Je zenaty..

Príspevok v téme: Je zenaty..
ginaba

Mam 27.rokov, myslim ze som celkom normalna zena, mam svoj byt, svoj zivot, dobru pracu. Akurat poriadny chlap mi chyba.. Vlastne ani nechyba, jeden tu predsa je. Ani neviem, co k sebe citime, ale je nam spolu strasne fajn. Az na jednu vec, po nasom milovani a stravenom dni sa vracia vzdy domov, k svojej manzelke.. Oni nemaju deti este a to ze je zenaty viem od prvej chvile. Najskor mi to bolo jedno, ved islo len o uzivanie si ale casom zistujem, ze je v tom viac. Len mi je luto jeho zenyx, je taka obetava, urcite ho lubi viac ako on ju mal kedy rad. Osobne ju nepoznam,len z videnia. ale tiez od neho nechcem aby ju opustil. Myslite, ze to ma buducnost sa stale skryvat?

arina

Chapem, ze sa mnohi zastavate tych zeny, ktore su podvadzane, ale cisto len tak hipoteticky, ked uz sa tu vyhrazate naslednym podvadzanim, mozno su to prave zeny, ktore same prisli k svojmu manzelovi tzv. kradezou a nemyslim tym len takou z manzelstva, ale len z povodneho chodenia. Ved je to kolobeh. Je len malo vztahov- este tak v generaciach starych rodicov, ktore mozu mat absolutne ciste svedomie, lebo si boli svojimi prvymi a poslednymi partnermi. Ale pokazili to uz ich deti, ktore teraz moralizuju nad nami, ich potomkami....

mimusa6

Peklo, naco ty vlastne chodis na toto forum? Mas problemy? Alebo nemas kde prejavovat vlastne nazory, trpis komplexom slabej autority a tak sa prejavujes tu, kde sa skyvas za svoj nick a rypes do ludi alebo ako ty tomu hovoris, vyjadrujes svoj názor? OK, vyjadrujes sa, ale za za akym cielom? Ak sem clovek pise, je to zrejme preto, lebo ma nejake problemy v ktorych potrebuje poradit alebo hlada oporu a logicky predpokladam, ze ju dostane hlavne od ludi, ktory su tu tiez preto, lebo maju svoj problem, hladaju alebo nasli jeho riesenie a snazia sa pomoct aj inym. No ako vidim a neplati to len o tebe, najde sa Vas tu viac, chodi sem aj skupina ludi, ktora prezentuje svoju pravdu a nazor s cielom deptania! Je to smutne, asi si dost zavidiaca a nestastna osoba. Lebo ak je clovek stasny, praje to aj druhym resp. im k tomu pomaha a nemyslim tym, len pachanie zla, akoby si to ty oznacila. Koniec-koncov, ked ti ide o dobro, preco sa vlastne podpisujes Peklo??? Ved si sama protirecis! Tie osoby ktore sem pisu su si plne vedome, ze to co robia nie je prijemne pre stranu ktora o nicom netusi, ale ani pre ne same. Ak by ich to netrapilo, zrejme by si uzivali bez toho, aby sem vypisovali. Ale zjavne sa trapia, ze nie su stastne a chcu- ved to chce kazdy, ale moze to dosiahnut za cenu bolesti inej osoby. A ked uz spominas tie zvierata, suhlasim, ale opat...ak by sa ti ludia resp. tie zeny spravali ako zvierata, opakujem, nepisu sem, ale riadia sa len citom a tuzbami a teda takuto tematiku vobec neriesia. Ved je to logicke, ako vravis, staci pouzit mozog a srdce naraz a dojde ti to. Lebo to ma logiku a srdce pochopi, ze boliet moze aj to cudzie tzv. empatia. Takze pokym nechces ludom pomahat, lebo to tu skor vyzera ako vidim aj z reakcii inych, ze ta tesi skor deptanie, skus si najst pre zabavu take cinnosti, z ktorych bude aj uzitok. A plati to nie len pre teba, ale aj ostatnych "z tvojho klubu". Ja ti prajem, aby si bola stastna, asi to nepoznas!!!

wanda 2

ahojcek ginaba. to bolo velmi pekne co si napisala. a tí čo ti píšu, že ta opustí tiež, nepočuvaj. vychutnavaj si pekne chvile ktore teraz prežívaš. ved aj ty mas narok na kusok šťastia. ja take šťastie nikdy mať nebudem a v mojej posteli budem asi navždy zaspavať sama. a pri tvojom prispevku som z toho všetkého plakala. Tak si strážte lasku vo svojich srdiečkach.

peklo

Tu asi ani neviete citat z toho zatemnenia mysle.Ja mozem rucit za seba a nie za partnera ja som povedala ,ze mne sa to nestane nie mojmu partnerovi.Kazdy je tu za seba!!!Ty mas pocit ,ze ja k niecomu niekoho nutim pisem sem svoj nazor tak ako vy .Ked niekto napise opacny nazor to znamena ,ze niekoho k niecomu nuti?Smiesne.To je pravda ,ze chcete tak aby sa pisalo aby sa vam to hodilo a podporovalo vas to v zlom.Hanba je to a hlupost nekonecna taketo spravanie.Kym clovek nepochopi,ze nieje zver nebude sa chovat inak.Ty mas mozog a ten je silnejsi ako city aj srdce je v hlave.Mas moc to ovladat.Ty sa rozhodujes ci sa vrhnes do vztahu v hlave to vsetko prebieha .Ak tam mas raz prioritu ,ze neukradnes tak neukradnes.Veci do hlavy idu cez usi a oci a nos.Ty rozhodujes na co sa budes pozerat a akym sposobom.Ty rozhodujes co budes ,alebo koho budes pocuvat.Ty rozhodujes o vsetkom.Clovek nieje zver diva.I tie labute vedia o vernosti viac ako vy.Z vas uz labut cista nikdy nebude.Iba ak uteciete z tej nicoty ciernej.

realita

lovestry myslim ze ta podvedie, a radim ti boj sa toho ako cert kriza a straz si ho teraz, nikdy by som sa nedala do kopy s chlapom ktory sa ma vzdal pre druhu, totizto.. trikrat sa mi stalo ze som bola so zenatym, dvakrat ze kvoli mne opustili svoje zeny a ja som ich potom nechal.. a naposledy to bolo tak ze ex/ chodil s babou tri roky opustil ju kvoli mne a ja som ho nechala... lebo som isla zomriet od ziarlivosti... ze ma necha pre inu, som potvora

krasota

mam normalne slzy v ociach ked som si precitala tvoj posledny prispevok ginaba. Dopadlo to nadherne a velmi ti zavidim a prajem len to najlepsie

myryndaaa

jablonka, ten kto raz podvedie, nemusi podvadzat predsa stale... pokial mas toho dalsieho cloveka fakt rad, tak predsa ho nemusis utekat hned podviest kvoli tomu, ze ti to nevyhovovalo s tym predchadzajucim... dnes sa vela ludi berie z nerozvaznosti a poblaznenia a potom sa necuduj, ze sa rozchadzaju a schadzaju.. ty by si teda tomu ginabinemu chlapovi radila, az ostane radsej nestastny do konca zivota pri svojej zene a stale sa hadaju?