Sex v trojke

Príspevok v téme: Sex v trojke
neznamabloncka

Babenky, pripadne muzske osadenstvo, co hovorite na sex v trojke? myslim ako staly par a niekto navyse.. ja uprednostnujem dve holky a chalana, strasne ma to laka, ale zaroven mam strach, ze aky by bol ten vztah po tom... mna to vzrusuje, jeho tiez, ale ja som mäkka to urobit a niekoho najst.. navyse kde je zarucena diskretnost a zdrav. stav, o tom nehovoriac... napiste svoje skusenosti, poznatky, nazory, ci by ste do toho sli... nas vztah je nieco cez 6 rokov a ja mam mozno sklony k bisexualite, ale uprednostnjem vzdy chlapa a to bez pochyby, nemohla by som zit s babou, len sa mi proste pekne baby pacia a pritahuju ma.Mam 23.

Kiki 345

Ahojte ja by som to neskušala kazda baba je ina odspodu .Do trojky ja moj chalan a este jedn baba vylucene rozhodne nie .
Este by som chytila niečo od tej baby fuj kazda je ina by som niaku chorovu dostala .

ahmen

Prosim vas nerobte to ja som to spravyl s mojou ženou a velmi to lutujen predstavi o trojke su krasne ale po tej noci ste stratili svoju dusu mali sme trojku smanzelkou ja som ju nato naviedol ona nechcela ale slaski kume mi to dopriala ona nemala nigdi druheho chlapa a misme uz 15 roki spolu sme sa stretli na hotele a zacaloto zjednim s internetu začiatok bol pekni ale pitom ked ju obrabal som to velmi lutoval a som to hned skoncil a som ho vihodil ja teras nespavam moja zena tiez mam to vstko pred ocami velmi ma to boli neviem ako to bude dalej ja svoju zenu milujem ale tie fotki man pred ocami a nas vstach je na vlasku a to mame dva deti ....prisim vas neskušajte to budete trpiet

ahmen

Prosim vas nerobte to ja som to spravyl s mojou ženou a velmi to lutujen predstavi o trojke su krasne ale po tej noci ste stratili svoju dusu mali sme trojku smanzelkou ja som ju nato naviedol ona nechcela ale slaski kume mi to dopriala ona nemala nigdi druheho chlapa a misme uz 15 roki spolu sme sa stretli na hotele a zacaloto zjednim s internetu začiatok bol pekni ale pitom ked ju obrabal som to velmi lutoval a som to hned skoncil a som ho vihodil ja teras nespavam moja zena tiez mam to vstko pred ocami velmi ma to boli neviem ako to bude dalej ja svoju zenu milujem ale tie fotki man pred ocami a nas vstach je na vlasku a to mame dva deti ....prisim vas neskušajte to budete trpiet

ahmen

Prosim vas nerobte to ja som to spravyl s mojou ženou a velmi to lutujen predstavi o trojke su krasne ale po tej noci ste stratili svoju dusu mali sme trojku smanzelkou ja som ju nato naviedol ona nechcela ale slaski kume mi to dopriala ona nemala nigdi druheho chlapa a misme uz 15 roki spolu sme sa stretli na hotele a zacaloto zjednim s internetu začiatok bol pekni ale pitom ked ju obrabal som to velmi lutoval a som to hned skoncil a som ho vihodil ja teras nespavam moja zena tiez mam to vstko pred ocami velmi ma to boli neviem ako to bude dalej ja svoju zenu milujem ale tie fotki man pred ocami a nas vstach je na vlasku a to mame dva deti ....prisim vas neskušajte to budete trpiet

