Je zenaty..

Príspevok v téme: Je zenaty..
ginaba

Mam 27.rokov, myslim ze som celkom normalna zena, mam svoj byt, svoj zivot, dobru pracu. Akurat poriadny chlap mi chyba.. Vlastne ani nechyba, jeden tu predsa je. Ani neviem, co k sebe citime, ale je nam spolu strasne fajn. Az na jednu vec, po nasom milovani a stravenom dni sa vracia vzdy domov, k svojej manzelke.. Oni nemaju deti este a to ze je zenaty viem od prvej chvile. Najskor mi to bolo jedno, ved islo len o uzivanie si ale casom zistujem, ze je v tom viac. Len mi je luto jeho zenyx, je taka obetava, urcite ho lubi viac ako on ju mal kedy rad. Osobne ju nepoznam,len z videnia. ale tiez od neho nechcem aby ju opustil. Myslite, ze to ma buducnost sa stale skryvat?

ginaba

Spominala sopm, ze to nie je len o sexe tak citajte pozornejsie ak sa da. Vyjst z tohoto kruhu mi bude trvat asi velmi dlho,ak sa to vobec podari.

vecernica

Lenock....musis si podla mna uvedomit ci chces stratit kamosku alebo jeho ,,ak to chces vyriesit..asi rozhovor by bol dobry s nim..ci miluje vlastne tu kamaratku...a ak nie,,tak navrhnut aby sa s nou rozisiel...ale aj tak to bude koniec priatelstva ak zisit ze ty si s nim.a to je skoda, lebo mnohokrat pritelstvo je viac ako vztah s nejasnym chlapom co nevie koho miluje ...ci dve ci jednu..takeho by som nechela.ak je uz teraz neverny bude aj ked bude s tebou...

vecernica

ono sa to prevali,,,bohuzial .nevera vzdy nejakym sposobom..je to len otazka casu.
inak si nemysli m ze kazdy muz sa da zviest!aj keby neviem ako boli zavrety zo sexbombov v jednej izbe...ak mu to doma klape...tak nemusi si skusat svoju neodolatelnost.
Myslim si ze tento vztah nema buducnost. Pride cas ked ti zacne vadit ze odchadza,viac sa zamiloujes..zvyknes ..zacnes byt bud ty podrazdena,,alebo je manzelka.Inak vsak ti tvrdi ze sa s nou }manzelkou malo miluje ,alebo skoror vobec..} heheh pozname...v prvom rade si musis uvedomit ze on je egoista a chce chrapat s dvoma minimalne a to nevies ci nie troma...hladaj si inde, ak saim rozbije manzelstvo nebudes sz toho stastna a stale bude na vasom vztahu tien...a vlastne ved ho ani ako partnera nepoznas,,lebo len sex je malo..nevies aky vlastne je doma v teplakoch..

lenoocka

Ja mam taky isty problem, uz rok aj dva mesiace sa stretavam s jednym muzom. na tom by nebolo nic take zvlastne, kedze nie je zenaty, ale je rozvedeny. Momentalne ma ale uz 3.rocny a vztah a to s mojou kamaratkou. Stretavame sa velmi casto a obcas mam vycitky svedomia, ze co ak to praskne. Taha sa to uz tak dlho a velakrat som chcela povedat dost, ale nedokazeme to. Ani ja, ani on. Nechcem kamaratke ublizovat, ale je medzi nami take zvlastne puto, od prvej chvile co sme sa spoznali. Viem, ze to nie je spravne, ze podvadzam kamosku, ale nevieme sa na to vybodnut. Pokracuje to dalej, stretavame sa tajne, nikto o nas nevie. Pritom nas doma s kamoskou casto navstevuju, a my sa tvarime ze nic.. Dokonca si o nas myslia ostatny, ze sa asi moc v laske nemame. Na jednej strane je to fajn, na druhej ho mam rada a niekedy strasne ziarlim na kamosku. Nerozpravame sa o nasom vztahu,mam zacat?

wanda 2

mate obidve pravdu. nejde vobec o sex.
moj priatel tiez dobre vyzera, ma dobru pracu, super auto. je pravda, ze na zacatku mi to inponovalo a bola som polichotena, ze chce prave mna, ked mohol mat hocikoho./alebo nikoho, ked ma svoju zenu/. ale stava sa ze aj po rokoch manzelstva stretnete niekoho kto vam je sympaticky, na koho sa tesite, po kom tuzite, s kym je vam dobre. a opakujem nejde len o sex. a zvlastne asi vsetky milenky, co sa zamilovali do zenateho prezivaju to iste. lebo ked ten moj spomenie svoju zenu, tak mam hrozny pocit a ziarlim.aj ked to nedam nijako najavo. a este nieco, spolocne: tajime to pred celym svetom, pritom tiez su chvile, ked by som sa o nom s niekym porozpravala. Este ze mame forum, a zistila som ze nie som sama s takymto osudom.

podobna situacia

ahoj ginaba a wanda 2. tak pridam swoj pribeh aj ja. som mladsia od vas a tiez beznadejne zalubena do zenaca, ktory ma aj deti. swoju rodinu neopusti, to wiem, ale tiez wiem, ze ma lubi tiez. nas vztah ale nie je ani tak o sexe, milovali sme sa raz, je to skor duchovneho charakteru, cize platonicke. uz sme to raz ukoncili s tym, ze nebudeme nikomu ublizovat, ale zas sme si k sebe nasli cestu.. je to zacarovany kruh, z ktoreho ked uz chcem vystupit udrzi ma v nom laska. je to strasne tazke a viem, ze takto to nepojde a ze ublizujeme nie len sebe.. nedokazala by som odtrhnut otca od deticiek, ale trapi ma, ze sa ludia stretavaju aj v zlom case na zlom mieste. niekedy si prajem ho nepoznat, ale odkedy ho poznam, mam pocit, ze moj zivot nebol nikdy taky naplneny ako teraz...:-(

ginaba

Keby bol len obycajny , fadny muz, ktory sa spravi za 2.minuty, urcite by som snim uz davno nebola.. Prave naopak, stale ma prekvapuje s niecim novym, je podla mna velmi vasnivy milenec. So svojou zenou spava, neviem obcas mi je to jedno, obcas sa prichytim pri myslienke, ze asi ziarlim ked su spolu.. Ale na druhej strane ma zasa hreje vzdy pocit, ked sa mi ozve po celom dni s nou a navrhom, pekneho spolocneho vecera.. a nie vzdy je to len o sexe.. Velakrat len pri sebe lezime a rozpravame sa.. nechcem ho stratit, ale tiez nechcem aby opustil zenu. Naco si hladat slobodneho muza, nezadaneho, bez zavazkov, KED TEN O KTOREHO STOJIM, JE ZENAC..

wanda 2

ginaba ja prezivam to iste co ty. stretavam sa so zenatym muzom. som do neho zamilovana aj ked viem, ze je to beznadejne, lebo svoju zenu nikdy neopusti. ja budem vzdy len ta druha, ktora caka kedy zavola, kedy napiše , kedy pride...takyto vztah je bolestivy a je to len trapenie. a aj napriek tomu ho lubim a nedokazem ho opustit.
darmo mi radia najdi si slobodneho, to nie je lahke. mam 28, slobodnych a slusnych nad 30 rokov nie je tak vela a moznosti na zoznamenie je malo. a ked lubim jeho, aj ked je zenaty,nemyslim na ineho. ked sme spolu je nam strasne dobre a preto to trapenie stoji zato.