Je zenaty..

Príspevok v téme: Je zenaty..
ginaba

Mam 27.rokov, myslim ze som celkom normalna zena, mam svoj byt, svoj zivot, dobru pracu. Akurat poriadny chlap mi chyba.. Vlastne ani nechyba, jeden tu predsa je. Ani neviem, co k sebe citime, ale je nam spolu strasne fajn. Az na jednu vec, po nasom milovani a stravenom dni sa vracia vzdy domov, k svojej manzelke.. Oni nemaju deti este a to ze je zenaty viem od prvej chvile. Najskor mi to bolo jedno, ved islo len o uzivanie si ale casom zistujem, ze je v tom viac. Len mi je luto jeho zenyx, je taka obetava, urcite ho lubi viac ako on ju mal kedy rad. Osobne ju nepoznam,len z videnia. ale tiez od neho nechcem aby ju opustil. Myslite, ze to ma buducnost sa stale skryvat?

didula

ginaba- dakujem ti velmi pekne za odpoved, zapasim s podobnym problemom, ibaze ten moj nie je zenaty, ale ma 7 rocny vztah, on jej jej prvy a ona jeho prva- taka v podstate detska laska. Teraz jej pocas prazdnin s nou, zhruba kazde 4 dni sa ozyva, ale ked sa vratime v oktobri do skoly, predpokladam, ze sa to opat medzinami naplno rozbehne, lebo budeme zase spolu. Neviem, kedysi som to riesila, skoncili sme to, no po par dnoch sa vratil ale teraz uz kaslem na to, asi ma rad obe, alebo sa nevie s nou rozist, lebo rad ma aj mna, ale asi nie az tak, to ani sama neviem....

jablonkaa

ginaba, vies ze neodide? dnes vecer? alebo o dva roky? prvykrat podviest je najtazsie, druhykrat uz nebude mat take vycitky svedomia ...

ginaba

didula - nas rozhovor prebiehal asi tak, ze som mu povedala,co pre mna znamena a ako rada by som stravila zivot snim, ale nejde tahat na dve strany. Povedala som, ze viem aka je jeho zena a ze ju ma rad a nechcem aby sa hned teraz medzi nami rozhodoval, ale, aby zvazil co prenho znamenam. Povedal mi, ze som pojaseny maly krpec a ze on si uz davno vybral mna, len mal obavy, co vsetko sa stane. akoby som mu dodala odvahu, zobral sa a odisiel domov,porozpravat sa zo zenou. a vecer sa vratil, a vracia sa vlastne uz kazdy den :) Prestahovali sme spolu vsetky veci a kedze s manzelkou byvali v podnajme, nie je byt v ich vlastnictve, cize nemaju nijaky spolocny majetok co by sa delil. Ja ani nepotrebujem jej nabytok,alebo ine veci. Mam svoje. Doniesol si oblecenie, kozmetiku, notebook, knihy. Vravel ze z toho bytu odnasa cele svoje ja a zveruje ho do mojich ruk :) Tak pekne sa to pocuvalo.. Samozrejme manzelka mu vypisuje a vyvolava. mysli si, ze to ho bude drzat tak 2.tyzdne a potom sa vrati naspat.. uvidime.. Zatial to u nas funguje tak, ze obaja chodime do prace v rovnakom case,takze vstavame spolu. Z prace ma vzdy vyzdvihne a ideme nakupit nejake potraviny. Dnes sme strazili susedkinu malu dcerku, 3.rocnu :) Tak sme sa na nej nasmiali, ma velmi rad deti. Urcite z neho bude raz dobry ocino. Neuzatvarame sa pred spolocnostou. chodime von, na prechadzky, vencit mojho psika, varime spolu. Urcite niekedy pridu aj nezhody,este nie je nic doriesene ani s jeho manzelkou,ani s nasim zivotom. Zatial sa to vyvija takto, a som vdacna ze vzdy vecer ked si lahneme do postele, uz necitim samotu ked musel vzdy odchadzat domov. teraz ma chyti za ruku a ja viem, ze neodide.

pre peklo

PEKLO: nikdy nehovor nikdy, v sucasnosti by som si nicim nebola ista... Apropo, my sme s priatelom 7 rokov po tom.. A podviest Ta moze hocikto, aj ked si najdes "normalneho" chalana, kde mas istotu, ze Ta nepodvedie? Mozno sa to ani nikdy nedozvies, lebo to budu take jednorazovky.. Myslim, ze nech si kazdy zivot zije ako chce a kto tu pise, zrejme chce len poznat nazory inych ludi a kolko ludi, tolko chuti...Dotycna s problemom si vyberie, co ona uzna za vhodne a aj ked tu budes neviem ako rozoberat spravodlivost na zemi, tak ju predsa nasilu k nicomu nedonutis... Ak si narazala na moj prispevok - nemam sa za co hanbit, ved aj zadani chalani sa stretavaju s kamaratkami, ci nie? A to, ze sa zalubil, to uz je to, ze rozmyslal srdcom a nie hlavou... Bolo mi hrozne, ked som sa vcitila do jej koze, ale srdcu nerozkazes a ja som sa nedokazala "odmilovat sa"... A pokial to v nejakom vztahu nefunguje, skor ci neskor sa rozidu, a nemusi to byt len kvoli niekomu inemu..asi tak.

