Sex v trojke

Príspevok v téme: Sex v trojke
neznamabloncka

Babenky, pripadne muzske osadenstvo, co hovorite na sex v trojke? myslim ako staly par a niekto navyse.. ja uprednostnujem dve holky a chalana, strasne ma to laka, ale zaroven mam strach, ze aky by bol ten vztah po tom... mna to vzrusuje, jeho tiez, ale ja som mäkka to urobit a niekoho najst.. navyse kde je zarucena diskretnost a zdrav. stav, o tom nehovoriac... napiste svoje skusenosti, poznatky, nazory, ci by ste do toho sli... nas vztah je nieco cez 6 rokov a ja mam mozno sklony k bisexualite, ale uprednostnjem vzdy chlapa a to bez pochyby, nemohla by som zit s babou, len sa mi proste pekne baby pacia a pritahuju ma.Mam 23.

ja..

ja mám oba druhy za sebou :)
a dvaja chlapi- nikdy viac!
ale dve ženy, nie je problém :))

v tom prvom prípade šlo len o dvoch mojich známych..
v druhom o mňa, môjho priatela a moju najlepšiu kamarátku. proste, boli sme také trošku trafené a všetko možné sme skúšali , tak že prečo nie aj toto ?! a bolo to fajn..ako aj vzťahy ostali a máme aspon milú spomienku :))

nebránila by som sa tomu zas ;)))

lienocka2

Možno by som nemala nič proti sexu v 3jke, ale taktiež mimo vzťahu. Neviem si predstaviť, kebyže vidím môjho priateľa s inou, asi by som sa zbláznila. A čo ak sa mu to zapáči, a bude to chcieť stále len tak? :) Ja byť na tvojom mieste, tak by som to radšej nechala tak. A ak náhodou budeš neskôr sama, tak sa daj potom radšej nato.

kykala

No ja si myslím, že je to lákavé. Aj mňa to lákalo, ale s partnerom som to vyriešila tak, že sme kúpili vybrator a hrali sme sa spolu s ním. Nenahradí to ten dotyk druhej osoby - ale na nikoho sme nežiarlili a obe dierky som si \"vyplnila\". Pocit to bol perfektný a zažila som orgazmus iný ako \"len s priateľom\". Môžem odporučiť pre všetky ženy. Tento spôsob sme zobrali ako kompromis už len preto, že kamarati - pari - naokolo nás ktorý vyskúšali 3 sa rozišli a pritom im vo vsťahu nič nechýbalo - teda okrem toho to vyskúšať. Mňa to už teraz neláka a keď chcem zmenu kúpim iný typ vibrátora a je to (viac partnerov :)
Ak chcete inú zostavu m-ž-m, tak neviem poradiť.

Anie

ja som bola ako dievca do trojky u jedneho paru, boli sme kamaratky a potom sa nas kamaratsky vztah uplne pokazil, ochladil.Teda z jej strany, kdeze sa jednalo o jej priatela. medzi nimi neviem ako to bolo dalej, ale myslim ze boli este dlho spolu.

miriam336

mne to rozbilo vztah, tiez nahovoril kamarat mojho ex na taku vec a potom po urcitom case sme sa nemohli uz ani citit, nakonec sme sa rozisli a samozrejme oni su uz davno neni kamarati
preto ma to uz nelaka, ale kazdy si tym musi prejst sam a poucit sa na vlastnej chybe

vikina888

ahojte. ja by som vyskúšala sex v trojke či vo stvorici, aj moj kamarat by to vyskusal ale nevime najst niekoho skym by sme to mohli,niekto nam vie poradit kde hladat??? podla vas s kamaratmi to nie?
hladame zenu ci par....hm?

micurka

ako hovorí rodrigez... len s cudzími, alebo s kamarátmi... Lebo aj keď partner tvrdí že hm... to by bral/a, nemôže nikto vedieť, ako to bude na ňho, či na teba pôsobiť, keď sa ho bude dotýkať iná osoba... Ja by som to osobne nezniesla... Ale trojka ma napriek tomu láka.