Je zenaty..

Príspevok v téme: Je zenaty..
ginaba

Mam 27.rokov, myslim ze som celkom normalna zena, mam svoj byt, svoj zivot, dobru pracu. Akurat poriadny chlap mi chyba.. Vlastne ani nechyba, jeden tu predsa je. Ani neviem, co k sebe citime, ale je nam spolu strasne fajn. Az na jednu vec, po nasom milovani a stravenom dni sa vracia vzdy domov, k svojej manzelke.. Oni nemaju deti este a to ze je zenaty viem od prvej chvile. Najskor mi to bolo jedno, ved islo len o uzivanie si ale casom zistujem, ze je v tom viac. Len mi je luto jeho zenyx, je taka obetava, urcite ho lubi viac ako on ju mal kedy rad. Osobne ju nepoznam,len z videnia. ale tiez od neho nechcem aby ju opustil. Myslite, ze to ma buducnost sa stale skryvat?

micacica

fiha precitala som si to od zaciatku do konca.. a vidim stastny koniec so zenacom.. no napriek tomu suhlasim so vsetkym s ,,peklo,, nie je chora ci co tu ste pisali.. ce:)takmer povedala moje myslienky, ked sa neviete zmiernit s jej nazorom tak na nu nereagujte a hotovo:)aj ked ma pravdu;)

ewwwwa

Ginaba dufam, ze ti to vydrzi. potom uz tomu zacnem verit aj ja,ze aj zenaci sa mozu zamilovat do inej a nejde im len o sex.

peklo

Ak je choroba verit v pravdu a chciet pravdu tak som chora.Ja nepotrebujem ludi presviedcat o mojej pravde,ale mam potrebu prezentovat svoj nazor.A su ludia co suhlasia a aj co nesuhlasia .Ja som slobodny clovek a caaao nevadi mi ani tvoj nazor na mna.

ooo

uz som tu pisala muz ma podviedol nadavala som tu na neho aj som mu neveru vratila ale nie som stastna a viete preco lebo tych 23 rokov bolo nadhernych aj s mojimy aj jeho chybami a lubim ho su dni ked ho nenavidim a su dni ked by som ho na rukach nosila ale to ze som bola raz s inym ma netrapi a ani to nelutujem .rozmyslam ze ani ta vydata zena co si zacala s mojim muzom nieje a ani nebude stastna a ani nebola ked chcela byt v naruci ineho muza teraz sa to unas otocilo muz ziarli asi si uvedomil ze aj ja mu to mozem urobit podviest ho este tak pred 5 mesiacmi ked som mu vycitala ako mi to mohol urobit placom hovoril chod vrat mi to a ja mu nato ze ja sa tak nepospinym a vidite casom som mu to vratila a neviem co dalej mam sa vzdat milenca a co ak to moj muz len hra a podvadza ma dalej toto su moje pocity

peklo

Ja nehovorim opakujem ,ze sa to nestane nam,ale mne urcite nie.Ty podla toho co pises si sa dostala do svojho problemu preto,lebo si vcas nodstupila.Ty si to chcela ukoncovat uz ked si bola v tom zapletena.A to je uz ine.Je ine ked sa clovek na vino pozera a ked ho ochutna a velmi mu zacne chutit.Da sa zit aj inak .Ak to v tvojom pripade u dotycneho bola priatelka mal sa s nou rozist a nepodvadzat ju.Ja odsudzujem co robite a ako sa spravate a nie vas ako ludi.Vy sa mozte zmenit a zmudriet.Aj ku detom budem mat rovnaky postoj ako ku vsetkym.A je to domyslanie co pises.Zrejme si sa rozhodla mi vykat,ale to nemusis.ked som napisala 40 to znamena ,ze mozem mat aj rovnych 40.Rozdiel je aj medzi manzelstvom a priatelstvom.Este horsie je to v pripade manzelstva ked niekto bura ako zakladatelka temy.Keby sme vsetci zili takto na volno a pudovo kde by sme boli?Striedat a vymienat si partnerov.Je to o slube ak muz slubi zene ,ze sa postara o nu a bude jej verny ma to dodrzat ak nie je to klamara tak isto to slubi dalsej a ked prejde zamilovanost,lebo ta isto prejde ostanu oci pre plac.