Je zenaty..

Príspevok v téme: Je zenaty..
ginaba

Mam 27.rokov, myslim ze som celkom normalna zena, mam svoj byt, svoj zivot, dobru pracu. Akurat poriadny chlap mi chyba.. Vlastne ani nechyba, jeden tu predsa je. Ani neviem, co k sebe citime, ale je nam spolu strasne fajn. Az na jednu vec, po nasom milovani a stravenom dni sa vracia vzdy domov, k svojej manzelke.. Oni nemaju deti este a to ze je zenaty viem od prvej chvile. Najskor mi to bolo jedno, ved islo len o uzivanie si ale casom zistujem, ze je v tom viac. Len mi je luto jeho zenyx, je taka obetava, urcite ho lubi viac ako on ju mal kedy rad. Osobne ju nepoznam,len z videnia. ale tiez od neho nechcem aby ju opustil. Myslite, ze to ma buducnost sa stale skryvat?

jablonkaa

mimusa, opytaj sa lekara.
to,ze za akesi "centrum" lasky pokladame srdce, sme si vymysleli len my, ludia. je to len obrazne. prave tak sme si mohli vymysliet, ze lubime chodidlom, dlanou alebo inou castou tela. vsetky vnemy, vzruchy su vsak sustredene v mozgu. ak odunrie vacsia cast mozgoveho tkaniva, clovek je napr. v kome, srdce sice pracuje, ale mozog nie. clovek v kome neprejavuje zidne city, aj ked ma srdce v poriadku.
asi takto, zjednodusene.

-kacenka-

Stalo sa mi raz nieco podobne. Teraz mam uz dve krasne a zdrave deti, aj ked kazde z nich ma ineho ocina. Moj prvy manzel bol mily a pekny muz,bol robotny, mal vela kamaratov ale aj kamaratok. Syncek mal tri roky, ked ma manzel opustil koli mladsej a krajsej zene. Zobrala som v sebe vsetku silu a zacala som bojovat za nas zivot. Vychovavala som syna sama, kedze uz nema starych rodicov a byvaly muz sa odstahoval s priatelkou az na vychod,tak sa s malym vydal malicko. Vtedy som tu priatelku svojho exmanzela neznasala, nemohla som ju vystat, ziarlila som. myslela som si, ze mi zobrala vsetko, cely zivot. Dnes viem, ze to tak nie je. Pred 8.rokmi som si nasla noveho priatela,fyzicky je uplny opak mojho byvaleho muza. A sme spolu stastny aj ked to trvalo vela rokov, kym som dokazala otvorit svoje srdce. Narodil sa nam syncek. Mam dve deti, dufam ze spolu zostarneme. Moj (teraz uz manzel)mi v zivote velmi pomaha, stara sa o nas vsetkych troch a nerobi rozdiely v synoch. Starsi syn svojho otca navstevuje a s tou jeho priatelkou mam uz celkom pozitivny vztah, obcas si zatelefonujeme, posielame si drobnosti. Nie vsetko sa moze podarit na 1x, preto neodsudzujem ani Ginabu ani inu zenu. Ved som svoje stastie nasla az u druheho manzela a nelutujem moj rozvod. Lutujem len to,ze sme k sebe nevedeli s byvalym muzom a jeho partnerkou najst dlho cestu. Vtedy bola pre mna obycajna spina, kt.mi ukradla manzela. Dnes je pre mna dobra znama.

trepovina

chapem ze by ste vsetky ,,trpiace a okradajuce zenacov,, chceli podporu.. ale neuvedomujete si snad ze sa tu moze vyskytovat aj ta druha strana zien.. a znie to trosku... divne mozno pre vas.. ale nemyslite si ze reci typu... robim to s jej muzom alebo ze so mnou je stastnejsi ako s nou.. atd... im moze privodit aj nieco horsie ako to citove trapenie.. ze mozu mysliet na samovrazdu? prosim vas spametajte sa... a nepiste ako si uzivate s druhymi muzmi... ja sice nie som ani vydata ale mam priatela a ked toto vidim.. boli ma srdce a mam z vas hrozu.. aj za tie zeny.. a uplne chapem peklo.. ma vo vsetkom pravdu.. vrana k vrane sada.. tak sadaju aj stetky ku stetkam a hladaju v ,,sebe,, oporu - aj mne sa pacil jeden muz ale ked som sa dozvedela ze je zadany tak som dala ruky prec.. to by malo napadnut kazdu inteligentnu zenu.. predsa- v prvom rade nebudte sebecke a egoisticke- lebo to sa vrati vzdy cloveku - teraz nehladam cas na zaplenenie a nechcem nikomu ublizovat.. ale kolko ludi tolko chuti - nemyslite si ye sa dockate v ziote len peknych slov a ked chcete byt taketo musite ocakavat aj vseobecny odpor od ludi druhých a prijimat ich nazory odovzdane, preco sa branite? ved vy pachate to zle nie tí ktorí vas popripade potknu a osocia. Chapem kazdy sa chce branit v tom co robi, ale tu je to nemiestne. Toť moj nazor.

