stale hnacky pomoze mi uz len psycholog????

lejn

joni ved to su krvne vysetrenia u imunologa tak to asi kazdy tak caka dlho len ked som to povedala gastroentertologovi tak sa az zarazil ako je to mozne ze tak dlho treba cakat a ked mi on zobral krv ci sa nejedna o celiakiu tak vysledky mal o tyzden nechapem... no uvidim ze co...

joni_

lejn uz mesiac cakas na vysledky? nejake spomalene... ale vlastne si spominam ze ked mne beru krv u imunologa tak niektore veci trvaju aj dva mesiace :( no tak snad sa nieco ukaze co by mohlo pomoct, napis potom

mariaas

...je mi luto lejn,ze ti nic nepomaha...aj ja cakam na teke vysledky ako ty....ale lekar mi povedal,ze dufa,ze budu cim skor...
RNG,ja osobne radsej pouzivam potraviny,ako same tablety,ale ked je nevyhnutne tak musim aj tablety,mne osobne pomaha acidofilne mlieko....mariaa

RNG

lejn (a ini),
niektore veci sa oplati mat doma na pripad potreby. Ja drzim okrem cukrovkarskych obranne:
probiotika,

oreganovy olej,
GSE,
collostrum,
astragalus,
chaparal a
extrakt z olivovych listov.

RNG

lejn, ja ti neviem povedat, co mozes na Slovensku dostat. Ja sa snazim v USA, kde zijem, exportovat hlavne take doplnky, ktore lekarne nemaju a podla informacii z lekarskych periodik (alternativna medicina)si myslim, ze by mohli byt uzitocne pre mnohych. Ja sam berie mnoho z nich, podla potreby.
Collostrum poznam uz velmi dlho a obcas aj pouzivam narazove davky v pripade, ze na mna nieco lezie.

lejn

mjanik pred par tyzdnami som bola na biopsii tenkeho creva, co sa tyka aj sleziny, v papieroch mam napisane co mi aj doktor povedal ze to mam v poriadku tak ako ju mam preliecit?