laurora

Cista laska, ale predsa nikto nepovedal, ze zvratene sexualne tuzby mozno nazyvat laskou!!! To su totalne protichodne veci. Sex s milovanym clovekom je jedna vec a je to ten najkrajsi druh sexu, no su rozni ludia, ktori maju sexualne uchylky rozneho charakteru, ci uz sex v trojke, analny sex, sado maso....toto s laskou nema nic spolocne, sluzi to len na ukojenie sexualnych tuzob. No ja by som este sex rozdelila do dvoch skupin: sex s milovanym clovekom, pri ktorom sa spoja duse a je to najkrajsie spojenie dvoch milujucich sa ludi. A dalsi je sex, kde si chceme ukojit len svoje tela, chceme a dopriat si len skvely orgamus, co je len fyziologickou potrebou a tiez je to dost silnou tuzbou. Ak ma raz vzrusuje 3 ka, stretnem sa sice s nepochopenim, lebo su naozaj ludia, ktori taketo sexualne uchylky nemaju a preto je pre nich jediny sex z lasky pochopitelny. Mate to v zivote velmi jednoduche verte mi :D No hovorim aj z vlastnej skusenosti, pretoze, mna vzrusuje 3 ka so zenou, hoci priatela velmi milujem, ale lasku do toho netaham, toto beriem uplne ako sexualnu uchylku, s ktorou musim ale VELMI bojovat, pretoze ked som vzrusena velmi by som to chcela zazit a splnit si takuto fyziologicku potrebu. Ale kedze priatela milujem a sme spolu velmi stastni uz 8 rokov a mame uzasny sex, takze nespravila by som to nikdy ak by to on nechcel. Ide mi v prvom rade o to aby som si nepokazila vztah, pretoze sex z lasky davam dopopredia pred sexualnymi uchylkami. S tymto sa nepozriznam ani kamoske, ale vzrusuje ma aj ked si predstavim aby napr. moj priatel sucasne pretahoval inu zenu a bozkaval mna. Fakt kto takuto uchylku nema, nikdy to nedokaze pochopit. Ale vidim rozdiel medzi sexom z lasky a sexom bez lasky. Preto aj reci typu, ak chcu ludia 3 ku, vztah nie je v poriadku, je len preto, ze ludia ktore taku uchylku nemaju to nevedia pochopit. Problem je uz vtedy ak si ludia znicia vztah ak napr. chce 3 ku chce len muz, jeho priatelka velmi nie a on ju prehovori a mysli totalne len na seba. Vtedy tam laska nieje. Ak to vsak chcu obaja a vedia ze je to LEN sex, tak to dokazem uplne pochopit. Je dolezite sa v tomto zjednotit. Je to vsetko o dlhych rozhovoroch, pretoze vela ludi v dlhych vztahoch sa spolu o sexe takmer vobec nerozpravaju...

čistá láska

cista laska
ja si myslim ze ak v sexe obaja partneri suhlasia s tymito vecami, nemal by byt ich vztah v ziadnom krachu,Naopak moze to ich vztah posilnit... pretoze my sme cely cas rozoberali sex a nie vztah. Ludia sa vacsinou pritahuju a zistuju co maju rad co on, co ona a ked im vyhovuje toto tak preco nie ? a neviem co tu pleties deti a rodinu...ty tiez rozoberas svoje sexualne radovanky a chute s malymi detmi ? Ono vsetko co pises je krasne ale nerealne a ak je realne tak u 10 percent parov . Poznam par takych co sa zdaju navonok neskutocne spokojni a potom sa trhnu .

Sex a láska sú dve veci. Sex má slúžiť budovaniu lásky. Trojka je však o budovaní samého seba s pomocou tela druhého. Ak sa s druhým stretávam, len aby som si užil, nemožno to nazývať láskou či vzťahom lásky. Je to skôr obchodné stretnutie. Ty mi urobíš dobre a za odmenu aj ty si môžeš urobiť dobre na mne. Uspokojujeme telá, ale nie naše duše. Keby sa len ľudia poznali po duševnej stránke aspoň tak, ako sa poznajú po sexuálnej, nebolo by toľko rozvodov. Štatistiky sú neúprosné: manželstvá nekrachujú pre sexuálny nesúlad, ale pre rozdielnosť pováh a postojov. Akosi sa pri tom všetkom sexuálnom spoznávaní zabudlo na to najdôležitejšie: spoznať čo je to vlastne za človeka, s ktorým spávam. Má to byť opačne: najprv ho dobre spoznám a až potom sa rozhodnem milovať ho aj telesne ako potvrdenie svojho rozhodnutia prežiť s ním z lásky celý život.

Neskazené deti majú čistý pohľad na lásku a vzťahy, pohľad, ktorý dospelí už stratili, lebo si vytvorili svoje vlastné pravidlá, ako to môže byť. Malé dieťa v srdci cíti, že nie je dobré, keď jeho ocko bozkáva a objíma inú tetu, ako jeho mamu a rovnako, že je zlé, ak mama okrem ocka prejavuje náklonnosť cudziemu mužovi. Už malé dieťa vie, že správne je, keď ocko a mamka sú spolu a nikto cudzí medzi nimi nie je. Ono cíti, že je to nevera, to len my dospelí sme si povedali, že je to OK, ak sa na tom tí dvaja dohodnú.

