skoliozu,vlastne na cestu k chiropraktorovi ma naviedli moji 2 moji znamy, ktorym chiro napravil chrbtice, obaja mali skoliozu, ale uz ju nemaju, obaja zacali mat nezvycajne zdravotne problemy a po rokoch chodenia po lekaroch a platenia za drahe lieky, skusili ist za chiropraktorom a su uz zdravi obaja. Ak ma niekto zaujem, pripajam webku, z ktorej som sa dozvedela najviac o blahodarnom posobeni napravenia atlasu:

www.upcspine.com

ak by mal niekto zaujem, pripajam aj webku s adresami atlasovych doktorov chiropraktie v Europe:

www.upcspine.com

krcnestavce

ak by som si hladala na Slovensku odbornika na napravu vyskocenych stavcov, urcite by som sa nedala do ruk neodbornikovi na akupunkturu, ci akupresuru, ci osteopata, bez papierov a bez odborneho vzdelania, aj tak nie kazda akupunktura, ci akupresura, ci osteopat, ak ma na svoje "remeslo" patricne vzdelanie, nemusi pomoct, na mojej ceste za zdravim, som navstivila chiropraktora, ktory mi pomohol hned na prvej navsteve, a bez bolesti, isla aj na akupunkturu, aj za osteopatom,ktori mali na to vzdelanie, najviac mi ublizil osteopat, nikdy viac!!!, nasla som si dobreho akupunkturistu, bol to moj rodinny lekar, vynikajuci, bohuzial, isiel do dochodku, dalsi dvaja akupunkturisti mi vobec nepomohli, hoci mi boli doporuceni mojimi znamymi, a boli doktormi, je to na kazdom jedincovi,jedno je vsak iste, ak vam po prvej navsteve nepomoze ani troska, zbytocne minat peniaze, hladat dalej, ja som tiez bola u dvoch chiropraktorov, ten druhy ma vyliecil, chvalabohu, ten prvy mi urobil este horsie a obidvaja boli doktori chiropraktie a robili tie iste napravy, napravovali len atlas, c-1, prvy stavec pod lebkou. Ak sa niekto rozhodne ist ku chiropraktorovi, tak len k tomu, co ma na to doktorat, a ani tak nie je zarucene, ze pomoze, ale ja som sa nevzdala a hladala som dalej, kym som nasla toho spravneho, nasla som ho na nete, nikdo mi ho nedoporucil, ja si myslim, ze len treba chciet, hladat a nevzdavat sa. Vela som sa dozvedela z netu, aky blahodarny ucinok ma na ludske telo napravenie atlasu, chcela som to vyskusat, prvy chiro mi to len pohorsil a druhy ma vyliecil do 3 tyzdnov, teraz chodim len na kontroly a na stretnutia jeho pacientov, ktori mali podobne potiaze, pretoze sme uz zdravi a stretavame sa raz za mesiac a vymiename si svoje nazory, nas doktorko, prajem mu dlhy a zdravy zivot, nas kontroluje a obcas nam ten atlas posunie, ked ho najde len trosicku vysunuty, niektorym to nemusel ani raz za 10 rokov, niektorym len raz do roka, kazdy sme iny a ja mu mozem len zo srdca dakovat, ze nam vsetkym vratil nase stratene zdravie. Jeho pacienti su od novorodencov az po 85 rocnych, kazdy ma nejaky iny problem a vsetkym pomohol, ako tak pocuvam, ked cakam na svoje vysetrenie v jeho cakarni, prajem kazdemu, aby si nasiel toho praveho na vyliecenie svojich zdravotnych problemov, ja som si nasla na Slovensku "napravovaca kosti", ludoveho, ktory mi velmi pomohol, ked ma "dobabral" maser, odporucany clenom mojej rodiny, ktory im pomaha roky, kazde ludske telo reaguje inac aj na tie najlepsie procedury. Ak ma niekto zaujem, velmi rada poslem kontakt na "napravaca kosti", ktory mne pomohol a nema na to ani papiere, nie je mi rodina a doporuceny mi bol pred 20 rokmi kolegynou z prace, ktory mi pomohol aj pred 20 rokmi a pomahal nadalej vsetkym, ktorym som jeho kontakt zanechala pred odchodom do zahranicia.

mjanik

chiropraktici a osteopati napravujú klby,teda aj chrbtice,ktoré boli posunuté silou,napr.úrazmi,zlými pohybmi a pod.Ak budú napravovať klby v ktorých je chladový blok (stuhnutia,),tak napravovanie bude bolestivé a bez účinku,tu je úspešná akupunktúra

krcnestavce

napravil mi ich doktor chiropraktie, mimo Slovenska, ak mas zaujem, mozes sa mrknut na moje, aj prispevky inych, co vsetko moze sposobovat bud skolioza, alebo vyskocene stavce:

www.zdravie.sk

www.zdravie.sk

prajem vsetkym chorym vela stastia pri hladani spravnej uzdravovacej metody, ja si osobne myslim, ze stavce sa daju dat do poriadku aj inymi metodami, ako je akupunktura, ci akupresura, ale len od vzdelaneho odbornika, este by som rada spomenula, ze napravovanie atlasu je mozno take stare ako ludska civilizacia, v Indii a v Cine ju doteraz robia mnisy v "klastoroch" a napravovanie atlasu nazyvaju "Usta Bohov", podla nich zarucuje dlhy a zdravy vek, ktory kazdemu prajem, niet nad fyzicke, ci psychicke utrapy, lenze bohuzial, sucasna medicina sa ubera cestou tabletiek alebo operacii, ci redukciou nasich vnutornych organov, zabudla na to, ze ludske telo sa vie same vyliecit, posunutim jednej kosticky pod lebkou, zvanej atlas, alebo c-1.

krcnestavce

luckaaad a ostatni, dajte si urobit rtg chrbtice, ja som sa z nich dozvedela, ze moje krcne stavce su povyskakovane, dala som si tie stavce napravit a hura!!! okrem vaznejsich problemov, ktore mi sposobovali povytahovane krcne stavce, mi je uz teplo, a to je uz daco povedat o mne, ja zmrzlinar, teraz sa citim ako piecka, cely moj zivot, pokial sa len pamatam, mi bola zima a strasne som zavidela vsetkym, ze im nie je zima, uz je mi teplo, vdaka, ze som si dala napravit krcne stavce, moje nozky su teplucke, citim sa, akoby som mala nove telo, konecne teplo....