vztah na dialku? pocit uzkosti

tuk

ked ja sa nanho niekedy nepravom hnevam a neznasa ked mu poviem ze je divny a tak zas ked to niekedy tak citim tak sa radsej opýtam , ten vikend co dojde ste v ba ? ci aj týzden skolu nechas bokom ? ci ako xixi

lenka2

je uplne normalny chlap, ziadny playboy.:-)velmi ma na nom uputali oci- a to mi prva myslienka v hlave tak napadla ked sme si pozerali do oci, ze ocami duse vosiel do mojho srdca a brana sa zatvorila. neviem kde ma to napadlo ale asi to bolo to co som citila. pacil sa mi aj usme a jeho pristup ku mne bol absolutne genialny, bol aj trochu hanblivy... a ked sme si zatancovali 1. sladak uz mimo chaty proste sa mi podlomili kolena:-×

tuk

jarko volal konecne som ho pocula , unavený bol hej uz to viem ze sa mam vyplakat, no uz mam ten hnus v sebe ... a matko ako vyzera ? pekný peky?

lenka2

tak to sa mozeme niekedy:-) slzicky nemusis zadrziavat aj ja sa rozplacem a to skoro vzdy ked ide prec:-( ale to ma drzi len ked ho odprevadzam potom sa ukludnim a skoncentrujem aby som zvladla cakanie.
ked sa ti chce plakat tak sa vyplac a vyplav celu bolest, lebo ked to drzis v sebe potom sa to dusi a je to zle a potom musis az na tabletky ist. radsej sa vyplac, ved to je normalne ze ked mi je smutno tak si poplacem a prejde to. nedus to v sebe.

tuk

oki lenuska tak dam si poradit pocuj sak stretnut sa mozme a pokecat niekedy ked sme blizo , v zivote som neverila ze mi bude takto muz chýbat , tlmila som slzy ja cela byt silna a aha skoncila som na tom hnuse

lenka2

bav sa nina. zase popismenkujeme ale ja az v pia ked pridem zo skoly. uvidime co bude za tyzden v nasich vztahoch nove:-)

lenka2

len s tymi bobulkami pomaly. vzdy si povedz ze si silna zenska a predsa je cely zivot pret tebou a mozes ho prezit s nim a ta dialka je akoby len skuska. ved ak to vydrzi na dialku bude to 2x silnejsie ked budete spolu. neboj zvladnes to aj bez liekov. ved nie je na konci sveta a lubi ta a ty jeho. mas predsa stastie ze mas pri sebe anjela. ziadne bobulky nepapaj a nemysli ze sa to ma zhorsit nezhorsi uz si si zvykla cakat tak vies ze sa s nim stretnes tak s nemas coho bat. a ta mala chemikalia je len psychologicky tah, zvladnes to aj sama ved si silna. tak bud ako my s ninou. povedz si ze to zvladnes a hotovo a ina moznost nie je!!!