Mam po styridsiatke a je mi fajn

sisina

tina: nase deti uz tiez s nami nechcu travit cas, maju svoje zaujmy,zaluby, priatelov a tak pod. na dovolenke sme boli spolu naposledy pred 2 rokmi a myslim, ze to bola posledna spolocna dovolenka. Je mi z toho tiez smutno, ale co uz, patri to k tomuto veku, musime sa s tym vyrovnat. Vypustit ich opatrne z hniezda a zaroven nad nimi drzat ochranne kridla...

tina

Fuu,uz som tu zase. to viete...manzel prisiel z prace a laska ide cez zaludok, tak som mu davala jest-haha. No stastne manzelstvo...existuju aj take, aj ked niekdy u nas tiez lietaju hromy ,blesky...su aj zvady aj ticha domacnost,ako vsade inde. Ono treba si dobre rozmysliet s kym budeme travit nas dalsi zivot a partnera si riadne otestovat a nie hned vhupnut do manzelstva...Aj taka hlupost,ci vam pomoze napr. ked po vas pride domov na disku a vy mate este napr.umyt riad vela napovie. Ked len sedi a caka...co bude robit,ked uz nebude az tak zamilovany...Moj drahy prvy krat tiez sedel,aj ma to nastvalo...nic som nepovedala a pri najblizsej prilezitosti som mu povedala,ze von pojdem,az ked spravim to a to a ked chcel ist so mnou co najskor,tak mi pekne pomohol.Taka dovolenka tiez vela napovie-na prvej dovolenke sme boli bez stravy a tam mi uz tiez pomahal-ja viem,je to mozno hlupe,co pisem,ale pomaha mi dodnes.Ved preco by mala zena vsetko robit sama?Potom je zrobena a vecer je statsna,ked moze zalahnut do postele a na ziaden sex uz nema ani pomyslenie.No a muzicek...mozno si najde nejaku viac naruzivu...Tak mozno aj tak nejako moze vzniknut nevera.

sisina

hula: mas pravdu, este to potrva, kym ti deti odrastu a ty, si ako pises vydychnes...dnes je v mode mat deti po 30-tke, dokonca aj po 40-tke.Podla mna to je dost neskoro, kym odrastu a osamostatnia sa, tak clovek bude v penzii.
Ja mam 38 a 18-rocnu dceru a 16-rocneho syna. Vydavala som sa a rodila 20-rocna. Je pravda, ze mladost som si velmi neuzila, zavidela som mojim kamoskam, ze si chodia po svete, na dovolenky a tak...no teraz, s odstupom casu to nelutujem! Vidim to ako vyhodu.Deti su takmer dospele a ja este mlada, v plnej sile, ludovo povedane, mozem si robit co chcem, ist kde chcem, nic ma uz neobmedzuje. Mam aj tolerantneho manzela, neziarli a tak podobne.

sisina

Ahojte! Konecne tema pre mna! Mam 38 rokov, vyzeram na 28 (preco si to nemysliet nie?) a citim sa na 18:)))Tak zacnite s niecim!

jasmina:)

preco potom tolko zenacov podvadza manzelky? 40tnici a podobne. teraz este to mozem hodit za hlavu, ale co potom. preto sa bojim vydat sa, alebo mat s tym darebakom deti. ja uz dopredu odsudim kazdeho chlapa :D to uz som asi tazky pripad nechcem vam tu rozvirit spokojne kruhy ale len tak ze co si otom myslite:)

agina

jasmina ked sa to nahodou stane, nesmies podlahnut emociam, i ked viem ze je to velmi tazke.V tej chvili musis ukazat, ze si nad vecou a veci riesit s chladnou hlavou.Treba si povedat, no dobre, s tymto to nevyslo, zrejme to nebol ten pravy. Ten pravy pride vtedy, ked to najmenej cakas a fakt je to pravda.

jasmina:)

ked pocujem slovo statsne manzelstvo, pride mi to take neskutocne, ako nieco k comu chcem dospiet a dozit sa toho. a mam radost ak taketo manzeklstva existuju. mam len 19 a pravdepodobne, vravim preavdepodobne som priatelovej nevere zabranila. svojou obozretnostou, ehm. odvtedy ma to trápi. odtvedy si vsimam svet okolo mna, muzov, zeny ako sa správajú. a v nevere som zacala vidiet snad najväcsi problem.

hula

No tým sa aj ja utešujem.A tej ich puberty sa bojím tiež.Ono je to teraz v móde mať deti okolo 30,ale neviem,to už nemáme takú energiu.Som šťastná,že ich mám,ale to vieš,občas by sa zišlo zájsť niekde na večeru,do kina s manželom,len my dvaja.Aj také nakupovanie je problém.No možno o pár rokov mi to bude chýbať,kto vie..