vztah na dialku? pocit uzkosti

tuk

aj my sa v posled.dobe nehadame vznikali nedorozumenia nasi ho zboznuju on býva od marca do augusta doma chodi s nami na výlety a tak a co tam vlastne robi?

tuk

joj ved to ako my aj ja cem babo ty si presne ako ja a velmi chýba milovanie s nim ani nevravim je tak rozkosný chlapa dufam ze mi ho nejaka francuzka neklofne :)

lenka2

hadky su fakt rizika, leboo je tazko nieco vysvetlit cez net. ale velmi sa nehadame, skoro vobec, vazim si tie chvile ked mozem s nim pisat ze ma cas...a ked pride nemame kedy sa hadat lebo sme len v objati a radsej na vsetko co ma mozno skrelo vtedy zzabudnem a pustim z hlavy. raz sme s pohadali a mrzelo ma to velmi odvtedy sa snazime vyjst jeden druhemu v ustrety

lenka2

jooooj buducnost, sme naposledy planovali ked sme boli spolu v BA akurat vo vani xixi. je hrozne zlaty, takmer sme sa vo vsetkom zhodli, ked skoncim skolu by sme sa chceli vziat a ja by som chcela cim skor babatko:-) hrozne po tom tuzim ho mat s nim. myslim ze to bude najlepsi ocko na svete. tesim sa na to co bude velmi:-)