Mam po styridsiatke a je mi fajn

hula

Mali by sme podporiť tie mladé maminy.Ja som síce rodila až na 32,ale prvé dieťa som mal v 21,a náš synček zomrel ako 3 mesačný,ale stále som s tým istým mužom.Som už skoro 18 rokov vydatá,a mám 5 ročné deti.Je to krásne,a fakt neviem recept na šťastné manželstvo,aj sa niekedy čudujem,ako to vyšlo.Asi to.že ja som lev -výbušná,a on panna-kľudný-flegmatik.

tina

Meriam 168cm.Pred dietou som mala 85kg,teraz 73kg.Mam este z coho chudnut,ale zatial mam prestavku,nech to nie je prilis velky sok pre telo.

tina

No kuracinu mozes na velmi vela sposobov:nasi maju radi aj tento recept-kuracie prsia nakrajame na take vacsie kusky,osolime a obalime v muke.Opecieme na oleji a vyberieme.Na olej dame nakrajane broskyne,pridame stavu,cervene vino,oprazene masko,chvilu podusime,dochutime solou,ci vegetou a mozeme pridat posekane mandle.Je to super s ryzou.

sisina

Wau, Tina, tak to je super, ten receptik, ale tych 10 kg, no klobuk dole! V tomto veku sa veru chudne ovela tazsie ako v 16-tich. A to si schudla za tych 90 dni? Kolko vazis a merias ?

alti

Ja tiez varim len kuracinu a niekedy fakt uz neviem, ako to akoze zmenit. Dik, kuraci salat bude :o). Takze vytahujem zalozenu knihu, dnes vecer si to sviezim a a...dam Vam vediet :o)

tina

Rodina jedla bud to co ja,niekdey som im k jedlam pridala nieco navyse.Ranajky mali zvlast,obed v praci a v skole,no a veceru ako kedy. Cez vikendy to bolo horsie,ale dalo sa to.Ono,ked zacnete uz chudnut,tak vas to taha neporusit a prestanu vam casom chutit aj niektore jedla,tak nemate problem si dat v restike salat,ked vasa rodinka je hoci maso s hranolkami.Da sa to,len treba chciet.Financne sa mi to tiez nezdalo drahe,lebo bolo leto a zelenina a ovocie v dostupnych cenach.

tina

Docitala som sa o tom tu na nete.Kupila knihu a tvrdo zacala.Samozrejme,ze som nesla uplne podla receptov,dodrziavala som len poradie dni,lebo niektore jedla nemusim.Pridala som pohyb a slo to tak super,az som bola prekvapena.Pridala som aj pohyb,samozrejme,ze boli aj prehresky,ale snazila som sa mat ich co najmenej.

tina

Tak ja pridam kuraci salat:na tanier dat nakrajany ladovy salat, rajcinu,cervenu papriku,uhorku-poliat chilly omackou TaoTao.Na oleji rozpustit 1PL medu na to dat nakrajane kuracie prsia a miesat,pustia stavu,tu trerba vydusit,len treba castejsie miesat,lebo ku koncu to moze priharat.Ked ma kuriatko uz pozadovanu farbu-zalezi ,ci mate radsej opecenejsie maso,ci menej,tak mozte osolit,popripade ovegetit.Dame ho na salat a mozeme ho este posypat platkami mandli,ci kesu.Mnam,mame to radi,je to zdrave a chutne.(Toto masko sa moze dat na salat aj ochutene len korenim Gyros a opecenym na oleji-bez medu)

alti

Tak to je parada. Ked ja mam nejaku hrozu z toho akozr studia co s cim. Knihu mam, teoriu ovladam, ale nejako to neviem vybrat na tanier. Tina, to si hned zacala "na tvrdo" s kombinaciami, ale si si zvykala tak nejako postupne? A boli na 90dnovke vsetci u Vas doma?