vztah na dialku? pocit uzkosti

tuk

jej to romanticke a co hovorite o buducnoti ? inak som rada ze ta poznam , ja cestujem o 19 dni uz teraz sa mi kolena trasu tak sa tesim za nim :) joj to bude fajne ked aj ty budes so svojim

lenka2

no vidis, treba sa len zabavit niecim, aj mne usiel zas den rychlo kukam vonku sa aj zotmelo skoro:-) a vasi co, maju ho radi? nevadi im ze je starsi?

lenka2

jasne ze ma chyti aj si sem tam poplacem, aspon to co sa vo mne nazbiera tak potom vypustim a zasa je dobre. moji rodicia su v pohode.

lenka2

je v norimbergu. pride tak o 3 tyzdne tak uz odpocitavam dni:-) bol doma min tyzden, mal narodky , velmi ma prekvapil, prisiel uplne tajne len tak mi napisal ze nech idem na balkon ci tam nie je sused a on bol tam. som skoro odpadla no sok:-)) ale krasny:-)

tuk

ja som mala pred nim vztah ale jarko je nenahraditelný oplati sa cakat aj si poplaces chyti ta to? rodicia ho maju radi?

lenka2

ja som tot blizko z RK. jasne mailujeme stale, a pismenkujeme sms s volanim je to horsie lebo nema mu kto doplnat kdedit lebo je na roamingu tak vela plati za prijatie hovoru. ale sms uz pisem aj po tme:-)) a maily tiez , leń v BB nemam net tak zasa ostava len MT. ale nejako to pojde:-)aj moj sportoval kym bol v BA, stale futbaloval ale z toho je taka pekna riťka xixi

tuk

a lenka odkial si?ja topolcany moj tez mlady furt sportuje mne sa to tez lubi ta muznost :)) milujem na nom vsetko blaznive nie? pisete si volate? mailujete? ma tam net?

lenka2

no musim to aj ja nejako zasa sklbit so skuskami, ale chvilku s mojou lasockou nevymenim za sedenie nad knihami. to radsej potom taham aj noci. poznam to este aj po 2 rokoch sa mi trasu ruky a motyliky v brusku :-) uz sa nemozem dockat kym ho zasa vystískam a vybozkavam...