spalovače tukov

RNG

Nemozna, ak sa nebojis pit kavu, mozes brat aj spalovace s obsahom kofeinu. Ale najlepsie rano a na obed, lebo neskor by ti mohli porusit normalny cyklus spanku.
A ako som napisal predtym, radsej mam prirodne vytazky, nez umelo pridany kofein.
Teda vytazky z guarany, zeleneho caju,garcinie ,nopalu a hoodie(potlacaju hlad) atd.

RNG

nemozna, kofein aj nikotin su navykove, hoci nie tak ako ine silnejsie drogy. Ale vo vacsich davkach, ako v tychto spalovacoch by som bol opatrny s tym tvrdenim"uplne bezpecne bez bocnych ucinkov"
300 mg kofeinu je obsah piatich kav! A to ma stacker 4 v jednej pilulke.

RNG

fitneska, zakazane latky nemozu byt predavane ako potravinove doplnky. Teda aspon nie v USA, kde nas "velky strazny pes" vladna organizacia FDA take nieco nedovoli.
Doping je len na lekarsky predpis, pokial viem.
Nakoniec zlozenie potravinovych doplnkov je napisane na kazdej flaske

nemozna

inac nieje to nejaka navykova latka ???je ine ked pijete rano citronovu stavu a je to brane ako spalovac ako ked beriete nejaku hlupost co vam uplne zblbne organizmus ....myslim travenie a tak -.--

bodyfitneska

RNG- a inac len tak pre zaujimavost ,ten vyrobok dufam ze neobsahuje zakazane latky? lebo mozem robit aj dopingove testy

tomas9123

Ja mozem urcite odporucit Stacker. Prvy krat som sa s nim stertol v USA pre asi 8 rokmi. Vtedy v EU ani nechyrovali o termogenickych spalovacoch tukov. Bol som student, prerusil som si studium a zostal v USA na jeden rok. Co sa vsak nestalo za rok som sa dostal na vahu 106 kg. Ked nadisiel cas potreboval som rapidne schudnut. Vtedy na na Stacker bezala po celom USA masivna reklma. Vyskusal sm za 2 mesiace dodrziavania ydravej stravy a cvicenie som mal 85 kg. Urcite odporucujem Stacker. Ozaj je ho dostat uz aj v SR?