Je zenaty..

Príspevok v téme: Je zenaty..
ginaba

Mam 27.rokov, myslim ze som celkom normalna zena, mam svoj byt, svoj zivot, dobru pracu. Akurat poriadny chlap mi chyba.. Vlastne ani nechyba, jeden tu predsa je. Ani neviem, co k sebe citime, ale je nam spolu strasne fajn. Az na jednu vec, po nasom milovani a stravenom dni sa vracia vzdy domov, k svojej manzelke.. Oni nemaju deti este a to ze je zenaty viem od prvej chvile. Najskor mi to bolo jedno, ved islo len o uzivanie si ale casom zistujem, ze je v tom viac. Len mi je luto jeho zenyx, je taka obetava, urcite ho lubi viac ako on ju mal kedy rad. Osobne ju nepoznam,len z videnia. ale tiez od neho nechcem aby ju opustil. Myslite, ze to ma buducnost sa stale skryvat?

folipnr

Som zenaty a mal som raz vztah s jednou mladsou zenou,musim povedat ze som ju lubil viac ako si dokazala pripustit. Opustila vsak ona mna a odisla pracovat do zahranicia. Neviete si predstavit ako velmi ma to bolelo, bol som schopny sa aj rozviest koli nej. ale odisla prec,rozisli sme sa. Sem tam mi posiela maily ako sa ma a ako sa jej dari. A ja idem zivotom dalej,mam zenu, dve male deti,ale nie som stastny. Len deti su moja radost,ostatok je stereotyp. Nasa laska vyprchla uz davno,zostala len nostalgia a zvyk. manzelia sme pri tom len 6.rokov,ale nedokazem zabudnut na tu druhu zenu.

perdonno

ja vztah so zenacom neodsudzujem, chemia je chemia a ak to prerastie do lasky,nie je co riesit :-) akurat jeho manzelku,resp.deti. Ale laska si nevybera a ak niekto niekoho lubi,vtedy nevnima svet okolo,aj keby ste donho hucali o mravnosti a spravani,cely cas.

bobika.

wine, ale záleží, ak niekto spáva alebo má vzťah so ženatým, ten vzťah je na úkor niekoho. Svedomie by si mal však v prvom rade spytovať ten čo podvádza.

micacica

viete ludia vacsinou rozmyslaju mozgom a ak sa nechcu zapliest so zenacmi tak sa nezapletu, kazdy ma dost rozumu aby si vybral rozumnu volbu a ked chcete mat volbu ,, stetky sustajuce so zadanymi,, tak just ale takyto nazor nemam iba ja a ,,peklo,, o vas..

wine

to co su za reci? Ak existuje laska, nezalezi na postaveni tych dvoch ludi. Praje tym, co to odsudzujete,nech si to vyskusate na vlastnej kozi. Potom budete moct sudit inych!

bambulina21

ja nepochopim, ako moze niekto klesnut tak hlboko a zacat s s niekym zenatym/ vydatou. tebe by sa to pacilo keby ta tvoj manzel, alebo priatel podvadzal? Jasne, povedal ti zte s nou nie je stastny, keby nebol, rozviedol by sa, ale ty si len jeho zabavka. Jasne ludia, zacinajte si so zadanymi, a potom si to pekne vyzerete ,)

pre romana

roman 243: tak baby su "pice sproste", ale chlapi, ked rozmyslaju vtakom, to je v pohode??? baby obvykle na to doplacaju... pretoze statisticky su chlapi viac neverni, tak co tu trepes.. vcit sa

roman243

heh, ze vas bavi aj rozoberat take sprostosti... ja sa drzim toho, ze co nechcem aby mi robili iny, nerobim ani ja ostatnym... takze, rozdavat si to s niekym
kto je zadany je nemoralne a velmi sebecke. Neznejsie pohlavia si vecsinou radi dokazuju, ake su ony hviezdy a chudak chlap nema tolko krvi aby ju mal aj tam dole a aj v mozgu. Takze fandim vsetkych pobehlciach:))) lets go PICE sproste