Je zenaty..

Príspevok v téme: Je zenaty..
ginaba

Mam 27.rokov, myslim ze som celkom normalna zena, mam svoj byt, svoj zivot, dobru pracu. Akurat poriadny chlap mi chyba.. Vlastne ani nechyba, jeden tu predsa je. Ani neviem, co k sebe citime, ale je nam spolu strasne fajn. Az na jednu vec, po nasom milovani a stravenom dni sa vracia vzdy domov, k svojej manzelke.. Oni nemaju deti este a to ze je zenaty viem od prvej chvile. Najskor mi to bolo jedno, ved islo len o uzivanie si ale casom zistujem, ze je v tom viac. Len mi je luto jeho zenyx, je taka obetava, urcite ho lubi viac ako on ju mal kedy rad. Osobne ju nepoznam,len z videnia. ale tiez od neho nechcem aby ju opustil. Myslite, ze to ma buducnost sa stale skryvat?

ginaba

12345 - dakujem pekne velmi ma tvoj prispevok potesil. Zacinam vlastne odznovu cely zivot mame teraz prevrateny naruby. ale dufam, ze sa to utisi a bude to lahsie. Vcera sme stravili pekny vecer doma, cele hodiny sme sa rozpravali o buducnosti, smiali sa na zazitkoch z detstva, relaxovali, varili si papat. Dufam, ze tak pekne ako vcerajsi den zacne aj nasa buducnost a bude trvat velmi dlho.

12345

mila OOOO, ale to co si vycitala svojmu muzovi, robis teraz ty!!!!
si neverna a podvadzas.ale nic ti nevycitam, ak si mala v živote trapenie, zaslužiš si kusok šťastia. život si treba aj užívať a nie preživat.
neodsudzujem ani neschvalujem neveru, ale pomer mužov a žien na svete je : na 1 muža 2 ženy. a niektore / teraz nehovorim o mladých sexi babach okolo 20 ročných, ale o zrelých ženach okolo 35 rokov/, kde si tie maju hladať partnerov? nie každý ma to sťastie a najde si muža. Su aj slobodne, zabezpecene ako ginaba, ale toho praveho nenasla. A co ked ten pravý je už ženatý??? tak ako hovori petros: treba bojovat. GINABA,síce ste ublížili jeho žene, ale všetko preboli a určite ju ešte čaká v živote niečo nove a krasne...Ginaba vela sťastia tebe aj priatelovi.

0000

som vydata 23 rokov a muzovi som prisla na to ze mi bol neverny psychicky som to nezvladla rok mi trval kym som sa s toho dostala prosila som ho potom deptala tyrala ale ostal so mnou a povedal ze to prenho nic neznamenalo 4 krat denne si esemeskovali a teraz mam ja milenca a co som zistila ze jej az ma este snou klame nemam jej co zavidiet pije kazdy den senk postel nic moc a prdi smrdi a ma leniveho a maleho vtaka a moj milenec jedna noc snim mi dala viac nez cele nase manzelstvo on je mily nezny pozera aj na moje potreby a hlavne mam to aj tri krat za sebou co moj moze len raz takze zacim som salela a vyplakavala skoda ze neviem kto je to ta vydata milenka ja by som jej otvorila oci a toto nepisem len tak to je prisaham pravda takze milenky niekedy je skutocnost ina vy ani neviete co za uboziakov zboznujete ked doma zenu nevedia uspokojit tak si idu dokazovat muznost inde a ja som teraz stastna ozaj moja laska je rozvedena

ginaba

Prave sedim po namahavom a dlhom dni pri PC a citim sa skvelo :) Vlastne by som sa asi ani citit tak uzastne nemala, ale konecne sme sa o vsetkom porozpravali a dohodli sme sa ze nadalej sa to skryvat nejde. Netlacila som na neho, ani ho neprosila aby zostal pri mne. A rozhodol sa pre mna. Povedal o nas manzelke a dopadlo to tak ako dopadlo. Nie je mi jedno, co preziva ale ja som sa konecne rozhodla bojovat za tu sancu spolu zit a vyskusat si nas spolocny zivot. Priniesol si ku mne par veci, dokonca sme pre ne boli v jeho byte spolu. Zatial sa rozhodol pre mna, mozno to tak nebude navzdy. Mozno mi ho ukradne zasa dalsia a ovela mladsia,ale obavy ma asi kazda zena. Pre tuto chvilu je moj a rozhodla som sa konecne bojovat! Baby, aj ked sa zamilujete do zenateho, neznamena to ze moze skoncit vsetko len v posteli. Moze to byt aj zaciatok niecoho noveho. Dam vediet ako pokracujeme dalej.

luciferka

neviem mozno ze mas peavdu mumacka, ale jasa snazim neodcudzovat nikoho to sa ti raz vrati......, ja to kazdeho problem, nech si to kazdy riesi ako chce...mne sa nepaci len tolko, ze ked sa pride na neveru ,tak vzdy je chybna a krava ta milenka a chlap nic, na neho nikdy nikto nic nepovie, manzelka zacne obvinovat tu druhu zensku ze ho zviedla a tak podobne, pricom ten chlap ma podla mna vacsiu vinu....a nechapem tie dievcata ktore sa uspokoja s myslienkou ze je len ta druha po cely cas, ved ja bby som sa zblaznila pri predstave ze moj priatel doma spi s dalsou zenskou ze ju bozkava a miluje sa s nou rovnako ako so mnou, pretoze to musi hrat na obidve strany ked chce aby si to jeho manzelka nevsimla. ja by som taketo nieco nevydrzala asi....,nechapem to cele, ludia su divne stvorenia

mumacka

luciferka suhlasila som iba s prvou tvojou vetou.. a vies CO? MNE SA TO NESTANE, ja mam narozdiel od tych bab aj nejaky charakter.. zatial co oni nemaju hrdost.. a su to trapne pipky - s prepacenim k////.. to dobre viem. HRDOST - to je to co im chyba..a ze ich nemam odsudzovat? TO ICH MAM AKO LUTOVAT!? ALEBO NEDAJBOZE CICIKAT- ze ako zlata moja ty nestastnica milucka co sa ti len prihodilo.. ze si sa zamilovala.. ? ANO SU TO CHUDERY ST////!