Sex v trojke

Príspevok v téme: Sex v trojke
neznamabloncka

Babenky, pripadne muzske osadenstvo, co hovorite na sex v trojke? myslim ako staly par a niekto navyse.. ja uprednostnujem dve holky a chalana, strasne ma to laka, ale zaroven mam strach, ze aky by bol ten vztah po tom... mna to vzrusuje, jeho tiez, ale ja som mäkka to urobit a niekoho najst.. navyse kde je zarucena diskretnost a zdrav. stav, o tom nehovoriac... napiste svoje skusenosti, poznatky, nazory, ci by ste do toho sli... nas vztah je nieco cez 6 rokov a ja mam mozno sklony k bisexualite, ale uprednostnjem vzdy chlapa a to bez pochyby, nemohla by som zit s babou, len sa mi proste pekne baby pacia a pritahuju ma.Mam 23.

asdasd

mna osobne laka viac sex dvaja ,alebo viaceri muzi a moja manzelka.

nie,ze by som bol gay,ale predstava ako skonci moja zenska ma velmi vzrusuje. ja podavam dobry vykon, dokazem si oddialit vrchol a jej sa moc dlho nechce,preto ma napadlo,ze by to mohl pomoct ozivit nas sex zivot a ze by mala viac chute,samozrejme zamietnute!!!

tak som je povedal,ze potom ci chce zensku radcsej a bolo este horsie...

zavidim tim parom ktorisa nasli a nerobia sceny z niecoho co ich laka a nemaju predsudky a nech mi ziadna zenska nehovori,ze ked masturbuje mysli,len na toho svojho..haha

sususu

No viem si to predstavit ale musela by som byt single a s dvoma krasnymi muzmi na ktorych nie som naviazana citovo... zensku vedla seba si neviem predstavit... v kazdom pripade je to jedna z veci ktoru som nikdy nevyskusala a ani nevyskusam kedze som v stabilnom vztahu. Uz som to raz zo srandy nahodila ako temu ale razne odmietol ze to ho to nepritahuje... Ale urcite by to museli byt neznami ludia pre mna inac myslim ze to musi byt velmi vzrusujuce.... s priatelom by som do toho nesla nikdy, viem ze by ineho muza nezniesol pri mne a ja zase zenu, prasklo by mi srdce kebyze ho vidim co i len bozkavat sa s inou.... nedokazala by som to a urcite by som ho musela potom opustit.

nellka58

Ahoj, tiez hladame niekoho do trojky.. alebo par, samozrejme ak by to bol par tak len my baby by sme spolu boli a potom by sme sa kazda mohli venovat svojmu partnerovi :)

Ulianov

Ako čítam hore uvedené príspevky nedá, mi nezareagovať na ne. Tiež ma láka sex v trojke, však koniec koncov, vraj je to sen všetkých mužov. Pred časom som sa začal zaujímať o Slovansko-Árijské vedy a tam som narazil na pojem Kony RITA alebo grécky Telegónia. To učenie pojednáva o sexe. Všetko by bolo v poriadku, pokial by som už nechcel mať svoje deti. S každým sexuálnym partnerom sa mení biopole ženy ako aj muža. To sa odráža potom v narodenom pokolení. Aj toto je dôvod, prečo keď to objavili a v SSSR počas 60 rokov aj vedecky potvrdili, sa to stalo ako PRÍSNE TAJNÉ ! Chcel by som podotknúť že v tedy Rusom vládli Židia až asi do 1991-2 roku. Jednoducho chceli, aby sme degradovali ako ccá Cigáni. Po tejto vedomosti ma to priťahuje ešte viac ale niečo vo vnútri mi vraví či som hlupák. Tak som sa rozhodol od toho upustiť, však chcem mať svoje zdravé deti, ale tu je druhý problém. V súčasnej dobe už poriadný chlap nenájde 22-21 a dokonca ani 18 ročnú ženu, ktorá by bola pannou. Totiž muž naprogramuje geneticky pri prvom pohlavnom styku ženu a ona bude potom rodiť deti iba jemu resp. genetický základ bude jeho. Ak by som bol druhý nedá sa povedať že narodené dieťa je moje, dal som iba semeno na vznik nového života akoniec koncov to pojednáva aj biblia v príbeho o Onanovi. Takže žienky ktoré chcete mať zdravé svoje deti , skúr než začnete experimentovať skúste saa opýtať starých materí ako to bolo za ich čias bo oni vedia čo je to telegónia so starého učenia ktoré sa odovzdávalo po celých generáciach.

gabirh

no ja som muža nahovorila na trojku s kamoškou že na oživenie vzťahu že ale sexovať nie len orál a striptíz....no a ked som ale zistila že sa viac zaujma o nu ako o mna a že jej robí dobre a mna si vôbec nevšima tak....citila som sa ako naviše,5 koleso u vozu ako sa vraví....takže asi sa s nim rozídem...jeho to mrzí a vraví že miluje iba mna a priťahujem ho len a len mna...ale ako mohol predomnou robiť nejake tie veci a mna si ani nevšimnuť???o čom potom ta trojka je???o dvoch???takže som zistila že vlastne on chcel iba ju!!!že ho viac sexualne rajcuje ona a nie ja!!!takže neviem či mam byť s nim alebo nie.mame spolu syna...ale....posralo sa to!!!!neviem či mu mam odpustit alebo srať na neho .....??

leila999

mary-anne: nie,nie som mniska..ale myslim ze kazdy clovek,ktory citi,svojho partnera lubi,a zalezi mu na vztahu by sa takehoto svinstva nikdy nedopustil..a nech mi nikto nehovori ze to spestri vztah!!mozno len do casu..samozrejme ti co maju na to zaludok,svedomie,pre tich to nie je problem..no uprimne ich lutujem..

Jooe Ker

sex v trojke..... hmmm :-??????

na to by som potrebovala jeden kus muza ,ktory by bol nam obom (zenam) ukradnuty .....potom mozno...... pretoze pre mna je to len SEX nie milovanie