mimusa6

Ginaba- ak chces, zverejni sem prosim svoj mail resp. ak mas nick na azete. Rada by som si s tebou pokecala mimo toto forum. Alebo mam napisat svoj? Dakujem.

mimusa6

Mila Peklo! Chodim sem preto, lebo hladam riesenia aj nas svoje problemy a ked sa aj vyjadrim, nikoho tym nedeptam a nikomu neublizujem, co si predpokladam postrehla. Moj nick je len prezyvka z mojho vlastneho mena, kdezto tvoj nick ma ako slovo skutocny vyznam a prepac, ale aj male dieta vie, ze to nie je nic v dobrom slovazmysle. Ako dcera rozvedenych rodicov, ked otec odisiel za inou, vydatou zenou s tromi detmi, ktora uz nejedno manzelstvo rozbila, ale jeho si vzala, pritom jemu sa to stalo prvy krat by som o tom a celej tej bolesti a problematike nieco vediet mohla a ako vidis, nikoho tu neodsudzujem ani neosviecujem!A skus mi prosim vysvetlit pojem srdce je v hlave? Lebo to mi pripada ako vacsi nezmysel! Clovek dokaze pocuvat svoje srdce alebo mozog. A ked mu jedno aj druhe hovoria to iste, vtedy je to snad to spravne, co aj tak ukaze cas, ale mat srdce v hlave, neviem, spytam sa nejakeho lekara alebo psychologa...

ginaba

Dakujem vsetkym tym, kt. mi praju vela stastia. Bojim sa buducnosti tak ako kazdy clovek a nie som zaslepena laskou. Viem prijat aj tvrdsie rany od zivota, uz sa mi to par krat stalo. Teraz je vsetko fajn, mame sa radi.. Neviem ci to tak bude aj o rok, o dva.. Ale pre mna je dolezitejsia pritomnost.. Baby nebojte sa toho..

ginaba

Peklo - viem ze do tejto temy ma kazdy pravo sa zapojit a vyjadrit svoj nazor, ale vyjadrit nazor a rypat do druhych ludi s cielom rozhadat, alebo zacat s ustipacnostou to tu nema miesto!

peklo

OOOOOo poznam ja stastie aj nestastie.A teraz poznam stastie a cistu manzelsku lasku,ktoru mozem davat.Chodim na toto forum ,lebo sa mi chce tak ako tebe.Momentalne nemam ziadne problemi.Dakujem za opytanie.Nerypem do ludi len vyjadrujem svoj nazor tak ako ty.A ty sa za co skryvas?Za svoj nick ?Ak mas potrebu sa prezentovat napis svoje prave meno a adresu sem.Nevycitaj mne co sama robis.Tu na tejto teme ludia nehladaju ako sa dostat z problemov ,ale ako sa viac zapliest do svojich problemov.Tak vnasam svetlo to tmy.Ty nerozumies co pisem a ani to nechapes,lebo uplne nezmysli odpisujes.Sa spamataj.A citaj vetu po vete a rozmyslaj a nevymyslaj si.Ja som nikde nepisala ,ze sa ma pouzivat mozog a srdce naraz.Somarina.Mozog mas pozivat.Ja som napisala ,ze srdce je v hlave a to je rozdiel.Pises pomotanice a vymyslas si a motas piate cez deviate.

učitelka

podla mna, peklo naopak je stastna, ale jej stastie nie je zalozene na nestasti inych. a v tom je zasadny rozdiel. zrejme vsak ma zo svojho blizkeho okolia taku skusenost....