jablonkaa

ja len pridam jeden citat, ktory sa hodi pre tuto temu:
"Človek nikdy nie je vynachádzavejší, ako keď ide o to, aby oklamal sám seba a umlčal výčitky svedomia."
François Fénelon

peklo

Strasne ste tu zbludile vsetky ....Ked vas tu niekto neskrabka za usami ako macicku tak je zly?Ked vam tu budem pisat ,ze to co robite je zle tak vam to narusa ten dobry pocit ,ktory z toho mate?Pisem co si myslim a prispievam tak kde to citim a tu sa mi nepaci ,ze ani jedna si neuzna svoju ciernu zlu dusu .Chlacholite sa tu a podporujete v hroznych veciach.Smutnych pre tych co to s nimi suvisi ,ale z opacnej strany.Ste slepe a nic nevidite,ale ruzove okuliare padnu.Len si napiste za rok dva co sa stalo...hm.Nik tu nehlada cestu von z toho pekla len tu vtahujete inych a podporujete.A stara pravda je ked slepy vedie slepeho obaja padnu do jamy.A vtej jame bude len plac a uzkost.Ja vas varujem a odsudzujem co robite.A ze sa mi take nestane viem uz 40rokov.Stava sa to ludom co nemaju jasne priority a moralku a svedomie.Stava sa to ludom co sa nehanbia ublizovat tym co ich ani nepoznaju- manzelkam.Nerozumne a zvratene myslenie mate.Je to hanba.

lovestry

tak sorry, precitala som si az teraz cele forum, takze ginaba, ste uz spolu.. precitala som si vsetky nazory, nikto nechape vztah so zadanym chlapom,lebo to neokusil. Ja som si nasla kedysi priatela, travili sme spolu cas ako kamarati, nic viac,ale tak som sa velmi do neho zamilovala az hroza a potom ked to zistil tak mi povedal, po dost dlhej dobe, ze ma uz dlhodoby vztah... Nebyvali sme blizko seba, ale aspon raz do tyzdna za mnou prisiel a tak to bola rana pod pas, povedal mi, ze je vsetko na mne, nech sa rozhodnem,co dalej.Ja uz som bola namotana, tak som sa ho nechcela vzdat a povedala som si, ze apson nieco,aspon mam jeden vecer do tyzdna pekny..Nehoovorila som mu o tom,az sa rozide so svojou frajerkou,lebo som sa vcitovala do jej koze a bolo mi jej luto. On vzdy hovoril ze ju ma rad,ale nemiluje,ze uz ani spolu nespavaju pravidelne, len malo,aby to nebolo divne. Ked bol so mnou, citila som,ako ma lubi.Po dlhsom case mi povedal,ze sa radsej rozideme,ze to takto nei je dobre-este sme spolu nespavali.Po mesiaci odmlky sa vratil,ze ma miluje a nemoze na mna prestat mysliet.Potom to chvilu este tahal s nou,ale nakoniec sa rozisli,i ked som mala pocit viny, uistoval ma, ze tak ci tak by sa s nou rozisiel. Teraz sme spolu uz velmi dlho, ale nakolko som si prezila to,ze som bola chvilu ta druha, strasne na neho ziarlim,ci si nenajde zasa pri mne inu.Ale citim,ze ma lubi a presne-nemusi vzdy platit, ze ked chlap raz podvedie,ze bude stale..Verim tomu, ze nam to vydrzi.

lovestry

ginaba a povedal ti ten frajer, preco vlastne podvadza tu svoju zenu? a preco sa s nou teda nerozide? a kolko ma rokov?nechapem ked nemaju deti, preco sa nerozidu. ale ide mi mraz po chrbte, predstavim si, ako sa ja obetujem pre svojho frajera a on by chodil pritom trtkat inu, no des, az mam strach

mimusa6

Ahojte, dakujem za pekne ohlasy. Ano viem o com hovorim, mozno sa este ozvem...Chcem vsak este doplnit k tym vyhrazkam so svedomim, ktore ste tu dostali a zazneli, pre ich autorov, ze oni sice svoju silu raz najst mozu a do podobnej situacie sa nedostanu, prajem im to, ale to este neznamena, ze sa s tym na vlastnej kozi nestretnu. Trebars sa im to moze stat v pozicii rodicia, ked si rozbiju manzelstvo ich vlastne deti. A verte ci nie, rodicia manzelov znasaju podobne situacie neraz daleko horsie ako deti, ktorych sa to vlastne tyka!Len tolko som este chcela...

didula

mimusa6- povedala si to pekne, suhlasim s tebou, asi aj vies o com hovoris, vsak?
Ginaba- napis prosim ako prebiehal vas rozhovor, ked vravis,ze si nanho netlacila, co si mu presne povedala? som rada, ze sa ti to podarilo :-) a ako to funguje teraz u vas?