Neviem, v akom prostredí žiješ, ale 10 %? Chceš povedať, že 90 % párov z tvojej rodiny praktizuje trojku? Že to robia tvoji príbuzní, priatelia, známi, tvoja matka s otcom?

Nie, nie je to nereálne, to sú len výhovorky a ospravedlnenia, ktorými sa upokojujeme, aby sme sa cítili lepšie, lebo sa nám to morálne zdá prijateľnejšie, keď v tom nie sme sami. Ospravedlňujeme svoj hriech hriechom iným. Nečistota našich skutkov však tým nezbelie, ostávame v bahne aj my aj všetci, ktorí takto žijú.

Našťastie existuje veľa manželských párov, ktoré majú jasno, že pravá láska medzi dvoma tretieho neznesie. Všetko ostatné sú len rôzne formy sexuálneho spolužitia zameraného na uspokojenie nezriadených a zvrátených sexuálnych túžob, ale láskou to nazývať nemožno.

Sein a

cista laska
ja si myslim ze ak v sexe obaja partneri suhlasia s tymito vecami, nemal by byt ich vztah v ziadnom krachu,Naopak moze to ich vztah posilnit... pretoze my sme cely cas rozoberali sex a nie vztah. Ludia sa vacsinou pritahuju a zistuju co maju rad co on, co ona a ked im vyhovuje toto tak preco nie ? a neviem co tu pleties deti a rodinu...ty tiez rozoberas svoje sexualne radovanky a chute s malymi detmi ? Ono vsetko co pises je krasne ale nerealne a ak je realne tak u 10 percent parov . Poznam par takych co sa zdaju navonok neskutocne spokojni a potom sa trhnu .

čistá láska

Vzťah dvoch, ktorí hľadajú niekoho tretieho či dokonca štvrtého "do partie" je v kríze, aj keď si to neuvedomujú.

Skutočná láska je o láske dvoch ľudí, ktorí sa jeden druhému darúvajú. Je to exkluzívny vzťah, čiže: taký vzťah, aký mám s tebou, nemám a ani nechcem mať s niekým iným. Iný človek mi môže navariť či oprať košele, ale s nikým iným nezdieľam tie najintímnejšie chvíle lásky, len s tebou, teba nemôže v tomto smere nikto nahradiť. Lebo teba milujem a chcem byť len tvoj. Toto si dvaja hovoria pri milovaní a toto je vlastne manželský sľub.

Keď chcem trojku alebo štvorku, už nechcem byť len toho jediného. Vlastne nechcem byť ani toho ďalšieho. Nie, nechcem sa nikomu darovať, naopak ja chcem mať druhého a použiť ho na ukojenie svojich sexuálnych chúťok. Moja nezriadená žiadostivosť sa mi vymyká spod kontroly, ten môj mi už nestačí, potrebujem nové sexuálne impulzy, viac vzrušenia - a to mi môže poskytnúť len niekto nový. Potrebujem takto "obzvláštniť" vzťah a najlepšie je to urobiť so súhlasom manžela. Nevadí, keď ma pri súloži s iným uvidí, veď aj on si môže na oplátku užiť s inou, ja sa nad to povznesiem. Odhadzujeme hanblivosť a všetky zábrany. A keď sexuálne stretnutie s tretím človekom či ďalším párom máme za sebou, vraciame sa k sebe spokojní s tým, ako veľmi sa my dvaja milujeme, a v mysli už plánujeme, kedy by sme to mohli s niekým druhým zopakovať ... Klameme seba samých a tomu klamstvu aj veríme.

To nie je láska, ale vypočítavosť a sebecké hľadanie uspokojenia svojich sexuálnych potrieb. Skutočná láska by zostala s milovaným človekom, aj keby sex s ním nebol možný napr. pre jeho úraz. Trojka či štvorka - to je dohodnutá vzájomná nevera pred očami toho druhého. Naozaj by ste sa za toto nehanbili pred vašimi deťmi či inými malými deťmi zo širšej rodiny, napr. synovcami či neterkami?

Vianoce sú časom, keď chceme mať doma čisto a upratané. Čo z toho, keď si pošpiníme duše a telá smilstvom a hriechom..