spalovače tukov

RNG

Mam rozne znacky, vyberam najlepsie z USA trhu, kvalita GMP(najvyssia mozna zaruka), kupujem priamo od vyrobcov aby som mohol mat co najnizsie ceny. Ziadni dileri a ine medziclanky.

bodyfitneska

RNG- hmm neviem o tom som este asi nepocula..a kolko to stoji ak mozem vediet? a od akej znacky? ja som mala od ATP a celkom dobre sa mi vidia aj ine doplnky nielen spalovac tukov

RNG

bodyfitneska,acetyl-L carnitine je mnohonasobne lepsie absorbovatelna forma l- carnitinu. MOzes ju dostat aj v mojich obchodoch a to porovnatelne cenovo na gram s tvojim zdrojom.

RNG

trosticku doplnim ten clanok, jarka. Hydroxycitricka kyselina(vytazok napr z plodu Garcinia Cambogia) nedovoluje prebytocnym cukrom sa v bunkach menit na tuky. A ucinna davka je 1+ gram. V tychto davkach ale okysluje organizmus a mnohym sa vyhodia akoby potnicky.
V clanku chybaju zmienky na "potlacace chuti, ako octy, vytazok z kaktusovych(nopal, hodia gordonii, teobroma cacao, zeleny caj). Kombinacia napr 300 mg alfa lipoicka kyselina a 700 mg extraktu zo zeleneho caju mnohym ucinne pomohla, pricom su to zaroven oba velmi silne antioxidanty, ktorym sa dokonca prehnane pripisuje "omladenie", tj v skutocnosti mierne spomalenie starnutia, pruznost ciev a regeneracia.

bodyfitneska

Ja som brala L-carnitin 100 000 to je najsilnejsi a najlepsi ..je to fajn ..schudla som 4kg ale samozrejme pri cviceni! to som som sa pripravovala na sutaz a aj teraz od augusta si ho chcem kupit. kupila som ho za 1050sk takze tento odpuracam

jarka43

Spaľovače tukov sú skvelý názov. V skutočnosti však neskončíš so zuhoľnateným tukom na bruchu. Ak chceš chudnúť, treba začať stravou, potom dlho nič. Potom trocha pomôže šport. Potom veľmi dlho nič. A potom možno aj spaľovače. Kuk sem:
-odkaz odstránený-

henika

mysliš? tak uvidim asi naozaj skusim ist normal do predajne vdaka ved skusit možem.ja len tak som chcela nejake nazory si prečitat...

kamoska

som si práve prečítala, že Hydroxycut je "pre skutočného kulturistu, ktorý poctivo maká". Čiže určite nie pre ženu.....predpokladám, že nie si tvrdá makačka v posilňovni