Sex v trojke

Príspevok v téme: Sex v trojke
neznamabloncka

Babenky, pripadne muzske osadenstvo, co hovorite na sex v trojke? myslim ako staly par a niekto navyse.. ja uprednostnujem dve holky a chalana, strasne ma to laka, ale zaroven mam strach, ze aky by bol ten vztah po tom... mna to vzrusuje, jeho tiez, ale ja som mäkka to urobit a niekoho najst.. navyse kde je zarucena diskretnost a zdrav. stav, o tom nehovoriac... napiste svoje skusenosti, poznatky, nazory, ci by ste do toho sli... nas vztah je nieco cez 6 rokov a ja mam mozno sklony k bisexualite, ale uprednostnjem vzdy chlapa a to bez pochyby, nemohla by som zit s babou, len sa mi proste pekne baby pacia a pritahuju ma.Mam 23.

Seina

Noooo jasne ze nie pod stromcekom, ja myslim ze je dost volnych dni na vyjasenie sa... ak by si mal zaujem ozvi sa aj bez zeny :)

Asdsd

Ahoj seina.
Skoda,moja nechce o tom ani pocut ..mozno ked bufe mat tych 40...ale prislo mi velmi vtipne vidiet ako si to rozdavaju 4 ludia pod vian stromcekom medzi darcekamy...hahaha
Ze a co si si nasla na vianoce pod stromcekom??

SEINA

AJ my s priatelom hladame par do 4 ky, kto by sa na to dal? urobme si pekne Vianoce :) ...hladame niekoho okolo 40tky

pierko

mna to tiez laka ist do trojky. no moja manželka sa tomu niak vychyba. ked som jej o tom povedal ze ci by sme neskusili trojku tak nevahala. ze dobre. ale potom uz o tom nechcela pocut. ze ak to chcem skusit tak ze si mam radcej niekho naist . chceli sme muza. manzelka suhlasula ale bol tam hacik. som bisexual a pacia sa mi niake tie zenske veci co zeni nosia. neviem ako dalej. viet poradit. dakujem

Elmariano

My s partnerkou sme uz viac krat mali dalsieho chlapa do trojky, vzrusuje nas to a dokazeme to uplne odfiltrovat. Ide nam len o sex, takze nechodime ani na kavicky ani vecere len do postele. Vztah mame urcite krajsi a pevnejsi ako vacsina tych ludi co sa tu rozculuju ake je to nemravne.

Giannini

Trojku som neskúsil nikdy. Ale raz na chate po viacerých flašiach vína som manželku rozbabral a neurobil.. Nebol som schopny.. Keď som sa vrátil do izby po niekoľkých minutách bol pri nej iný... V nemom úžase som pozeral ako mi ju v okamihu priviedol na vrchol. Netrvalo to ani minútu.. Srdce mi búchalo, cítil som pálenie v bruchu, tak ako pred maturitou alebo keď má človek veľkú trému.Strašne som žiarlil no nezmohol som sa na nič. Dlho do noci sme sa bozkávali a hladkali úplne nahí. Bez jediného slova. Až kým sme nezaspali.. Náš vzťah je odvtedy oveľa lepší, aj milovanie chutí viac. Je to možno neuveriteľné, ale je to tak, aj keď to mám pred očami stále..

eurovychod

ahojte ja taktiež ako 28r. žena by som chcela mať pri sebe ženu no niesom lesba nikdy som nemala sex v trojke ale laka ma to aj manžela, problem je že nevieme najsť ženu, ak mi vie niekto pomôcť tak pište na samicka11@azet.sk môžte pisať aj vaše zažitky a pod.

Ďakujem