Sex v trojke

Príspevok v téme: Sex v trojke
neznamabloncka

Babenky, pripadne muzske osadenstvo, co hovorite na sex v trojke? myslim ako staly par a niekto navyse.. ja uprednostnujem dve holky a chalana, strasne ma to laka, ale zaroven mam strach, ze aky by bol ten vztah po tom... mna to vzrusuje, jeho tiez, ale ja som mäkka to urobit a niekoho najst.. navyse kde je zarucena diskretnost a zdrav. stav, o tom nehovoriac... napiste svoje skusenosti, poznatky, nazory, ci by ste do toho sli... nas vztah je nieco cez 6 rokov a ja mam mozno sklony k bisexualite, ale uprednostnjem vzdy chlapa a to bez pochyby, nemohla by som zit s babou, len sa mi proste pekne baby pacia a pritahuju ma.Mam 23.

petulika

Ja s mojim byvalym sme nad tym tiež dlho uvažovali..tiež ma veľmi vzrušuje predstava sex ja-žena-muž.. proste aké to je.. no ale potom náš oboch prepadol strach z toho,že by som ho videla s inou a on mňa tiež s inou pri takých intimných momentoch.. moc by som asi nebola nadšená z toho, že jej robí tak dobre ako mne.. je to také čudné.. ale páry,ktoré s týmto nemajú žiadny problém-ok:)

rodrigez

Vstah pojde srat... Nech si hovorite cokolvek. Ked trojka, tak nikdy s priatelkou... vzdy to skonci rozchodom. Ak si to chce vyskusat, najdi si ty najaky par, tam ti je jedno ci sa ich vstah pokazi. Aspon si to vyskusas... ale do trojky so svojim priatelom, ci priatelkou nechod. Aj ked mozno to stoji za ten vstah:))