Je zenaty..

Príspevok v téme: Je zenaty..
ginaba

Mam 27.rokov, myslim ze som celkom normalna zena, mam svoj byt, svoj zivot, dobru pracu. Akurat poriadny chlap mi chyba.. Vlastne ani nechyba, jeden tu predsa je. Ani neviem, co k sebe citime, ale je nam spolu strasne fajn. Az na jednu vec, po nasom milovani a stravenom dni sa vracia vzdy domov, k svojej manzelke.. Oni nemaju deti este a to ze je zenaty viem od prvej chvile. Najskor mi to bolo jedno, ved islo len o uzivanie si ale casom zistujem, ze je v tom viac. Len mi je luto jeho zenyx, je taka obetava, urcite ho lubi viac ako on ju mal kedy rad. Osobne ju nepoznam,len z videnia. ale tiez od neho nechcem aby ju opustil. Myslite, ze to ma buducnost sa stale skryvat?

stela1967

Nehnevaj sa ale na to ze mas 27 rokov nerozmyslas.Ano je Vam fajn a najme jemu mat dve zeny kedy chce.A odkial vies ze nie su aj dalsie ved mu nerobi problem mat mimomanzelsky vztah tak preco si myslis ze si vyberie prave teba kvoli ktorej sa rozvedie ale mila moja on to nikdy nespravi uziva si zivot a ti si mu spestrenie nudnych chvil.Rozpraval sa s tebou o buducnosti s tebou vazne urcite nie jemu je takto dobre skus mu dat na vyber nech sa rozhodne lebo inac koncis a uvidis jeho reakciu,bude sa ti vyhybat prosim Ta nebud naivna a zobud sa.Trochu sa zamysli nad pocitmi jeho zeny mozno je to milujuca manzelka a on ju miluje nadovsetko doma ziju ako dve holubice len potrebuje trochu dobrodruzstva a urcite to robi tak aby sa nikdy o tom nedozvedela a doma je sväty.Nechapem ako sa moze niekto takto zhodit a zacat si so zenatym muzom to velmi odcudzujem nikdy by som to nespravila ani ten chlap ani ta zena nemaju svedomie pozeraju len na svoje potesenia raz sa ti to moze vypomstit vsetko zle co clovek robi postupom zivota to dostava naspet tak to s nim cim skor skoncuj kym sa nezalubis viac a rozchod bude bolestivejsi ved si mlada plno slobodnych chlapcov chodi po svete zivot je pred tebou a nenic si ho kvoli takemuto chlapovi nebud jeho hrackou ked sa nudi.Nenic tej druhej zivot je to velka bolest ked sa to ta druha dozvie.Zelaj si to nikdy nezazit a nie byt tomu pricinou.Urob spravny krok a mysli s rozumom.STELA

luciferka

mumacka ale zase ja som to nemysslela ako vycitku, a uz vobec si nedovolim sudit tie zeny, ja som sa len pytala na nieco, ale odpovede som sa nedockala,neodsudzuj ani ty, mozno sa to raz stane aj tebe, ze budes v ulohe milenky, clovek nikdy neviem dopredu co s nim bude....

mumacka

suhlasim s luciferkou.. ako by ste sa citili na mieste tych zien.. a viete co si myslim.. raz si najdete skveleho chlapa o ktorom si budete mysliet ze vas nekonecne miluje blablabla.. a ten vas podvedie s mladuckou pipuskou.. vtedy si spomeniete... VTEDY SI spomeniete a poviete si.. URCITE ,,ved ja predsa nemozem odsudzovat pipusky,, ked som bola jednou z nich..:P vsetko sa vam vrati.. vsetko..VSETKO (a hovori zo mna zdravy rozum.. nerob druhym to... ak nechces aby sa ti to raz vratilo.. (opakujem vsetkooooooooo)

wanda 2

tie co ste pod menom GINABA a PODOBNA SITUÁCIA, kde ste? napíšte čo je u vas nove. A co vase stretnutia pokračujú?
Asi ano. Odsudiť takyto vzťah je lahko, tiež som ženy, ktore mali vzťah so ženatým odsudzovala, kým so to neurobila aj ja. A kym som sa nezamilovala. A dúfam že aj on do mňa.
Tak sa kočky ozvite................

luciferka

ao by ste sa citili keby ste prave vy boli tie manzelky a vas manzel by mal púopri vas nejaku mladu krasnu babu?a mam este jednu otazku, preco to ti chlapi robia? preco podvadzaju manzrlky a tak ublizuju zaroven dvom zenam?

wandka 2

ahoj ginaba! cakala som ze dnes napises! tvrdiš, že z toho blúdneho kruhu tak lahko nevyjdeš. no to ani ja. keby sme sa mali rozísť, bolo by mi to luto, bolo by mi z toho smutno, vela nocí by som preplakala. ale niekedy si myslim, že by sa mi aj ulavilo. ja zenu svojho priatela poznam. nie velmi, len si zdravíme.a je to hrozny pocit, ked ju vidim. mam výčitky svedomia. ale ked som s nim, tak na nu zabudam a tesim sa z jeho prítomnosti. no zaroven viem, že to takto nepojde naveky.

vecernica

ak to neni o fyzickej pritazlivosti tak sa kludne mozes predsa stretavat s nim aj pred manzelkou verejne a hociako, ked ste taky velky priatelia polo platonicky,nahovaras si to lebo to menej boli a zda sa to moralnejsie. ....