Je zenaty..

Príspevok v téme: Je zenaty..
ginaba

Mam 27.rokov, myslim ze som celkom normalna zena, mam svoj byt, svoj zivot, dobru pracu. Akurat poriadny chlap mi chyba.. Vlastne ani nechyba, jeden tu predsa je. Ani neviem, co k sebe citime, ale je nam spolu strasne fajn. Az na jednu vec, po nasom milovani a stravenom dni sa vracia vzdy domov, k svojej manzelke.. Oni nemaju deti este a to ze je zenaty viem od prvej chvile. Najskor mi to bolo jedno, ved islo len o uzivanie si ale casom zistujem, ze je v tom viac. Len mi je luto jeho zenyx, je taka obetava, urcite ho lubi viac ako on ju mal kedy rad. Osobne ju nepoznam,len z videnia. ale tiez od neho nechcem aby ju opustil. Myslite, ze to ma buducnost sa stale skryvat?

wanda 2

mmimusa, tak toto bol velmi pekny príspevok. Si inteligentna a mudra. Keby sem prispievali takýto ludia ako ty, bolo by vela ludom lahšie pri srdiečku. Ďakujem za všetkých.

mimusa6

Tak som si to vsetko precitala...zaujimava a zial dost frekventovana tema problemu. Nazory su tu rozne a dovolte pridat aj moj. Nepaci sa mi nevera, neuznavam ju a bojim sa jej ako cert kriza. Ale ako mozte odsudzovat tie zeny?! Nezastavam ich, ale zasnem nad Vasou odvahou, ze Vam by sa to nikdy nestalo, ze by ste to nedokazali!!! A tiez, ze sa im to vrati. A kde je pisane pravidlo, ze muz ktory podvazda jednu zenu to bude robit aj dalsej? Ano, je pravda, ze ak je niekto suknickar a len si chce uzivat bude to robit aj dalej, ale ak sa niekto zalubil a je slaby ublizit priznanim- i ked klamstvo je podla mna horsie ako pravda a nevie ani odist, neznamena to, ze to robi aj inde. Radite tu tym babam, kasli nanho a najdi si slobodneho. A to je akoze istota a zaruka stastia? Co ak sa stane to, ze zrovna ten slobodny ktory nikdy nebol neverny sa raz zamiluje a odide? Viete, mnohym panom kt. podvadzaju sa to stalo prvy krat a mnohym aj posledny. Zalezi len na nich ako sa rozhodnu. Bud daju sancu novemu vztahu, rozbiju stary a sposobia kopu bolesti, alebo zotrvaju nestastny v starom, aby nebolo zle. No ak by som ja mala byt taka manzelka s ktorou muz zostal aj napriek tomu ze lubi alebo lubil inu, tak radsej ostanem sama a mozno stretnem cloveka, ktory ma da viac ako ten od ktoreho som to ocakavala. Viete, zivot je nevyspytatelny a ako hovori jedno prislovie, ak chces rozosmiat Boha, povedz mu svoje plany. A mozno prave Vam, kt. ste tu tak odsudzovali sa to teraz vrati. Viete s istotou ci aj Vas Vas partner nepodvadza??? Alebo sa nezamilujete?

berky

Ja verny byt asi nedokazem. Aj ked som zamilovany a myslim len na tu jednu, ak okolo mna prejde zena s carovnym usmevom a peknymi prsiami, neodolam a musim ju mat. A potom zabudam na tu svoju lasku,ale zasa sa k nej potom vraciam. Mozno je to sebectvo,ale neviem povedat nie.

bebinka

ja si myslim, ze kazdy si zasluzi byt stastny,aj ked je to bohuzial niekedy na ukor ineho. Ale vacsinou sa to takto stava.

12345

peklo- ty tuto temu casto otvaras. prečo? mas skusenosti? ani ja neveru nschvalujem ale ani neodcudzujem. a chcme odkazat ženam: aj ked ho milujete, neupriamujte sa len na neho. hladajte dalej, ved možno niekde ze rohom stretnete toho praveho, ktorého ste si doteraz ani nevšimli. Vsetkých zdravim a tuto temu už viac čitat nebudem. Tak - peklo- nečítaj ju už ani ty, lebo ešte viac ubližuješ. bud charakter a nechaj si výčitky pre seba. ahoj

peklo

Tak sa tesit z cudzieho nestastia ....to je fakt pekne.Stavat si stastie na nestasti niekoho ineho.To je ako postavit si hrad na piesku...cha.Upokojovat sa ,ze jeho zenu caka nieco nove...nove depresie a nove pocity osmelosti...pche.Preco nie?Vy ste ludia co nemaju charakter a zlodejky ste ,cudzoloznice.je to hnus co robite....fuj.A hanba je to!!!!!!!!!!

wanda 2

mila ginaba, teším sa s tebou. 12345 to povedala presne, aj jeho ženu možno caka nieco nove a pekne. všetko sa utrasie a urovna. Mna takýto koniec bohužial nečaka, lebo ten moj svoju ženu nikdy neopusti. Vieš ma aj 2 deti, ktoré miluje a ja by som im otca nikdy nezobrala. Tak vela šťastia. teším sa s tebou.

dada

0000... vyborne ... uzi si to a tomu svojmu uboziakovi to pekne ukaz:-)))

aaaaaaaaaaaa... mozno pri inej zene citil tiez nieco ine ,... je to iba o tom, mozno bol na tom tak ako ty ...ale aj tak, uzi si :-)))